sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (59)
 • medya (0)

59. sezgileri çok kuvvetlidir. kimseye kolay kolay güvenmez, güvenmesi genelde zaman alır. ama sevdiklerini de tam severler, çok korur ve desteklerler. duygusal olarak güçlüdür, kolay yıkılmaz, hızlı toparlanır. hedef belirlemişse o hedefe çabalayarak bir şekilde ulaşır. cool bulduğum kadınlardır, vurdumduymaz bir tavırları vardır, sanıyorum bundan. genelde bakışlarından tanınabilir bu burcun kadınları, derin bakarlar.

11 şubat 23:04 11 şubat 23:04

58. Çok üzülerek söylüyorum vesvese insanlarıdırlar hatta ben bunu yazıyorum ya kesin şöyle diyorlardır ‘çekemiyor bizi kıskanıyor’ . Bilmeleri gerek ki kimsenin kimseyi çekemediği yok. ben mükemmelim, en iyiyim, çok zorum ben hıh kapalı kutuyum diye gezdiğinizde sevilmiyorsunuz o bir gerçek.

11 şubat 11:50

57. Okulda en sevdiğim hocam akrep burcu. Kendisinden çok şey öğrendim ama biraz gariptir. Şöyle ki istediğini tam olarak söylemez, siz anlayana kadar lafı dolandırır. Derse girer girmez hemen tahtaya kullanmamızı istemediği kelimeleri yazar (hani, aynen gibi). Dışardan çok sert görünür, üniversiteye ilk başladığımda çok korkuyordum sonra tanıdıkça çok sevdim. Artık bize iyi yüzünü gösterdi ama hala sert davrandığı çok insan var mesela. bu burcun genel özellikleri mi yoksa benim hocama mı özel bilmiyorum ama ben akrep burcu kadınlarını severim. Daha önce de 1-2 arkadaşım olmuştu akrep burcu. Kötülüklerini görmedim hiç.

26 ağustos 2018 17:44

56. Babannemin burcu. Kayinvalideligi sıkıntıdır net.

26 ağustos 2018 13:13

55. Bir arkadaşım var böyle. Genel kanının aksine sürekli aldatılıyor. Günlük hayatında da , ilişki hayatında da. Tek kötü özelliği hemen çirkefleşmesi. Aslında kötü kadınlar değil yani. 

26 ağustos 2018 03:04

54. Genel olarak özelliklerini taşırım fakat şu kin olayı bi bende yok galiba. Ya o kadar zarar görüp bir adıma yumuşar mı insan hele de karşısındakinin değiştiğini görsün, değer veriyorsam aptal gibi defalarca şans veriyorum, hiç olmamış gibi. Ama büyük bir darbe aldıysam da ders çıkarmam gerek bundan uzaklaşırım o insandan, kin tutmam, intikam falan da almak istemem zaten kendisi bir şekilde bulur yaptıklarını.

Sır tutmam da en iyi özelliğim diyebilirim hele arkadaşlığa çok değer veririm bu yüzden az, bir de altıncı hissim kuvvetli oluyor bazen şaşırıyorum.

26 ağustos 2018 02:36

53. Yengeç burcu kadını olarak intikam konusunda akrebe benziyorum. Alt tarafı iğneli bir kuyruk eklersek beni de akrep olarak sayabilirsiniz.

Şaka bir yana en iyi anlaştığım insanlar akrep burcu kadınlarıdır. Ben bu burcun iki farklı kadın tiplemesi olduğunu düşünüyorum. Bazı akrep kadınları gerçekten çekilir gibi olmazken bazıları inanılmaz dost canlısı. Bu arada sır tutma özelliklerini çok seviyorum. Ketum bir burç.

25 ağustos 2018 20:52

52. İlişkinin ortalarına doğru; “nasıl ilişkiyi ilerletebilirim?” yerine “nasıl bundan intikam alırım?” Diye düşünen kadındır.

(bkz: Kendimden biliyorum)

25 ağustos 2018 20:47

51. hem güneş, hem yükselen burcum akrep. ayrıca venüs ve merkür de akrepte. kısacası dibine kadar akrebim diyebilirim (gizlinot: swh) bütün akrepler aşağı yukarı benzer kişisel özellikler gösteriyor zaten, o yüzden bu kısmı geçiyorum. ama bazen bu kadar çok akrep etkisine maruz kalmak ağır geliyor. iç huzuru sağlamak benim için gerçekten zor bir iş. farkında olmadan çok takıntılı davranabiliyorum ya da ani tepkiler verebiliyorum. bunun zararı da kendime oluyor sonuç olarak tabi. sonra ayıkla pirincin taşını dorothy (gizlinot: swh)

şimdiye kadar tanıştığım hemen herkesten "uzaktan bakınca çok sessiz ve soğuk görünüyorsun. bu kadar eğlenceli olduğunu hiç tahmin etmezdim." minvalinde sözler duymuşumdur. o soğuk görüntünün aslında yine farkında olmadan uyguladığım bir kalkan olduğunu düşünüyorum. çünkü yumuşak taraflarımı gösterirsem suistimal edileceğime inanıyorum içten içe.

şimdiye kadar kolay bir hayatım olmadı. bir insanın çok istediği hiçbir şey mi gerçekleşmez? olmuyor kardeşim. hep bir engel çıkıyor ve daha azına razı olmak zorunda kalıyorsun. tuhaf bir şekilde hem çok şanslı hem de çok şanssız olduğumu düşünüyorum. yani hayatımda şükrettiğim çok şey var, ama hayalini kurduğum her şeyden de fersah fersah uzağım. benim gibi hem güneş hem de yükselen akrep olan başka birini tanımıyorum ama onların hayatı da benim gibi çalkantılı mı merak etmekteyim.

25 ağustos 2018 18:52 25 ağustos 2018 21:30

50. yazarsam çok gömeceğim burçtur akrep. bu kadınlar sevmediği kişiler için tehlikelidir. yakın arkadaşlarımdan biri ve kız kardeşim akrep, birkaç kişi daha tanıdım. kızmayın akrepler kabul edin, ben hayatımda böyle kinci insanlar görmedim, burcun erkekleri de dahil. kolay kavga edebiliyorlar o aşamaya gelmek zor dersiniz ama onlar için değil. biriyle kavgalıysa bir yanlış yaptıysa, er geç bunun intikamını zevkle alır. ben bugün unutur yarın takmam, 1 sene sonra intikamını aldı arkadaşım :d asla unutmuyorlar doğru günü bekliyorlar bence :d

fikrini değiştirmek mümkün değil. bir şeye inandı mı motivasyonu hep yüksektir. sevdiği insanı korumaya alır tam severler. bu kadınlara zarar vermek zordur, güçlü karakterler. bunu kardeşimde gördüm, 1 kere silerse geri dönüşü olmaz. yalnız da kalsalar umursamıyorlar.

dört bir yanı akreple çevrili olan aslan bildirdi. en sevdiğim burç yaydır. selam yaylar.

25 ağustos 2018 18:46