yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (72)
  • medya (0)

  72. çevremde iki tane var, ikisini de çok seviyorum. benim gibi ortayolcu ve hem ayranım dökülmesin hem de tatsız olaylar yaşanmasın tadında değil de daha netler. düşünceleri ve hayata bakışları çok net ve keskin. alttan alta kendini belli eden enerjileri sayesinde çok keyif alıyorum konuşurken akrep kadınlarıyla.

  11 eylül 20:44

  71. Kadınların laf sokmak istedikleri kadına mensup musun diye sordukları bir tür kadın.

  Aklınca sinsi bakıyorsun demek istiyor. Bunu hesaplayıp akrep burcu üzerinden bu lafı sokan kadın kendisinin sinsi olmadığını zannediyor, o kısım eğlenceli.

  Başlığın öznesine dönecek olursam, anlaştığım kadınlardır. Tuttuklarını koparırlar, sevgililerini kıskanırlar, libidoları yüksektir.

  Bir de şunu fark ettim: Dizilerdeki kurgu karakterler gibi femme fatale kadınlar bekliyor millet akrep burcu diyince. 

  He canım, akrep kadınları yırtmaçlı deri etek giyer, geceleri yalnız dolaşan erkekleri avlayıp yerler, yaaaa. İnanmayan bir bilene sorsun.

  11 eylül 09:17

  70. Güzel anlaştığım, güzel kadınların burcu. Hepsinde ayrı bir aura vardır. En sıradanı bile ilginç bir ilgi toplar. Dostluğu harika olan, düşmanlığı illallah dedirtendir. Ben hep yanlarında sevdikleri dostu olduğum için birilerine olan nefretlerinin boyutlarını iyi bilirim. Aman sakın nefretini kazanmayın, başınıza gelecek en kötü şey. Asla yaptığınızı unutmaz. Ama dedim ya dost olarak harika insanlar. Gözümü kırpmadan sırtımı yaslarım. Seviliyorsunuz.

  17 ağustos 20:27

  69. tuttuğunu koparan, kafasına koyduğunu yapan, inatçı, zeki, cazibeli kadındır.

  26 temmuz 16:56

  68. Burcum akrep yükselenim yengeç. Çok uçlarda yaşıyorum her duygumu. Kinci biri olduğumu düşünmek istemiyorum intikam almak gibi kötü bir huyum yok ama yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmam hayatım boyunca. Sevdiğim insanları çok sahiplenirim hatta karşımdakini bunaltacak seviyede olabiliyor bazen. Aynı zamanda eşyalarıma da gözüm gibi bakarım birinin kullanmasından pek hoşlanmam. Yenisini sana alıyım ama bunu vermem dediğim çok olmuştur. Gönül işlerinde şüpheci ve kıskancım malesef ama en çok zararım kendime. Yengeç burcunun etkisiyle de biraz naif ve kırılganım. Akrep burcunun etkisi mi bilmiyorum ama çok içten sevecen arkadaş canlısı olduğumu söylerler. En sevdiğim özelliğim ise ne kadar naif olsam da çabuk toparlarım çok güçlüyümdür. Yıkılmam kolay kolay. Pozitif kalmayı çok iyi bilirim hiçbir durumda dünya başıma yıkılmış gibi davranmam.

  27 mayıs 01:47

  67. Savcı ruhlu kadın derim ben buna. Daima suç şüphesi arar karşısındakinde, delil toplar. Zeka fışkırır, sizin aklınıza gelmeyecek şeylerin senaryosunu yazar çizer, ağzınız açık kalır bu kadar kötü ihtimali nasıl düşünüp buldun diye. (gizlinot: Babaannemden biliyorum .d)

  26 mayıs 14:30

  66. Burcu akrep ve yükseleni akrep bir kadın tanıdım.duble sinsirella.evlerden ırak aman !

  26 mayıs 12:35

  65. Bu burçtaki bir kadından zarar gördüm.

  Bana denk geleni karşısındakine ağzına gelen her şeyi söyleyip istemediği tek bir kelime duyduğu an yaygarayı kopararak ve ağlayarak etrafındaki diğer insanları doldurmasıyla bilinen biriydi. Garip şekilde haftalarca ve aylarca etkisinde kalmıştım bu olayın. Suan olsa o kadar pasif kalmazdim ama arkadaş kisvesi altında yaklaşınca öyle olmuştu..

  Sinir ve hırsları alınmalı bu burç mensuplarının.

  26 mayıs 09:02 26 mayıs 09:04

  64. Burcum balık yükselenim akrep. Ben burcumdan daha çok yükselenimin özelliklerini taşıyorum. Öne çıkan özelliklerimse yani yakınlarımdan dönüt aldıklarım:

  1.Soğuduğum bir insana asla ısınamam isterse ağzıyla kuş tutsun selam bile vermem.

  2.Aşırı kin tutarım bana yapılanı asla unutmam.

  3. Bana değer verenin her zaman arkasını kollarım arkasında savaşa bile girerim, bana bir adım atana ben on adım atarım.

  4.Açık sözlüyümdür şunu konuşayım da şu şöyle anlasın gibi hesaplarım yoktur. Herşeyi tüm çıplaklığıyla anlatırım.

  5. Bide hep dışarıdan sevecen görünmediğim soğuk nevale gibi olduğum ve dik dik baktığım söylenir fakat arkadaşlarıma karşı aşırı derece samimiyimdir.

  6. Yakışıklı erkek değil zeki erkek her zaman öndedir benim için. 

  25 mayıs 23:19

  63. Akrep burcu kadını olarak çevremden gelen tepkilere göre sevildiğimi söyleyebilirim lakin ben asla ve katiyen anlaşamıyorum şu kadınlarla. bana göre iyisi gerçekten iyi kötüsü de fettan.

  21 mart 00:04