girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • medya (0)

66. Çisem Çakır diyorum, bu başlığın altına yazma sebebim kendisini çok güvenilir bulmam ve verdiği tavsiyelerin hiçbirinin altı boş olmaması, hepsinin araştırmasını yaparak neyi neden kullandığını ya da kullanmadığını açıklayarak anlatması, dilerim paylaşımlarının içeriklerini arttırarak daha fazla video yükler ve daha çok kişiye ulaşır.

10 kasım 19:33

65. naturally serein kesinlikle. ama onda bile cilt tipi, yaş, ihtiyaç gibi durumlarda bir sürü farklılık olabiliyor. onu takip etmeye başladıktan sonra hep aynı markaları öneren youtuberları izlemiyorum. bana çok boş beleş videolar gibi geliyor onlarınki.

10 kasım 14:58

64. Beş yıldır youtubeda makyaj videoları izliyorum çünkü ilgi alanım bu. Sürekli birileri girdi, birileri de çıktı takip edilenler listeme ama çisem çakır kadar bilgilendiren bir youtuber görmedim. Videoları kadar videolarının altındaki açıklamalar kutusuna da özeniyor, hele uygun fiyatlı bi cilt bakım rutini videosu vardı onda. Yıllardır kullandığım la roche temizleyicinin içinde sülfat olduğunu önrenip kalanı çöpe atıp, onun tavsiye ettiği içeriği temiz ürünlerle yoluma devam ediyorum.

Edit: türkçeleştirme

10 kasım 11:40 10 kasım 11:41


63. (bkz: Tati) deyip çekiliyorum

10 kasım 02:41

62. Bkz. O camdan atlasa sen de mi atlayacaksın?

Etki ediyor gaza gelip alıyoruz güvenilir bulduklarımızın önerilerini evet. Yüzdeye vursam alıp memnun kaldığım az. Hani temptalia falan bir istisna zaten onun övdüğü her şeyi alacak bütçem olmadığından önerilerini ciddiye almak bir şey ifade etmiyor.

Bir de artık ekrandakiyle gerçeğin tutmadığına çok ikna oldum, hepsinin ışığı filtresi kamera kaynaklı değişimi derken bambaşka bir ürün almışım gibi oluyor eve gelince. 

Özetle al dediği alınacak youtuber yoktur.

10 kasım 00:50

61. tamam sosyal medya hayatımızın her yerinde, kimi zaman güzel bir şey ama bir youtuber al dedi diye alacak kadar da uçmadım henüz. başlık "önerilerine güvenilen youtuber'lar" diye açılsaydı daha mantıklı olurmuş.

10 kasım 00:41

60. Cisem çakır, jaclyn hill, tati, desi perkins, beauty in melody, karima, hindash,  ahmet aydeniz, lisa eldrige.

10 kasım 00:31


59. Olmayan yutubır.

10 kasım 00:25

58. büşra yılmaz ve yağmur vardar diyorum, aradığım kategorilerde önerdikleri birkaç ürünü aldım ve kesinlikle çok memnun kaldım

9 kasım 23:04

57. yağmur vardar, bir ürün hakkında bilgi almak içinde dm atmıştım ona çok güzel açıkladı seviyorum seni 

9 kasım 22:27