girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • medya (0)

42. izleyen var mı hiç aranızda bilmiyorum ama lydia elise millen kesinlikle. by terry'den aşağı marka kullanmayan kadın çantasına loreal allık atarken vlog çekiyor...

25 eylül 18:55

41. Danla bilic

25 eylül 10:19

40. bu listeye artık (gbkz: nikkietutorials)'ı da ekliyorum. makyaja ilk başladığım zamanlar kendisi benim açık ara favorimdi, youtube üzerindeki en orijinal makyajlar çoğu zaman onun elinden çıkardı. önerdiği ürünler de gerçekten güvenerek alınabilecek ürünlerdi. gelin görün ki şu an maybelline'le yaptığı işbirliğinde gittikçe batıyor, hatta insanlar maybelline'e #releasenikkie çağrıları yapıyorlar. nikkie'yi, kullandığı o kör edici aydınlatıcılarını ve ultra pigmentli farlarını bilmesem dediklerine inanacağım ama maybelline işbirliğinde o kadar sahte duruyor ki kendisine bu zamana kadar ne kadar ödediklerini çok merak ediyorum. hele son yayınlanan (link: https://www.youtube.com/watch?v=qaZpCThJZ5E işbirliği videosunda) neredeyse bütün ürünlerine favorim demiş. 6.07'deki aydınlatıcı kısmı ise bana biraz cringy geldi. bu saatten sonra gözümde değeri düştü, sen bu hallere düşecek kadın mıydın..

25 eylül 09:35


39. 1- melodi elbirliler

2- merve özkaynak 

3- selma çiçekdal

4- danla biliç

5- ezgi fındık

6- gökçe yıldırım

7- şule karaok

8- çağla şikel

 Edit: dislike atan arkadaşları anlamadım ben reklam yaptıklarını almıyorum diye siz almamak zorunda değilsiniz dimi. Pr kraliçelerinin cebi dolsun diye öğrencinin garibanın cebinden çıkıyor. Biri çakma parfümün reklamını yapar diğeri 10 tllik sivilce bombası yapan nemlendiricinin diğeri pazarda satılan fondotenin reklamını yapar eğer böyle şeyleri kullanmayı seviyorsanız bir dislikeda benden kendime.

14 eylül 23:41 16 eylül 15:42

38. Cilt temizleme rutininde Shiseido setini gözümüze gözümüze sokup öve öve bitireneyip,ertesi gün kendisine (ve daha milyonlarca kişiye) gönderilen Garnier nemlendirici kremleri kendi gidip alıp kullanıyormuş gibi 3.sınıf flash tv oyunculuğu yapan bütün sahtekar yutubır bılogır tayfası.

Gelmeyin bu pazarlama oyunlarına.

7 eylül 17:42

37. Aslında bütün youtuberlar demek yanlış. Tabiki güvenilmeyecek bir çok var :

*Ojelerfora Selma (gizlinot: önceden aşırı samimi bir bebekti artık sadece ağzı olan konuşuyor moduna girip sponsorluları öneriyor)

*Cansu Akın (gizlinot: hiçbir zaman samimi gelmemişti hala gelmiyor ve ne zaman denk gelsem her videosu sponsorlu)

*Damla Kalaycık (gizlinot: artık elidor reklamından vazgeç Damla )

*Duygu Özaslan (gizlinot: aslında başarılı bir youtuber bir ara sadece sponsorlu video çekiyordu şu sıralar düzene girdirdi pek sponsor yok sanırım)

*Merve Özkaynak (gizlinot: sponsorlu olduğunu açıklamadığı birkaç videodan sonra soğudum kendisinden. Pek samimi gelmiyor ve övdüğü şeyi aşırı abartılı övüyor. Beş para etmez çoğu)

*Cansu Yeğin (gizlinot: koca koca yazmak isterdim bu ismi. Bi insan bu kadar sponsor kokamaz. Sadece sponsordan oluşan videolar rezalet)

ve benim için bu başlığa asla giremeyecek isimler var

*** Yağmur Vardar (gizlinot: dobralığı ve doğrucu kadınlığı yeter )

***Naturally Serein (bu isim pek bilinmiyor ama temiz içerik arayanlar kesinlikle takip etmeli geç buldum ama aşığıyım)

***Merve Kutlu (gizlinot: hep kendi emekleriyle buralara gelen minnoş bir kız. Seviyorum önerileri gerçekçi ve güzel)

***Melike Karaca (gizlinot: Sponsor kokmayan ve samimiyet içeren bir üslup ve tarz kendisi)

***Damla Altun (gizlinot: sevmeyeninin neden olduğunu anlamadığım kişi. Çok seviyorum hem de çok tam kalbime geldi ok :))

***Niyans in motion (gizlinot: vee nihan. O kadar güzel incelemeleri ve tam anlatmak istediğini anlatan cümleleri betimlemeleri var ki. Her pazartesi ve perşembe saat 18 de sloganını ezberlediğim ve beklediğim tek insan)

7 eylül 17:13

36. ezgi fındık, sea of melis, gizem ünel(gömlektekirujizi), fatmanur öztekin, sebi bebi(new well fondöteni öven birisini ciddiye alacak değilim), niyans in motion, arda bektaş...

7 eylül 14:04


35. kanalı - hayatı reklamdan ibaret olan bir çok yutubır... hiç ciddiye alamıyorumm...

7 eylül 11:04

34. ezgi fındık. New well fondoteni öve öve bitiremediği gün benim için bitti. Bununla birlikte 20k-70k arası olan hiç bir instabloggera güvenmiyorum, bedava ürün gelsin diye övmeyecekleri çöp yok.

7 eylül 10:59

33. Gökçe yıldırım

7 eylül 10:15