sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (115)
 • medya (4)

115. YA NEDEN BİLMİYORUM AMA BEN EREN'İ MUTSUZMUŞ GİBİ HİSSEDİYORUM.. ANCAK ALA'DA Bİ ŞEKİLDE TOPARLAMAYA ÇALIŞIYOR BENCE. AMA UMARIM ŞEHİNŞAH İLE BERABER DEĞİLDİR.

14 ocak 10:56

114. Dikkatimi çekti artık soyadı bülbül değil ve burayı okuduğunu belirtiyor bazı şeyleri düzeltmeye çalışırken bizde yardımcı olalım ve tokel olarak başlığı düzeltelim moderatörlere duyurulur...

14 ocak 09:51

113. Ala’yı en başından beri izliyorum ve sempati duyuyorum açıkcası. Şimdi en son videosundan geldim ve helal demek istiyorum hakkını vermek istiyorum. Nedeni; malum son yaşadığı şeylerden dolayı ki bence hiç kolay değil ama videolarında boş yere artistlik yapıp süperim herşey yolunda triplerine girmiyor ve benim anladığım bu süreçte zorlandığını belirtiyor, anlayış istiyor. bence Saçma sapan yorumlar yapmayı bırakın yok kıyafet tarzın değişti yok şöyle böyle değiştin gibilerinden üstüne gidilmemeli. Bırakın kadın rahat rahat depreyşınını yaşasın. Zamanında bende bu evreye gelmiş bir kadın olarak az çok tahmin ediyorum asla anlayamam öyle bir şey yaşamadım çok şükür kurtardım evliliğimi ama evliliğin ilk yılı sancılıdır ki ben 7 yıl çıkıp evledim herşeyini biliyordum ama evlilik öyle herkesin kolay yürütebildiği birşey değil dışardan sallamayın ahkam kesmeyin bekarlar özellikle sizlere lafım. Neyse ala sen nasıl biliyorsan öyle yürü git seni senden başka kimse bilmez anlamaz. Bir de tüm ilişkilerde yürümesini istiyorsan (aşk, arkadaş) hoşgörü çok önemliymiş bunu da 30 yaşımda keşfettiğim iyi oldu.

13 ocak 22:44

112. şehinşah la olan sevgili dedikoduları beni kendisinden iyice soğuttu bence kendisi de ne istediğini bilmiyor ya kafası karışık ve bir hayli tutarsız biri 

6 ocak 23:53

111. Ben Ala’yı çok beğeniyodum ama son zamanlarda nasıl kendimi çirkinleştiririm ayaklı örneği. Saçları, takıları, makyajları, dinlediği müzikler falan olmuyo sanki üzerine. Olmadığı biri gibi olmaya çalışma çabası hissediyorum. Özellikle o dolgudan dokunsan patlıycak arkadaşıyla çektiği son videodan sonra saçma sapan hareketlerine şaşırdım

6 ocak 18:45

110. Şehinşahla sevgili olduklarına dair bi dedikodu var. Ne dersiniz olabilir mi?

6 ocak 16:37

109. Damla’nın altın kelebek videosu önerilerde çıkınca acaba eren ile ala da gitti mi dedim. Boşanmışlar. Çok üzgün olduğu, atlatmak için büyük çaba gösterdiği, kendi içinde bi çıkmaz yaşadığı çok belliydi. Umarım her şey daha iyiye gider. Henüz düğünlerini izlememiştim ama şimdi izledim. Düğünleri gerçekten uğraşılmış, masraflı ve güzel olmuş. Ama orada bile aslında evliliğe hiç hazır olmadıkları belli.  Bakışları, duruşları bile çocuksu. İçimden bi ses tekrar birleşecekler diyor.

13 aralık 2018 22:54

108. Kamu spotu-----damlayla küsmesinde erenin payı yokmuş, barışmak için adımı damla atmış boşandıktan sonra sevgiler efenim----

13 aralık 2018 02:20

107. çok gereksiz yere bu kadar yerildiğini düşündüğüm insan. "kocasının yanında olsaydı, ona vakit ayırsaydı, bu hayatta önceliğin ailem dediğin kocamdır" falan; bunlar ne kadar hariçten okunan gazeller böyle? bunları yapmadığını nereden biliyoruz? insanların hayatlarına bize yansıttıkları kadarıyla tanık olabiliyoruz; ama bu görmediğimiz şeyleri yok saymamızı gerektirir mi? ala kameralar karşısına geçerek iddialarınızı çürütmek zorunda mıdır? eşiyle vakit geçirdiğine, ilişkisini kurtarmaya çalıştığına bizi inandırmalı mıdır, içerik paylaşmalı mıdır mesela? kız resmen baskılara dayanamayarak boşandığını açıkladı ve insanlardan yardım istedi, destek olacağınız yerde gelip "eşinden ayrı gezdin, full ayrı takıldın, insan evliliğinin ilk yılı eşine vakit ayırır, hep arkadaşlarınla çıktın, evliliğini kurtarmaya çalışmadın" gibi saçma suçma iddialarla üzerine geliyorsunuz. evliliğin kitabını kim yazdı, bu kuralları kim koyuyor? annem ve babam tam 30 senedir evli, alyans dahi takmazlar, çocukluğumdan beri birbirlerinden ayrı arkadaş çevreleri, programları, sosyal çevreleri oldu; birbirlerinin giydiğine/yediğine/eve geldiği saate falan asla karışmazlar. al ama 30 senedir yürüyor, haydi burdan yak? bazen olmayınca olmaz, kısmet değildir. olmaz işte. kimseyi "ama şöyle yapsan olurdu, bunu söylesen yürürdü" benzeri ithamlarla darlamayın. sizin burda takıldığınızın 100 katı kendi kafasına takmıştır bu olayı o kız. biraz empati. biraz anlayış.

12 aralık 2018 15:45

106. Ala’nın boşanmasına çok şaşırdım önce. Sonra düşününce anladım. "Birbirimize odaklanamadık" diyor. Çok normal. iş filan geçtim ama sürekli kız arkadaşlarıyla etkinlikteydi ala. O da olmazsa ailesiyleydi ya da ailesi ala’nın evindeydi. insan hafta sonunu eşine ayırır bir şeyler yapar ama bakıyorum ala’ya, beraber vakit geçirmemek için her şeyi yapmışçasına bir hali var. insanın eşiyle bir şeyler paylaşması lazım. Doğal olarak evlilik de zaten olağan bir şekilde böyle olur ama ala’da durum tam aksine. Ayrıca hep yaptığı şeylerde de eren'le vlog çekmiş. Eren bu durumdan ne kadar memnundu ve istemiyorsa ama ala çektiyse zaten kötü bir durum. Özenmemişler ilişkilerine. Ala da eren de istediğini yapmış. Sevgili olmaktan daha kötü çünkü o zaman sevgiline özenirsin. Ya aman evliyiz nasıl olsa akşam dönüp dolaşıp evde olacağız gibi umursamama durumundan bahsediyorum.  Evlenince eşine evinde sürpriz yemek hazırladı mı hiç merak ediyorum. Ya da baş başa bir şeyler yapıp hiç story atmadığı oldu mu? Sürekli sosyal medya ala’nın hayatı. Dövmeleri, saçını sürekli değiştirmesi, yani neden ala? Gerçekten. Bu kadar kendinle uğraşmaktansa eren’e de vakit ayırsaydın keşke. Daha bir senelik evlisin, yani evliliğin en güzel zamanları ama sen kızlarla o tatil bu tatil gezdin durdun. Bekar hayatından hiçbir farkı yok. Evli olunca daha çok bir şeyler paylaşmanız gerekirken, of nasıl olsa aynı evdeyiz koltukta oturup telefonla oynasak da yeter diye mi düşündün n'aaptın? Keşke sorun sadece anlattığın gibiyse evliliğinizi kurtarmaya çabalasaydınız. 

Ölümüne eksileyebilirsiniz. Eren'le evliliği 1 sene, bu kız bir sene ne yapmış ne yemiş ne içmiş kimle gezmiş hepsi sosyal medyada mevcut. Sanki boşuna konuşuyoruz burada. Siz evlenince öyle yapın, aynı ala gibi sonra mahkemede alırsınız soluğu. insan sevdiği insanla daha çok vakit geçirmek, aynı evi paylaşmak, sabah uyandığında onun yüzünü görmek için evlenir. Eşini özler, güzel şeyler yaşadığında o da olsaydı keşke filan der. Onsuz full takılmaz. Eren arkadaşı değil eşiydi, farkında mıydınız? Sürekli eren’i bırakıp bırakıp bir yerlere gitti bu kız. Eren'le gittiği tatillerde hep aile olaya dahil. Bir kere baş başa bir yere gitmediler. Siz de öyle yapın kocanızla, ilk yaz tatilinizde kayınvalide kayınpeder takılın durun, ne diyeyim. :) ala sınırlarını gördüğüm kadarıyla çizemedi evliliği boyunca. Eren önceliği olacaktı her zaman çünkü en yakının ailem dediğin kişi eşindir. Sonra kendi ve eren’in ailesi sonra da arkadaşları gelmeliydi. Erenle yaptığı tartışmaları üçüncü kişilere, hele ki ailesine filan anlattıysa felaket zaten. Ufak tefek sorunlar eşler arasında halledilir gidip arkadaşlara eş dedikodusu yaparsan sıkıntı zaten. Bu son yazdığım ve diğerleri varsayım, ben bir şeyler yaşarken ala’nın yanında değildim. Siz yanındaymışsınız anlaşılan bu kadar eksilediğinize göre. :)

9 aralık 2018 23:17 11 aralık 2018 09:37

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar