girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (102)
  • medya (3)

102. Bu kızdan burda çok konuşulmasından haberdar oldum, kimmiş diye bakayım dedim, kına, düğün ve marakeş seyahati videosunu izledim. Görkemli, gösterişli, çok uğralışmış bir kınası olmuş, kimbilir ne kadar özenmiştir, hem kendisi hem yakınları kıyafetlerine, makyajlarına nasıl özenmiştir bunları düşündüm izlerken, ayrıldığını da burdan bildiğim için üzüldün açıkçası, sırf kınasına ödenenlerle birçok insan hayallerini gerçekleştirirdi, dünya böyle bi yer malesef. 

Esas geleceğim nokta; marakeş videosunda “buraya asla şoförsüz gelinmez, sakın özel araba ve şoförsüz gelmeyin.” diyor. Dünya seninle aynı fikirde değil sevgili ala, avrupadan afrikadan türkiyeden her sene binlerce insan marakeş’i görmeye gidiyor ve inanır mısın “şoförsüzler”. Senin beğenmediğin, yürünmez girilmez dediğin “medina” marakeş’i marakeş yapan yer. Gidip en yüksek standartlı otellerde kalıp havuzuna girip, birkaç alışveriş yapıp dönmek senin gibi dünyanın çok çok azını temsil eden insanların turistik gezme biçimi ve şehri tatmaktan çok uzak

Son olarak stüdyonun tasarımında esinlendiğin marakeş stili çok güzel olmuş, güle güle kullan. biz şoförsüzler de halimize acıyalım, öldürülmeden döndüğümüze şükredelim. 

bugün 16:13 bugün 16:15

101. Para için her şeyi yapabilecek youtuber?

Bir dediğinin diğerini tutmaması konusu bir kenara, Damla ile video çekerlerse inanılmaz fazla izleneceği için kesinlikle çekeceklerini düşünüyorum.

Keza açıklamaları yaptığı videoyu "sansasyonel video"diyerek ınstagram storysinde linklemesi de akıllara e yani... Bu olanlar komple bir reklam kampanyası olmasın sorusunu da getiriyor mu getiriyor.

Bu arada bunu hep söylemişimdir. Düğününü youtube a koyduysan boşanman ile ilgili açıklamayı da youtube a konmanın istenmesi / bu konuda bir açıklama beklenmesi gayet normal. Keza neden ve neden insanlar bu işe girişirken bir celebritylik yoluna baş koyduklarını fark etmeyip sonradan mizmızlanırlar anlamam. Bu konuda lafim takdir edersiniz ki bütün mizmızlanan sosyal medya kişiliklerine.

bugün 15:31

100. bu kız kadar prim kasmazsa ölecek hastalığına yakalanmış başka biri var mı acaba? 

geçen gün instagramda millete laf etmiyor muydu soranlara? hatta sanane demişti ve üstüne asla bu konuda benden bi açıklama duyamayacaksınız diye de eklemişti. 

şimdi oturmuş video çekmiş. sebep? ne değişti o günden bu güne? 

geçiniz.

bugün 15:16


99. Alayı hep severdim ama son videosundan sonra daha da bi sevdim. Saklamamış ve kendini olduğu gibi göstermiş eminim bu şekilde insanlar daha anlayışla karşılayacaklardır yani umarım. Yeni evinde eski evine ait perde falan vardı hafiften içim buruldu. Güçlü bi kız mı bilmiyorum ama mutlu ve güçlü olmak istiyor. umarım sırasıyla atlatırsın her şeyi ala, buraları okuduğunu biliyorum, hepsi geçecek.

bugün 08:37

98. Son videosunda masada cipralex 10 mg ı gördüm ve bugün ilacımı almayı unuttuğumu fark ettim. Umarım eski mutlu günlerine en yakın zamanda ulaşır. Bu arada dilek dediği arkadaşı tam anlamıyla cringe.

bugün 00:23

97. son videosunu izledim ne kadar üzgün olduğunu gerçekten içten hissettim inşallah en kısa zamanda kendini toparlar ve çok mutlu olur

dün 22:39

96. Açıklama videosu atmış, arkadaş olarak devam ediceklerinden bahsetmiş. Anlatışından ne kadar üzgün olduğu anlaşılıyor umarım hayatı güzel devam eder. Damlayla barıştığını yazmış,(gizlinot: Ben bunu önceki girdimde yazmıştım). Bu arada dilekle olan videosunda bahsettikleri alayı çekemeyen kızın damla değil safiye olduğunu düşünüyorum çünkü aynı işleri yapmaya başladıktan sonra çekmediğini söylemişler. Safiyede de hafif öyle bi durum var gibi

dün 22:15


95. Son videosunu izledim. Boşanma konusunda açıklama yapmış. Çok üzgün olduğunu hissettim videoyu izlerken. Umarım kısa süre içerisinde kendini toparlar.

dün 20:47

94. Babannemin bir lafı vardır. “Bakacağın yüze sıçma,sıçacağın yüze bakma” diye. Damla ve alayı severim ama bu dostluk işleri bu kadar ucuz değil sanki ya

18 kasım 00:06

93. Geçen gün nedense içimden barışacaklar gibi bir his geçmişti. Bingo. Damla ala'yı takip etmiş.

17 kasım 12:13