sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (109)
 • medya (3)

109. Damla’nın altın kelebek videosu önerilerde çıkınca acaba eren ile ala da gitti mi dedim. Boşanmışlar. Çok üzgün olduğu, atlatmak için büyük çaba gösterdiği, kendi içinde bi çıkmaz yaşadığı çok belliydi. Umarım her şey daha iyiye gider. Henüz düğünlerini izlememiştim ama şimdi izledim. Düğünleri gerçekten uğraşılmış, masraflı ve güzel olmuş. Ama orada bile aslında evliliğe hiç hazır olmadıkları belli.  Bakışları, duruşları bile çocuksu. İçimden bi ses tekrar birleşecekler diyor.

13 aralık 22:54

108. Kamu spotu-----damlayla küsmesinde erenin payı yokmuş, barışmak için adımı damla atmış boşandıktan sonra sevgiler efenim----

13 aralık 02:20

107. eski eşiyle tuvalete dahi beraber gitmediği için boşanan kişi. burda yazanlardan bunu anladım. evlilik üzerine hangi hayal dünyalarında yaşanıyor da böyle upuzun çıkarımlar yapılabiliyor merak ediyorum. bir salın şu kızı ya.

12 aralık 16:17


106. çok gereksiz yere bu kadar yerildiğini düşündüğüm insan. "kocasının yanında olsaydı, ona vakit ayırsaydı, bu hayatta önceliğin ailem dediğin kocamdır" falan; bunlar ne kadar hariçten okunan gazeller böyle? bunları yapmadığını nereden biliyoruz? insanların hayatlarına bize yansıttıkları kadarıyla tanık olabiliyoruz; ama bu görmediğimiz şeyleri yok saymamızı gerektirir mi? ala kameralar karşısına geçerek iddialarınızı çürütmek zorunda mıdır? eşiyle vakit geçirdiğine, ilişkisini kurtarmaya çalıştığına bizi inandırmalı mıdır, içerik paylaşmalı mıdır mesela? kız resmen baskılara dayanamayarak boşandığını açıkladı ve insanlardan yardım istedi, destek olacağınız yerde gelip "eşinden ayrı gezdin, full ayrı takıldın, insan evliliğinin ilk yılı eşine vakit ayırır, hep arkadaşlarınla çıktın, evliliğini kurtarmaya çalışmadın" gibi saçma suçma iddialarla üzerine geliyorsunuz. evliliğin kitabını kim yazdı, bu kuralları kim koyuyor? annem ve babam tam 30 senedir evli, alyans dahi takmazlar, çocukluğumdan beri birbirlerinden ayrı arkadaş çevreleri, programları, sosyal çevreleri oldu; birbirlerinin giydiğine/yediğine/eve geldiği saate falan asla karışmazlar. al ama 30 senedir yürüyor, haydi burdan yak? bazen olmayınca olmaz, kısmet değildir. olmaz işte. kimseyi "ama şöyle yapsan olurdu, bunu söylesen yürürdü" benzeri ithamlarla darlamayın. sizin burda takıldığınızın 100 katı kendi kafasına takmıştır bu olayı o kız. biraz empati. biraz anlayış.

12 aralık 15:45

105. Damlayla barıştıklarını anlamıştık şimdi rakılı bir snap atmış Damlayla beraber. Bence küsmelerinde Eren'in bir payı vardı ve boşandıktan sonra konuşmamaları için bir sebep kalmadı. Nsksls işim gücüm yok bunları stalklıyorum.

7 aralık 22:38

104. son zamanlarda giyim tarzını damla kalaycık’a benzetiyorum. Kış mevsiminde giyilen crop top beni çok irrite ediyor, üşüyorum resmen.

6 aralık 14:48

103. Bi yerde burda mı gördüm hatırlamıyorum ama para için ilgi çekmeye çalışıyor gibi cümle gördüm. Arkadaşalar bu kızın gerçekten youtubedan gelecek paraya ihtiyacı var mı? Piyasada ki bir çook bloggerdan/vloggerdan on kat samimi.

Edit:valla artık şunu anladım burda bir grup insan içinde büyük bir hasetlik besliyor kim bi blogger iyi bisey yazsa hemen eksi,kötü yazıldığı zaman yuceltmeler bi ilgincsiniz.

5 aralık 14:44 6 aralık 02:02


102. Ben kesinlikle samimiyetsiz olduğunu düşünmüyorum. Açıklama yapmayacağım dedikten sonra açıklama yapmasını da yargılayamadım. Çünkü bazen gerçekten açıklama yapmak zorunda bırakıyor insanlar.

5 aralık 14:34

101. Bugün ilk kez stüdyosuna kalıcı oje yaptırmaya gittim. En başından beri kalıcı oje gelsin diye Ala’ya instagram’dan mesaj atıyordum ahsjshj thank you o da getirmiş gitmemezlik olmazdı ama iyi ki getirmiş. Gördüğüm en güzel stüdyoydu ala cidden çok başka bir dünya yaratmış umarım stüdyosu çok iyi yerlere gelir kesinlikle hakediyor çok emek var belli ben artık kalıcı oje için devamlı gideceğim hizmet ortam süper you go giril! 

edit: beğenmeyen süslüler neden beğenmedi anlamadım? Valla çok sinsice geldi ahshdjkd bırakın bir kadın ayaklarının üzerinde dursun köstek olmayalım gidip gören herkes ne demek istediğimi çok iyi anlayacak. 

4 aralık 23:40 5 aralık 15:11

100. 103. girdiye ithafen storysinde açıklama yapmış.başkaları gibi okumuyorum bilmiyorum demiyor açık açık süslü okuyorum dedi

28 kasım 20:28