yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (186)
  • medya (11)

  186. kim kardashian'ın paris hilton'la gezdiği dönemlerdeki haline benziyor.

  6 ekim 17:59

  185. berlin vlog'unu da izledikten sonra yurtdışı vloglarını bir daha izlememeye karar verdiğim vlogger.

  berlin avrupa'da gitmek isteyip de gidemediğim tek şehir, bu nedenle şehirle ilgili 4 farklı belgesel izledim.bunlardan 2 si kreuzberg'le ilgiliydi. hatta birinin adı doğrudan Kreuzberg -Küçük İstanbul'du ve buranın Berlin'in şu anki yapısına ne denli etkili olduğunu anlatıyordu.

  amsterdam ve brugge vloglarını hiç beğenmesem de "bir şehir olsaydım berlin olurdum" diyip daha önceden 4-5 kere giden birinden beklentim oluşmuştu.

  vlogun başı oldukça güzel ahmetle sonunda "olmuş"lar. çift kasıntılığı bitmiş oldukları gibi eğlenceli takılıyorlar diye düşünmüştüm ancak vlogun sonunda aklınızda kalan şeyler : bisiklet sürme, 25 dk patates kızartması sırası bekleme, hamburger, hamburger, hamburger.

  ne bir cadde ne bir bölge tanıtımı.başına berlin yazmasa istanbul'da ürettiği içerikten gram fark yok ve en sonda asıl vurgun. "kreuzberg diye bir yer varmış burada ama ben hiç gitmedim yanlış konuşmayım." en sevdiğim ve bir şehir olsaydım bura olurdum dediğin şehre bile bu kadar yüzeysel mi bağlısın ala?

  *bu kız ki kuzey ışıklarını izlemek için isveç'e norveç'e değil svalbard'a gitmiş orayı bize tanıtmış insan. şuan bilimsel anlamda çok önemli bir öneme sahip itü tarafından çalışmaların yapıldığı bir ülke ve çalışmaları incelerken hava kirliliği raporlarında elmas madenlerinden gemilerin yanaşma sürelerine dikkat edildiğini görünce aa ala bu madenleri,gemileri gece göstermişti dedim. o kadar orijinal, özverili bir vloggerken ne hale gelmiş gerçekten üzücü.

  neyse kendisi şuan patival adı altında sokak hayvanları yararına 3 günlük bir organizasyona katılıyormuş. maddi durumu iyi olup on binlerce insana seslerini duyurabilenlerin sosyal sorumluluk projelerinde görev almalarını seviyorum.anlayamadığım şey ahmet aksöz " burada kazanılan paranın bir kısmı sokak hayvanlarına bağışlanacak" dedi. ne kadarlık bir kısımdan bahsediliyor merak ettim zira %10 da olabilir %90 da. ala'nın takı sponsoru da orada olacakmış muhteşem A küpelerini oradan alabilecekmişiz bunu da okuyunca bu stand ücreti falan bağış kapsamında mı yoksa win-win durumu mu var gerçekten merak ettim.

  ha kendisi buraları okuyorsa son iki şey: "eğer kalplerimiz bir yerde birbirine dokunduysa beni anlayın, kırmaya çalışmayın" demişti boşanma vlogunda. sana yazılan olumlu/olumsuz hiç bir dm'i story'nde paylaşman hoş değil ala. kalplerinizin dokunduğu ve sana özel yazılan bir dm'i binlerce insana sergileme lütfen. ikincisi ise cennet'in başkasına da sana yaptığı makyajların da %80'i çok bayağı. saçın ıslak çektiğin halin de, rimel-fondoten takıldığın halin de cennet'in yaptığı 40 yaş makyajından çok daha güzel.

  20 eylül 03:03 20 eylül 03:06

  184. Alttaki girdilere katılıyorum kesinlikle asla bir duruşu yok bu kızın. Süslü sözlüğü okuduğunu biliyoruz lütfen inkar etme ala, hem okuman da suç değil. Eski vloglarına bakınca ne kadar hanım hanımcık, kendine has ve kaliteli bir insan görüyordum. Şimdi ise tabiri caizse kadıköy apaçisi gibi bir tarz yaratmaya çalışıyor kendine. Nerde o eski giyimli kusamli kendine baktiran ala goremiyorum, ki bunu en son vloglarinda dizine kadar cektigi coraplardan, giyindigi tarzdan spor ve havali bir görünüm yapıcam derken cringe bir görünüş elde etmesinden anlarsınız. Eleştiriyorum, eleştiriliyor çünkü göz önünde. Eski havan asla kalmadı kaliten de üzgünüm. Bunu eski eşinden boşanmasına da bağlamıyorum. Herkes boşanabilir ama insanda bir duruş olur bu sonradan öğrenilcek bir şey değil, aksine sahip olduğun bir şeydir ama malesef ki sen de hiç olmamış ala üzgünüm ama böyle gösteriyorsun. Konuşma tarzın yapmaya çalıştığın zorlama sevimlilikler sen de olmuyor çok zorlama oluyor umarım sen de bunu anlarsın. Dış görünüşün ve karakterin tamamen değişti takıldığın kalitesiz kişiler de bunun göstergesi zaten. Aldığın her kötü yorumu da ss alıp hikayen de paylaşıyorsun hadi inşallah bunu da alırsın :)

  8 eylül 17:21

  183. Farkli farklı yerleri gezmesi ile ara ara açıp izlediğim youtuber yalnız şunu farkettim önceki senelerdeki vloglar ile şuankiler arasında bariz bir şekilde hem ciddi miktarda botox hem de dudak dolgusu, ışık dolgusu, yanakların incelmesi için yapılan ( bisektomi değil) bir çok estetiği mevcut gibi gördüm .

  Estetik yaptirmaya karşı değilim kesinlikle ama yaptirsam bunu saklayacagimi düşünmüyorum . Ne gerek var ki anlaşılıyor.

  Bazi şeylere kafam hiç basmicak galiba susluler.

  7 eylül 17:13

  182. İçtenliğini, karakterini, arkadaşlığını, dobralığını sevdiğim bir vlogger. Ala gibi arkadaşım olsun çok isterdim.

  29 ağustos 10:32

  181. Bir fotosunda telefonunun ekran fotoğrafı Mirel di çocukları çok seviyor demekki umarım Çok şeker bi bebeği olur.

  28 ağustos 18:07

  180. Geçenlerde bir girdi okumuştum bu başlık altında. Erenle evliyken bir prenses evinin hanımı kocişinin aşkıydı ala. Şehinşahla takıldığı dönem daha asi daha cool görünme çabalarındaydı. Şimdi ise ahmetle takılması hareketleri gerçekten saçma sapan bir yere doğru gidiyor. O girdiyi giren süslünün alnından öpüyorum. İnsanın bi kimliği bi duruşu olmaz mi cidden. Katiyen yok. Kedi gibi aynı. Girdigi kabin seklini alıyo kiz. Her gördüğümde allahim bu kizin sonu ne olacak diye düşünüyorum. Bi oturmamışık bir arayış içinde gibi geliyo. Umarım aradıgın neyse artık cabuk bulursun ala

  Edit: bahsettigim girdiyi yazan süslümüz (yazar: capri) 

  Üstad o neçe bir tespittir 

  26 ağustos 02:27 26 ağustos 02:50

  179. artık okumayı bıraktım katiyen girmiyorum dediği halde tatilde bile sözlük okuyup cevap vermeye çalışan youtuber...

  edit: şu an fark ettim, ''shop yapmıyorum ama siz daha iyi bilirsiniz tabi'' gibi bir şey yazarak bir sürü fotoğrafın çekilme anını paylaşmıştı storyde ama silmiş. bu girdi o story için yazılmıştı.

  25 ağustos 19:07 25 ağustos 19:11

  178. Alaturka kelimesinin vücut bulmuş hali olan youtuber.

  25 ağustos 16:04

  177. Ya seversiniz sevmezsiniz ama kız her seferinde özelikle karın bölgesine 'şop' yaptığını söylüyor. Youtubea video bile çekti koydu. Siz hala ama fotoğraflarla oynuyor diyorsunuz.

  25 ağustos 15:08