sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (190)
  • medya (10)

  190. Bu kadını en başından beri takip ediyorum. Videolarından ve sosyal medyadan gözlemlediğim üzere, Ala bulunduğu kabın şeklini alan bir sıvı. Eski kocasına göre daha zengin, prenses, dünya para verip düğünler yapan, ağırlığından fazla gösterişli gelinlik giyen biriydi. Daha zengin kızıydı yani. Şehinşah’a göre ise rapçi, kadıköy kızıydı. Şimdi Ahmet’e göre de ortam kızı olmuş. Bir insanın kıyafetleri bile mi takıldığı erkeklere göre değişir. Ben tam olarak oturmuş bir  kişiliği olduğunu düşünmüyorum. İşte rüzgara ve kişilere göre ordan oraya savrulup gidiyor. En iyisi sen bir durul düşün ben gerçekten hangisiyim, kişiliğim ne benim. belki o zaman böyle insanların arkasından savrulup gitmezsin de kendi yolunda istikrarlı yol alırsın

  11 temmuz 16:39 11 temmuz 22:07

  189. Son attığı Çeşme vlogundaki dilek ile kavga sahnesini izleyerek, neden sık sık arkadaşları ile arasının bozulduğunu anlayabilirsiniz.

  10 temmuz 00:07

  188. ahmet aksöz'le video koymuş sonunda. vlog çekmiş ahmet ve karya'da mevcut videoda. flört ettikleri çok net. sevgili olup olmadıklarına emin değilim fakat videonun altındaki yorumlarda ala makeup studio'da makeup artistlik yapan cennet'in, instagram'da fotoğraflarının altına "fav couple" diye yorum attığını yazmışlar. ala'nın tavırlarından ve kibar olma çabasından zaten flört ettikleri anlaşılıyor. yalnız ahmet'in etrafında çok kız var ya ala buna nasıl katlanacak bilemedim.

  bir de not düşelim; videonun başlangıcında yeni uyanılmış, gözler şiş şekilde başbaşa kahvaltıya gidiliyor. ben bir kıvılcım sezdim ama neyyyyse (gizlinot: swh) ben yakıştırdım kendilerini.

  2 temmuz 19:12

  187. Bu kim? Neden googleda süslü sözlük yazınca ilk çıkan tamamlama kelimesi bu şahıs oluyor. (gizlinot: Stop making stupid people famous)

  25 haziran 12:39 25 haziran 12:40

  186. Bu akşam saat 21.30 sularında Cadde Godiva’da Ahmet Aksöz ile başbaşa otururken gördüm kendisini. 12.00 gibi oradan geçtiğimde hala oturuyorlardı. Aşırı samimi bir halleri yoktu ama haklarında çıkan aşk dedikodularından sonra şüphe uyandırdı. Bu arada Ala cidden bir avuç kalmış, baya zayıflamış. 

  25 haziran 01:32

  185. Yeri geldi eleştirdim ama şu an twitterdan timeline'ıma bu Twit serisiyle düşmüş youtuber. Hiç gocunmadan muhtemelen bankamatikçi olan aktrol akrabasının ipliğini pazara çıkardığı için kendisine teşekkür ediyorum. (link: https://twitter.com/kabasimsek/status/1143109519481987072?s=19 Tık)

  ilgili medya:
  1
  24 haziran 14:16

  184. youtube, influencer camiasında en sevdiğim, en samimi bulduğum kişi kendisi.

  mış gibi miş gibi davranmıyor, her zaman kendisi. ağzına geleni pat pat söylüyor bu onu belki bazen kötü duruma düşürüyor ama en azından yapmacık değil.

  stüdyosuna ba yı lı yorum. istanbulda ama işte kalkıp gidemiyoruz.

  eski kocasının hala konuşulması etkiliyor belli ki normal de bu, konu deşilip durmasa keşke. hala yorumlarında ya da canlı yayınlarda boşandınız mı diye soran var yapmayın etmeyin yav. 

  çok da güzel bence bu arada.

  ala olur da bunu görürsen seni seviyorum

  edit: güzel eksilenmişim eksik olmayın<3 

  20 haziran 23:52 22 haziran 23:03

  183. ben bu kızın aşk hayatının neden bu kadar konuşulduğunu anlamıyorum. ünlü değil, abone sayısı da fazla değil. bu takipçi sayısında çoğu kadının sevgilisi kim, var mı onu bile takmıyor yani kimse. ben de buradaki entryler sayesinde videolarını gördüm. hakkında söyleyebileceğim tek şey samimi, hoş sohbet bir havası olması. ama eski eşi falan neden konuşuluyor çok saçma bence

  20 haziran 22:01

  182. Ala eşinle ne yaşadığını kimse bilemez özelindir anlarız. Fakat ne yaşamış olursan ol eski kocamı gördüm arkadaşlar ıyk öğk gibi davranışlar sadece seni alçaltır. Belki de senin vloglarını eski eşin izliyor? O kadar yaşanmışlığınız var, her şey iyiyken ekmek elden su gölden gelirken o yurtdışı tatilleri senin alışverişler benim derken her şey iyiydi hoştu. Ama nedense ayrılınca her şeyi bir kenara atıp kötülemeye başladın. Aranızda ne yaşandığını kimse bilemez. Ama sen en azından aranızda yaşanılanlardan dolayı böyle bir video yayınlaman saygısızlık bence. Zaten sen de anladın ki kaldırmışsın ama gören gördü tabiki yine de. Sosyal medya gücünü bu kadar açık kullanma derim yarın öbür gün pişman olursun samimi görünürüm demişsin fakat olmamış ala kusurabakma

  20 haziran 01:42

  181. Bahsedilen çeşme vlogunu kaldırmış youtuber

  20 haziran 00:45

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar