yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (197)
  • medya (13)

  197. canlı yayında gelen soruları yanıtlarken 1 yıllık sevgilisinin mezun olduğu okul ve bölümünü bilemedi, ilginç.

  19 mayıs 02:07

  196. Eski eşi eren ile olan bir videosunu izlemiştim kanalında, izlerken ben bunaldım o kadar belli ki zıt karakterler oldukları. Ala ne kadar renkliyse eski eşi o kadar siyah beyazmış.

  Ala çok hayat dolu, esprili bir kadın, komplekssiz, samimi, diğer youtuber takımı gibi kasıntı farklı görünmeye çalışan biri değil, mükemmel olmaya çalışmıyor, mükemmeli oynamıyor.

  Yolu açık olsun.

  15 mayıs 05:29

  195. insanlar değişebilir, tarzları da, hayata bakış açısı da, zevkleri de. bu tecrübelerle doğru orantılı ilerler. kimse kalkıp ben iki sene önce de böyleydim diyemez. çünkü bu bizim elimizde olmadan gelişen bir durumdur. fakat ala'nın burada konuşulduğu yanlışlığı, hayatında olan erkeğe göre bir kimliğe bürünmüş olmasıyla alakalı. yani örnek verelim. şu an hayatınızda olan erkek arkadaşınız dalga kaldıramayan bir tipse, dalga yapmanızı istemez veya sen zaten rahatça yapamazsın. ya da rahat bir kafaya sahipse yanında kasıntı davranışlar istemez ya da sen kasıntı olmak istemezsin. fakat bunlardan önce senin karakterin gelmeli. şöyle ki, ben şakacı, rahat bir yapıya sahipsem hayatıma giren insan zaten bunları kaldırabilecek biri olmalı. yeri geldiğinde benim dilimden konuşucak, yeri geldiğinde ben onun dilinden. yanında sırf onun istediği biri olucaksam, o istediği bir kişiyi yanında tutsun, beni değil. bir de öyle değilken ve sırf onunlayken öyle olduysam bu benim nabza göre şerbetçiliğimi gösterir. bu hoş karşılanmıyo görüldüğü gibi ama hayat onun, nasıl mutluysa öyle olabilir ki umarım kendi benliğini bulmuş olur çok geçmeden.

  benim ala'da gördüğüm şey shop sevdası. aşırı da güzel hakkından geliyo. kendisi inkar da etmiyo zaten edilicek bir benzerlik yok. ama video çeken birisin ya da estetik işlemler yaptırabilen. o shopla yaptıklarını yüzüne uygulayabilecek birisin ya da videolarda anlaşılıcak endişesi taşımayan diyelim. çünkü kendisi bunun farkında mı bilmiyorum ama videolarda sıradan ve gerçekten çok ortalama bir kadınken, instagramı alev alıyo. 

  14 mayıs 21:54


  194. Evde çektiği vloglarını izlerken bu kadar kısıtlı alanda neden bu kadar çok eşya var diye sormadan edemiyorum. O evde eşyalar ve ayakkabılar dışında insanların yaşadığına inanmak mümkün gelmiyor bu nedenle izlerken çok rahatsız oluyorum

  19 nisan 00:40

  193. karantina döneminde beni en güldüren şeylerden biri ''kendisini tanımıyorum ama haksızsınız!!!'' şeklinde duygu'yu savunmaya çalışırken (ki niye savunuyosun yani ortada bi suç mu var?) linç kendisine yönelince tamam sustum karışmıyorum ahsgahg demesi. duygu bile gülerken sana n'oluyor da dükkanın önünü kapıyosun. herkesin psikolojisi bozuk takılıyoz işte. ağlamak istemeyen gelmekte olan linci görünce yana çekilip beklesin.

  belli ki tr-influenza-19 salgınını böyle atlatacağız.

  18 nisan 21:55

  192. bu kızı yakın zamanda gördüm keşfette, çok beğendim girdim baktım hesabına. ama şunu anladım ki ağır shop problemi var.. kız videolarda bildiğimiz yurdum esmer kızı ( makyajlı hali bile ) ama fotoğraflarda inanılmaz seksi, dikkat çekici bir esmer gibi duruyor. gerçekten alakası yok videolarla fotoğrafların. insan normalde olmadığı birisi gibi fotoğraf neden koyar anlamıyorum

  18 nisan 01:22

  191. Ala evine bir dedem girmedi farkında mısın?? Sosyalleşemedin diye öldün.... çağırma kimseyi ya sen buna karantina mı diyorsun? Böyle duyarsız, cahil insanları gördükçe doğal seçilime inanıyorum. 

  17 nisan 23:21


  190. nasıl karantina da anlamadım. evine giren çıkan belli değil. ahmetin arkadaşları geldi alanın kuzeni, arkadaşları geldi. karantina demek her gün arkadaşları eve almak değildir.

  birde evinde o kadar eşyayla nasıl rahat ediyor. o kadar eşya ıvır zıvır var ki ben daralıyorum.

  17 nisan 22:58

  189. Evine bir ben gelmedim duyar kasma bence.

  ilgili medya:
  1
  17 nisan 18:16

  188. Siz insanların değişmesine neden bu kadar takiliyorsunuz? Evlendiğinde küçüktü olmadi ayrıldı, yolunu ,tarzını , kendini bulmaya çalışıyor belli ki bundan daha doğal ne olabilir?

  13 nisan 15:35 13 nisan 20:47

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar