yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (189)
  • medya (9)

  189. neden bu kadar eleştirdiğinizi anlayamadığım kişi.

  çok konuşulan videonun ilgili kısmını izledim. sanki hepiniz her zaman, herkese karşı inanılmaz naif davranıyormuşsunuz gibi, izlediğiniz kişilerin mükemmel davranmasını bekliyorsunuz. neden vlog çekiyor diye sizden daha etik, daha arkadaşça, daha iyi davranmak zorunda olsun ki. kaldı ki aksi biçimde davranıldığında da çok değişmek ve iki yüzlü olmakla suçluyorsunuz insanları.

  ben zannetmiyorum ki hiç biriniz istemediğiniz birisi yanınıza geldiğinde sınırsız bir kibarlık gösterebilesiniz. ne bileyim ya da birileri nezaketsiz sayılabilecek bu davranışı kamera önünde yaparken siz instagram storylerinizde laf sokmalı paylaşım yaparak veya bu anlama gelebilecek gönderilere yorum yaparak gösteriyorsunuzdur fikrinizi.

  insanların mükemmel davranmak zorunda oldukları algınızı terk edin artık, lütfen.

  31 ekim 09:25

  188. her videosunda manasiz, yanlis anlasilmaya musait, saygisizliga girebilecek bir hareket ya da soylemde bulunuyor. daha sonra buralari, yorumlari vs. okuyup bir sonraki videosunda kamerayi yuzune sabitleyip 10 dakika yanlis anlasildim, olayin aslini bilmiyorsunuz, bana karisiyorsunuz, duyar kasiyorsunuz nutku atiyor. ya yaptiginin arkasinda dur, kimseye aciklama borclu degilim de ya da yapma yani sıktı artik her seferinde. hani cool, relax gibi gorunmeye calisip aslinda evde surekli sinir krizi geciren, tirnaklarini yiyen insanlar vardir ya ne yazik ki tam olarak bu elektrigi veriyor etrafa.

  29 ekim 17:22 29 ekim 17:23

  187. bugün youtube'da denk geldim. bir kaç videosunu seyrettim. meraklı olunca tabi e evliymiş e yeni sevgili derken merakım arttı ve burada ki (yazar: fondotenden nefret eden kız) ın entrysine denk geldim. ve o videoyu izledim.

  bir insan saniyede nasıl gözden düşer, düştü. a ama bu tür kızlar şey der, -ay senin gözünden düşsem ne olur...o kadar kibirlidirler bunlar.

  o italyan çocuğa gerçekten üzüldüm, onlarla aynı sofrayı paylaştığı için. gerçekten çok yazık.

  29 ekim 16:50 29 ekim 16:56

  186. Doğa kolejinde okumuştur. Bu gereksiz ayrıntıyı neden verdim bilmiyorum ama öyle. 

  25 ekim 13:46

  185. Çok basit bir kız. 

  22 ekim 10:56

  184. eleştiri yaparken eleştirinin dozunu kaçırıp "çok iyi yapmış eski kocası da eren verilmiş sadakası varmış birkaç ay katlanıp kaçmış" diyebilecek kalitede yazarları da göstermiştir. hani ala'nın kalitesini tartışırken diyorum.

  22 ekim 09:44

  183. rezillik ve basitlik görmek istiyorsanız, ya da her türlü insan-hayvan duyarı kasan, kendisini caddeli "kaliteli,elit" olarak tanımlatan insan grubunun iç yapısını görmek istiyorsanız benimle üç gün videosunun 17.-22. dk'larını izlemenizi öneririm. "kendini zorla davet ettirdiği" iddia edilen bir adet italyan erkek arkadaşa ne kadar terbiyesizlik yapılabilir, kuzen merve davet ettiği halde " kendi zorla davet ettirdi ya banane otelinin adını bile söyleyemiyor taksiyle sktr olup gitsin" minvalindeki lafına hayran oldum. bu kuzen merve de ala'nın doğum gününde methiyeler düzdüğü, "tüm dünyadan" çevresi olan ,akademik olarak çevremdeki en başarılı dediği kimse.

  bir kuzeni adam tutar okul çıkışı ellerini bağlatıp burnunu kırar, bir kuzeni kendi dombili yarım dünya olmuş bedeniyle çevresindeki aşağılayacak her türlü terbiyesizliği yapar hatta şaka yapıyor ayağına kuzeninin sevgilisine ulu orta yavşar.

  kendisi de youtube altına yapılan " çok saygısız davranmışsınız" yorumuna "Ya gercekten konuya dair hic bi sey bilmeyip nasil bu kadar cok fikrin olabiliyo? Saygisizlik yapmadim ama birazdan yapicam " gibi tehditvari konuşur. bu video'da kesmeye gerek görmediği normal bulduğu, bakıp güldüğü şeyler, düşünsene reel'de daha neler yapıyordur...

  siz buna caddeli demişsiniz ama kızlar bu bildiğin çinçinli. ey para sen nelere kadirsin şu kalitede insanları gözümüze elit olarak gösteriyorsun.

  buradan eren isimli arkadaşı tebrik ediyorum, verilmiş sadakası varmış 7-8 ay evli kalınca kaçıp kurtarmış kendini.

  düzenlemenin düzenlemesi: girdimdeki son cümlemden dolayı "kalite"m sorgulanmış. ala sayesinde tanıdığımız eren karakteri yanlış hatırlamıyorsam isviçre'de "international , private" kategorisinde olan bir liseden mezun sonrasında da üniversiteyi Amerika'da okumuş birisi. Sana toplasan bir yemekte eşlik etmiş ,hadi hoşlanmadığın biri olsun, dilini anlamıyor diye rahat rahat dalga geçtiğin çocuğa yaptıklarını eski kocasının ortamında yaptığını düşünebiliyor musun?

  şu üslubu da savunabildiğinize göre gerçekten kocanızdan ve annenizden sevgi, saygı görmenizi dilerim, sevgili yazar.

  not: bir de tırnak içine alınan sözü direkt değiştirmeden almanız gerekir. kendi saçma üslubunuzu katamazsınız bkz. doğrudan alıntı. (dilbilgisi101)

  ilgili medya:
  1
  21 ekim 18:07 24 ekim 14:08

  182. kim kardashian'ın paris hilton'la gezdiği dönemlerdeki haline benziyor.

  6 ekim 17:59

  181. berlin vlog'unu da izledikten sonra yurtdışı vloglarını bir daha izlememeye karar verdiğim vlogger.

  berlin avrupa'da gitmek isteyip de gidemediğim tek şehir, bu nedenle şehirle ilgili 4 farklı belgesel izledim.bunlardan 2 si kreuzberg'le ilgiliydi. hatta birinin adı doğrudan Kreuzberg -Küçük İstanbul'du ve buranın Berlin'in şu anki yapısına ne denli etkili olduğunu anlatıyordu.

  amsterdam ve brugge vloglarını hiç beğenmesem de "bir şehir olsaydım berlin olurdum" diyip daha önceden 4-5 kere giden birinden beklentim oluşmuştu.

  vlogun başı oldukça güzel ahmetle sonunda "olmuş"lar. çift kasıntılığı bitmiş oldukları gibi eğlenceli takılıyorlar diye düşünmüştüm ancak vlogun sonunda aklınızda kalan şeyler : bisiklet sürme, 25 dk patates kızartması sırası bekleme, hamburger, hamburger, hamburger.

  ne bir cadde ne bir bölge tanıtımı.başına berlin yazmasa istanbul'da ürettiği içerikten gram fark yok ve en sonda asıl vurgun. "kreuzberg diye bir yer varmış burada ama ben hiç gitmedim yanlış konuşmayım." en sevdiğim ve bir şehir olsaydım bura olurdum dediğin şehre bile bu kadar yüzeysel mi bağlısın ala?

  *bu kız ki kuzey ışıklarını izlemek için isveç'e norveç'e değil svalbard'a gitmiş orayı bize tanıtmış insan. şuan bilimsel anlamda çok önemli bir öneme sahip itü tarafından çalışmaların yapıldığı bir ülke ve çalışmaları incelerken hava kirliliği raporlarında elmas madenlerinden gemilerin yanaşma sürelerine dikkat edildiğini görünce aa ala bu madenleri,gemileri gece göstermişti dedim. o kadar orijinal, özverili bir vloggerken ne hale gelmiş gerçekten üzücü.

  neyse kendisi şuan patival adı altında sokak hayvanları yararına 3 günlük bir organizasyona katılıyormuş. maddi durumu iyi olup on binlerce insana seslerini duyurabilenlerin sosyal sorumluluk projelerinde görev almalarını seviyorum.anlayamadığım şey ahmet aksöz " burada kazanılan paranın bir kısmı sokak hayvanlarına bağışlanacak" dedi. ne kadarlık bir kısımdan bahsediliyor merak ettim zira %10 da olabilir %90 da. ala'nın takı sponsoru da orada olacakmış muhteşem A küpelerini oradan alabilecekmişiz bunu da okuyunca bu stand ücreti falan bağış kapsamında mı yoksa win-win durumu mu var gerçekten merak ettim.

  ha kendisi buraları okuyorsa son iki şey: "eğer kalplerimiz bir yerde birbirine dokunduysa beni anlayın, kırmaya çalışmayın" demişti boşanma vlogunda. sana yazılan olumlu/olumsuz hiç bir dm'i story'nde paylaşman hoş değil ala. kalplerinizin dokunduğu ve sana özel yazılan bir dm'i binlerce insana sergileme lütfen. ikincisi ise cennet'in başkasına da sana yaptığı makyajların da %80'i çok bayağı. saçın ıslak çektiğin halin de, rimel-fondoten takıldığın halin de cennet'in yaptığı 40 yaş makyajından çok daha güzel.

  20 eylül 03:03 20 eylül 03:06

  180. Alttaki girdilere katılıyorum kesinlikle asla bir duruşu yok bu kızın. Süslü sözlüğü okuduğunu biliyoruz lütfen inkar etme ala, hem okuman da suç değil. Eski vloglarına bakınca ne kadar hanım hanımcık, kendine has ve kaliteli bir insan görüyordum. Şimdi ise tabiri caizse kadıköy apaçisi gibi bir tarz yaratmaya çalışıyor kendine. Nerde o eski giyimli kusamli kendine baktiran ala goremiyorum, ki bunu en son vloglarinda dizine kadar cektigi coraplardan, giyindigi tarzdan spor ve havali bir görünüm yapıcam derken cringe bir görünüş elde etmesinden anlarsınız. Eleştiriyorum, eleştiriliyor çünkü göz önünde. Eski havan asla kalmadı kaliten de üzgünüm. Bunu eski eşinden boşanmasına da bağlamıyorum. Herkes boşanabilir ama insanda bir duruş olur bu sonradan öğrenilcek bir şey değil, aksine sahip olduğun bir şeydir ama malesef ki sen de hiç olmamış ala üzgünüm ama böyle gösteriyorsun. Konuşma tarzın yapmaya çalıştığın zorlama sevimlilikler sen de olmuyor çok zorlama oluyor umarım sen de bunu anlarsın. Dış görünüşün ve karakterin tamamen değişti takıldığın kalitesiz kişiler de bunun göstergesi zaten. Aldığın her kötü yorumu da ss alıp hikayen de paylaşıyorsun hadi inşallah bunu da alırsın :)

  8 eylül 17:21

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar