yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (208)
  • medya (13)

  208. Ahmet'le ilişkileri Eren'le olduğundan çok daha sığ geliyor bana niyeyse. Ala daha iyilerine layık geliyor, daha çalışkan daha olgun ama Ahmet'le sanki hala 19 yaşında serseri bi ruhu varmış gibi göstermeye çalışıyor sanki.

  25 temmuz 20:54

  207. kız kardeşi tara ile beraber babalarına açtıkları davayla içime su serpmiş kişi. babasının şu anki eşini maalesef sık sık görüyorum, kadının instagramına 5 dk bakan biri orada paylaştığı her fotoğrafın altına yazdığı açıklamaların ne kadar can yakmaya yönelik olduğunu anlar. zaten davanın sonuçlanmasından hemen sonra da alanın babasıyla çocuklarını paylaşarak, sen dünyanın en iyisi babasının iyi ki bizimsin ,iyi ki bizi seçtin vs yazarak yine laf sokmuştu. gerçekten üzülüyorum bu kadına neyi ispatlama çabası bu anlayamıyorum. tabiki yeni bir aile kurmuş olabilirsiniz ama eskisini görmezden gelmek anlamına mı gelmeli bu? ki ben bile dış kapının dış mandalı olarak paylaşımlarını görüyorum, eşinin kızlarının da bunları okuyacağını biliyorsun, neden can yakmaya çalışıyorsun? 

  25 temmuz 20:17

  206. ilgi manyağı ve sinsi birine benziyor. İyi shop yapiyo ama 

  25 temmuz 00:15


  205. Bu kız her fotoğrafına kendisinden bambaşka birini yaratacak kadar shop yapıp, utanmadan 3 yıl önce milletin kilosuna mı sallamış? Pes cidden bu arsızlıktır... (link: https://www.suslusozluk.com/ala-tokel?i=76924 1)

  10 sene önce attığı tweetin kendince açıklamasını yapmış da, 3 sene önce de aynı terbiyesizlikte bulunmuş? Ayrıca hâlâ ve hâlâ deliler gibi shop yaptığına hiç şüphem yok. Geçen sene gayet balık etli vücudunu 34 beden gibi paylaşıyordu, görsellerini paylaşmıştım

  14 temmuz 15:15 14 temmuz 15:15

  204. geçen gün bir canlı yayınına denk geldiğimde şöyle bir anısını paylaştı; 1 sene önce, ahmetle 6 aydır çıkarlarken, ahmete seni seviyorum mesajı atmış bunun üzerine ahmet ilişkinin ciddiyetinden korkup alaya görüldü atarak ankaraya dönmüş, o yüzden temmuzun başlarını sevmiyormuş artık. hatta karya da bu olayın üstüne ahmete iyi yapmışsın kardeşim zaten çok baskın bir karakterdi falan demiş. üstünden 1 yıl geçmiş ama yine de ahmetin karakterini anlamaya yetecek bir hikaye. sabırlar diliyorum alacım.

  11 temmuz 18:39

  203. kendi shopları da bir gün patlarsa diye duyar kasmış kişi, başka bir konuda ses çıkarmayacağını gayet iyi biliyoruz. shopçu tayfanın nirengi taşlarından

  10 temmuz 12:22

  202. yıllar önce attığı tweet ortaya çıkınca iki yüzlü biri olmadığını iddia ettiği bir story paylaşmış. iki yüzlü olmayabilir ama tutarsız. bence kilo duyarı kasmasının nedeni de bu olayı kendiyle özdeşleştirip "benim de başıma gelebilir" tarzı bir yakınlık hissetmesi. aynı duyarlı hareketleri diğer ayrımcı, aşağılayıcı, küçük düşürücü söylemlere karşı da görmek isteriz. daha önce de bahsetmiştim, zorbalık konusunda bu kadar hassas olsaydı eğer, kendisi gibi olmayan insanlara karşı yaptığı zorbalığı da kullandığı dille ele vermezdi. birçok örneğini gösterebilirim videolarından. bu konuya baktığı çerçeve oldukça dar sanırım. hayır arkadaşlar, yalnızca estetikli, makyajlı, filtreli, shoplu influencerlar zorbalığa uğrayıp bundan etkilenmiyorlar. siz de sıradan insanlara zorbalık yapıyorsunuz arkadaş çevrenizle konuşurken.

  9 temmuz 06:31


  201. her linçten kendine pay çıkarmaya çalışması sıktı artık duygunun diğer lincinde de dikkat çekmek için bi şeyler paylaşmıştı bilerek yaptığını biliyorum, linç yiyen insan büyüyor bunun farkında olabildiğince kullanmaya çalışıyor amacı sadece dikkat çekip biraz linç yemek sürekli her şey hakkında linç yiyorum en çok linci ben yerim fln fln seni sınırlı takipçi kitlen dışında tanıyan yok eden yok kim seni neden bu kadar taksın tamamen drama yapıyor

  8 temmuz 23:25 8 temmuz 23:29

  200. Son videosundan geliyorum. Ben ala'nın güzel bir dekorasyon zevki ve farklı bir gözü olduğunu düşünüyorum en azından stüdyoyu kurarken aydınlatmasından yastık kılıfına kadar tek tek gezip aldığını izledik. Fakat yeni evinin dekorasyonu nedir ah ala keşke ama keşke kendin dekore etseydin evini. Hiç ama hiç beğenmedim.

  3 temmuz 21:27

  199. daha yeni varlığından haberdar oldum, ahmetle bir resimlerini görüp tıkladım açıkçası. Bence gayet hoş ve havali bir kız, yasından büyük dursa da oldukça seksi bir hali var. Su sıralar parfüm ile kafayı bozduğumdan, parfüm videosuna tıkladım ve bayıldım. Tüm youtuberlarınkini izlemiştim o kadar sıkılmıştım ki anlatamam şahane akıcı ve doğal anlattı, vlog bence zaten böyle çekilir. Makyaj videosunu izleten youtuberlar asla bana vloglarını izlettirmiyor ama bu kızınkilerde hiç sıkılmadım doğal bir akıcılıkla konuşuyor benzer bir akıcılığı görkemde de beğenmiştim yıllar önce.

  Gelelim diğer mevzulara, bence sürekli link vermemesi şahane bunu biraz başka bir isi daha olmasına bağlıyorum. Evli iken biraz daha farklıymış buna katılıyorum ama bu çok normal hem yaş itibariyle hem kişi biraz yanındakine benzer zamanla. Bugün eski sevgilime baktığımda benimle iken bambaşka bir adam öldüğünü görüyorum- ha bu doğru mü ? evet değil ama bazı insanlar çok sık kalıp değiştirir bu tarz meselesi. Aile yaşantısını da ben oldukça beğendim, anne ve anneanne ile yakın olabilen kızların daha sorunsuz hayatlar yaşadığını düşünürüm her zaman, ee boşanmış demeyin bu bence bir sorun değil.

  Ote yandan bazı videolarda bence de biraz fazla sert ve özensiz bir tavrı var, Ahmet daha sakın ve kibar kalıyor gibi çoğu zaman. Aile parası ile is yapmasını veya kocası diyenler ölmüş onu bilemeyeceğim, bence bir sorun değil varsa parası açsın ne güzel önemli olan orayı devam ettirecek azme sahip mi ? Bu arada giyimi makyajı hiç tarzım değil ve o rap dövme ikilisi biraz tuhaf duruyor sanki değişiminin kanıtlarına yoğunlaşır gibi, bir de bence her youtuber eleştirilere açık olmalı ama bazı insanlar cidden öyle şeyler yazıyor ki benim kanım dönüyor. Bi vlögger hakkında bu kadar yazı yazağımı da asla düşünmezdim, hep evde kalmak bunlar işte.

  Ha bir de eğer gerçekten zenginse ben evdeki hallerini filan çok beğendim, çekmeçende allığa yapışmış kirpik çıkması vs bunlar çok doğal, duygunun sıkıcı banyo çekimlerinden sonra hoşuma gidiyor böyle şeyler, insan zaten böyle yaşar ki.

  23 haziran 01:49 23 haziran 01:51

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar