yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (184)
  • medya (11)

  184. prenses bir aurası olan youtuber

  neredeyse çoğu youtuber hanım kızlarımız kendini prenses gibi göstermeye çalışır ama aslında ne oldukları gayet bellidir ya

  ala ise bence istemsiz şekilde öyle gözüküyor. iyi biridir kötü biridir bilmiyorum.ne iş yapar yapmaz nasıl davranır bilmiyorum belki çirkefin kendisidir.

  13 şubat 22:24

  183. ben bu kızın vloglarını izlerken baya gülüyorum. kafa yapısı benim gibi çok yakın buluyorum kendime. arkadaşım olsa anlaşamam muhtemelen ama kişiliğini benzettim kendime. herkesin aksine ben evlendiği video ile değil de güneydoğu turundaki vlogları ile tanıdım. bence çok eleştirilme sebebi çok göz önünde olmasından kaynaklanıyor. eğlenceli bir hayatı var ve hayalini kurduğu işi yapıyor şuanda genç yaşta iş kurmak her yiğidin harcı değil. evet kendi çabasıyla kazandığı parayla kurmadı belki ama şanslı doğan insanlar var arkadaşlar bu ülkede. yine de yatırımını geleceğine yaptığı için takdir ediyorum. buradaki eleştirilere de zaman zaman katılsam da seviyorum kızı ya. çok iyi enerji alıyorum ve takip ediyorum her şeyini. şimdi gelsin eksiler

  16 aralık 2019 02:24

  182. neden bu kadar eleştirdiğinizi anlayamadığım kişi.

  çok konuşulan videonun ilgili kısmını izledim. sanki hepiniz her zaman, herkese karşı inanılmaz naif davranıyormuşsunuz gibi, izlediğiniz kişilerin mükemmel davranmasını bekliyorsunuz. neden vlog çekiyor diye sizden daha etik, daha arkadaşça, daha iyi davranmak zorunda olsun ki. kaldı ki aksi biçimde davranıldığında da çok değişmek ve iki yüzlü olmakla suçluyorsunuz insanları.

  ben zannetmiyorum ki hiç biriniz istemediğiniz birisi yanınıza geldiğinde sınırsız bir kibarlık gösterebilesiniz. ne bileyim ya da birileri nezaketsiz sayılabilecek bu davranışı kamera önünde yaparken siz instagram storylerinizde laf sokmalı paylaşım yaparak veya bu anlama gelebilecek gönderilere yorum yaparak gösteriyorsunuzdur fikrinizi.

  insanların mükemmel davranmak zorunda oldukları algınızı terk edin artık, lütfen.

  31 ekim 2019 09:25


  181. her videosunda manasiz, yanlis anlasilmaya musait, saygisizliga girebilecek bir hareket ya da soylemde bulunuyor. daha sonra buralari, yorumlari vs. okuyup bir sonraki videosunda kamerayi yuzune sabitleyip 10 dakika yanlis anlasildim, olayin aslini bilmiyorsunuz, bana karisiyorsunuz, duyar kasiyorsunuz nutku atiyor. ya yaptiginin arkasinda dur, kimseye aciklama borclu degilim de ya da yapma yani sıktı artik her seferinde. hani cool, relax gibi gorunmeye calisip aslinda evde surekli sinir krizi geciren, tirnaklarini yiyen insanlar vardir ya ne yazik ki tam olarak bu elektrigi veriyor etrafa.

  29 ekim 2019 17:22 29 ekim 2019 17:23

  180. bugün youtube'da denk geldim. bir kaç videosunu seyrettim. meraklı olunca tabi e evliymiş e yeni sevgili derken merakım arttı ve burada ki (yazar: fondotenden nefret eden kız) ın entrysine denk geldim. ve o videoyu izledim.

  bir insan saniyede nasıl gözden düşer, düştü. a ama bu tür kızlar şey der, -ay senin gözünden düşsem ne olur...o kadar kibirlidirler bunlar.

  o italyan çocuğa gerçekten üzüldüm, onlarla aynı sofrayı paylaştığı için. gerçekten çok yazık.

  29 ekim 2019 16:50 29 ekim 2019 16:56

  179. Doğa kolejinde okumuştur. Bu gereksiz ayrıntıyı neden verdim bilmiyorum ama öyle. 

  25 ekim 2019 13:46

  178. Çok basit bir kız. 

  22 ekim 2019 10:56


  177. rezillik ve basitlik görmek istiyorsanız, ya da her türlü insan-hayvan duyarı kasan, kendisini caddeli "kaliteli,elit" olarak tanımlatan insan grubunun iç yapısını görmek istiyorsanız benimle üç gün videosunun 17.-22. dk'larını izlemenizi öneririm. "kendini zorla davet ettirdiği" iddia edilen bir adet italyan erkek arkadaşa ne kadar terbiyesizlik yapılabilir, kuzen merve davet ettiği halde " kendi zorla davet ettirdi ya banane otelinin adını bile söyleyemiyor taksiyle sktr olup gitsin" minvalindeki lafına hayran oldum. bu kuzen merve de ala'nın doğum gününde methiyeler düzdüğü, "tüm dünyadan" çevresi olan ,akademik olarak çevremdeki en başarılı dediği kimse.

  bir kuzeni adam tutar okul çıkışı ellerini bağlatıp burnunu kırar, bir kuzeni kendi dombili yarım dünya olmuş bedeniyle çevresindeki aşağılayacak her türlü terbiyesizliği yapar hatta şaka yapıyor ayağına kuzeninin sevgilisine ulu orta yavşar.

  kendisi de youtube altına yapılan " çok saygısız davranmışsınız" yorumuna "Ya gercekten konuya dair hic bi sey bilmeyip nasil bu kadar cok fikrin olabiliyo? Saygisizlik yapmadim ama birazdan yapicam " gibi tehditvari konuşur. bu video'da kesmeye gerek görmediği normal bulduğu, bakıp güldüğü şeyler, düşünsene reel'de daha neler yapıyordur...

  siz buna caddeli demişsiniz ama kızlar bu bildiğin çinçinli. ey para sen nelere kadirsin şu kalitede insanları gözümüze elit olarak gösteriyorsun.

  buradan eren isimli arkadaşı tebrik ediyorum, verilmiş sadakası varmış 7-8 ay evli kalınca kaçıp kurtarmış kendini.

  düzenlemenin düzenlemesi: girdimdeki son cümlemden dolayı "kalite"m sorgulanmış. ala sayesinde tanıdığımız eren karakteri yanlış hatırlamıyorsam isviçre'de "international , private" kategorisinde olan bir liseden mezun sonrasında da üniversiteyi Amerika'da okumuş birisi. Sana toplasan bir yemekte eşlik etmiş ,hadi hoşlanmadığın biri olsun, dilini anlamıyor diye rahat rahat dalga geçtiğin çocuğa yaptıklarını eski kocasının ortamında yaptığını düşünebiliyor musun?

  şu üslubu da savunabildiğinize göre gerçekten kocanızdan ve annenizden sevgi, saygı görmenizi dilerim, sevgili yazar.

  not: bir de tırnak içine alınan sözü direkt değiştirmeden almanız gerekir. kendi saçma üslubunuzu katamazsınız bkz. doğrudan alıntı. (dilbilgisi101)

  ilgili medya:
  1
  21 ekim 2019 18:07 24 ekim 2019 14:08

  176. kim kardashian'ın paris hilton'la gezdiği dönemlerdeki haline benziyor.

  6 ekim 2019 17:59

  175. Alttaki girdilere katılıyorum kesinlikle asla bir duruşu yok bu kızın. Süslü sözlüğü okuduğunu biliyoruz lütfen inkar etme ala, hem okuman da suç değil. Eski vloglarına bakınca ne kadar hanım hanımcık, kendine has ve kaliteli bir insan görüyordum. Şimdi ise tabiri caizse kadıköy apaçisi gibi bir tarz yaratmaya çalışıyor kendine. Nerde o eski giyimli kusamli kendine baktiran ala goremiyorum, ki bunu en son vloglarinda dizine kadar cektigi coraplardan, giyindigi tarzdan spor ve havali bir görünüm yapıcam derken cringe bir görünüş elde etmesinden anlarsınız. Eleştiriyorum, eleştiriliyor çünkü göz önünde. Eski havan asla kalmadı kaliten de üzgünüm. Bunu eski eşinden boşanmasına da bağlamıyorum. Herkes boşanabilir ama insanda bir duruş olur bu sonradan öğrenilcek bir şey değil, aksine sahip olduğun bir şeydir ama malesef ki sen de hiç olmamış ala üzgünüm ama böyle gösteriyorsun. Konuşma tarzın yapmaya çalıştığın zorlama sevimlilikler sen de olmuyor çok zorlama oluyor umarım sen de bunu anlarsın. Dış görünüşün ve karakterin tamamen değişti takıldığın kalitesiz kişiler de bunun göstergesi zaten. Aldığın her kötü yorumu da ss alıp hikayen de paylaşıyorsun hadi inşallah bunu da alırsın :)

  8 eylül 2019 17:21

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar