yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (252)
  • medya (16)

  252. Ev turu videosunu izledim, evin ferahligina, manzarasına, ve hepsi olmasa da dekorasyonuna bayıldım. Yakın bir kız arkadaşımla yaşamayı çok isterdim orada. Hem çok geniş hem çok güzel vakit geçirilebilinir bir ev olmuş. Eşya ve de ıvır zıvır çok fazla ama bu kızın tarzı bu zaten, dövme sayısı bile çok fazla. Merak ediyorum hayat yolu nereye ilerleyecek bu kızın, mesleği olan tek youtuber yanılmıyorsam, dilerim kendini yukarı çıkarabilecek bir kişi ile hayatını birleştirir günün birinde. Rapci tayfa, Ahmet vs ile olacak iş degil o.

  Kira eve de bu kadar masraf yürek ister ne diyeyim. O kemere ne gerek vardı mesela, neyse herkese güzel güzel evlerde oturmak nasip olsun diyelim.

  24 şubat 04:25

  251. Bu ara finallerim bitti. Boş, kafa dağıtmalık videolar izliyorum, akışta epeyce gerekli gereksiz youtuber girdilerimi görebilirsiniz.

  Ev turu videolarını(gizlinot: Bir yandan da çok saçma geliyor ev göstermek) genelde izlemeyi sevdiğimden (özeniyorum yalan yok, hayal falan kuruyorum) bunun da ev turu videosu varmış açıyım izliyim dedim. Süslüler abartmıyorum, bana evdeki eşyaları bedava verseler o eşyaların dörtte birini alırım "tamam gerisi kalsın, yeter bu kadar" derim. 

  Bu kadar zevksiz miydi bu kız ya? mükemmel Bir evi almış, saçma sapan bir ton eşyayla doldurmuş hem orjinalliğini bozmuş, hem sakinliğini almış götürmüş. Olağanüstü bir manzarası var, ama evin dekoruyla resmen saklanmış gibi manzara. Aşırı kazık güzellik merkezlerinin bekleme salonlarına döndürmüş evi. Gerçi kendi dekore etmemiş, mimara yaptırmış, ama yine kendisi de beğendi sonuçta.  

  Bina 55 yıllıkmış, ne bileyim o da cesaret ya. Bir ton kira vericem, üstüne eve envai çeşit tadilat yaptırıp küçük çaplı servet dökücem hem isterim ki ev benim olsun hem de bu kadar eski bir bina olmasın. 

  Güle güle otursun. Yine zenginin malı züğürdün çenesini yordu. Video boyunca dedim ki nolur allahım bir gün bir eve bu kadar parayı rahatça harcayabilecek kadar zengin olayım ve o gün çok uzakta olmasın.

  23 şubat 01:23

  250. Hayatı resmen tersten yaşıyor. Hayatın normal akışı; bir sürü sevgili yaparsın, aynı evde kalırsın, anlaşamazsın ayrılırsın sonra başka sevgili yaparsın, ta ki doğru insanı bulana kadar. Tünelin sonunda da evlenirsin işte. Ala ise (sanırım küçük yaşta) önce evlendi. Sırasıyla tersten yaşıyor. Mutlu olsun ne diyelim, takip etmesem de youtuber blogger tayfa hakkında haberleri susluden almak güzel

  11 şubat 16:44


  249. yeni şubelerinin hepsi birbirinden güzel, umarım çalışmalarının, çabalarının karşılığını alır. 

  11 şubat 01:00

  248. videolarda sürekli sağ gözünü çekiştiren/kaşıyan youtuber. 

  10 şubat 23:52

  247. Şimdi tesadüf bir şekilde instagram da geçmişe giderken gelinlikli fotoğrafına denk geldim. O dönem o kadar beğenmiştim ki gelinliği ve makyajını herşeyi harikaydı bence. Bu arada ben ala yı sevgililerinin içinden en çok eski eşi eren ile yakıştırıyordum.

  ilgili medya:
  1
  10 şubat 14:31

  246. Yahu bu sonradan görme ne demek çözmeye çalışıyorum gerçekten. Parasıyla hava atan, doyumsuz olansa bu sonradan para kazanmayan, aileden zengin insanlarda da var. Resmen parasız olan insanlar kötüleniyormuş gibi hissediyorum. Yarın öbür gün elime para geçer diye korkar oldum. Bunun dışında Ala'yı tebrik ederim iş yerini büyüttüğü için. Burada eski bir yorum okumuştum onunla ilgili sevgilisine göre şekilleniyor diye ben de böyle düşünüyorum açıkçası. Kaos konusunda da bence de seviyor ama linçlenince de sakin sakin açıklama videoları çekmesi bana komik geliyor. Her insan değişir tabii ki ama kendine göre belli bir çizgisi yok gibi geliyor bana.

  6 şubat 21:54


  245. ben kendisini tatlı ve samimi buluyorum ve stüdyolarının tasarımına bayılıyorum. uzun süredir takip ettiğim biri. instagramdan da bir süre takip ettim ama samsung işbirliği yüzünden attığı storylerin kalitesi düşmüştü ve gözlerim bunu kabullenemeyince üzülerek unfollow attım bir de rapçilerle olan alakasız kankalığı yüzünden rap müzik zehirlenmesi de yaşadım. ala'nın bence diğer influencerlardan farkı parayı sadece sosyal medyadan kazanmaması, yani kabaca sonradan görme olmaması bana daha samimi geliyor tıpkı görkem karman gibi.

  2 şubat 20:12 2 şubat 20:13

  244. Kendini rap otoritesi sanması bi değişik ya

  2 şubat 19:21

  243. Devamlı şu şarkı çıksın, bu şarkı çıkacak yolda, bunu dinlemeniz için sabırsızlanıyorum vs storyleri ile çok sıkmaya başladı. Bıktık sefodan da jakodan da makodan da ya.

  2 şubat 00:24

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar