yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (260)
  • medya (17)

  260. bu kızı neden sevdiğimi bir kez daha anladım. israil in saldırıları başladığı ilk günden itibaren filistin paylaşımı yapan tek influencer. bu sabaha kadar etraftaki havayı koklayıp ona göre paylaşım yapan tüm ikiyüzlü, duyarsız influencerlar gibi değil. saldırıların ilk gününden itibaren katil israil diyebilmiştir. helal olsun. hala birilerinin insan olarak kalabildiğini görmek. mutluluk verici.

  11 mayıs 10:49 11 mayıs 11:45

  259. Bully ve seksi. Vlogları kendini izletiyor. Sibil konusunda öfkesini koruyabilse daha iyi olurdu takipçileri gözünde. Bu kızda ilgi çeken bir şey var aura mı güzellik mi anlamadım ama vloglarını izlediğim tek youtuber

  9 mayıs 01:14

  258. Çapkın bir kız. Hakkını vere vere takılsın da bekar ve genç biri neticede. Ailesi ve arkadaşlarıyla da ilişkileri yapay değil  gerçekci ve güzel. Birbirleriyle dalga geçmeleri, laf sokmaları filan bana komik geliyor. İşini de kurdu akıllılık etti. Influencer'lar arasında kendisi en mantıklı kişi bu özelliğiyle. Zamanında bir sürü makyaj videosu çekildi youtube'da. Ee ne oldu şimdi? Bitti o trend. Sevdiği şeyi gerçek ve somut bir işe çevirdi. Hayat normalleşsin gelin makyajı o su bu su derken parasını kazanır yoluna bakar. 

  4 mayıs 05:46 4 mayıs 05:47


  257. Diğer instagram figürlerine nazaran çok daha gerçek ve filtresiz biri olduğunu düşünüyorum artık. En azından instagram dışında uğraştığı ve çalıştığı gerçek bir işi var.

  21 nisan 12:14

  256. valla seviyorum bu kızı ya. neden bilmiyorum zamanında yanlış kararlar almış olabilir, tarzını yeni oturtmuş olabilir ama seviyorum. son 2 vlogunu bayılarak izledim. çok samimi. her an positive vaybbsss yaymak zorunda olmadığını biliyor. gerçek biri. kıskanmıyorum ama gıpta ediyorum valla.

  20 nisan 10:13

  255. addison rae'ye neredeyse ikizi gibi benzeyen kisi.

  13 nisan 15:01

  254. Ysl rimelini tanıttığı fotoğrafta kirpiği bile görünmeyen reklam reyiz. Aynı hafta yaptırdığı kirpik liftiği de paylaşmaktan kaçınmamıştı. 

  12 nisan 21:52 12 nisan 21:52


  253. Ev turu videosunu izledim, evin ferahligina, manzarasına, ve hepsi olmasa da dekorasyonuna bayıldım. Yakın bir kız arkadaşımla yaşamayı çok isterdim orada. Hem çok geniş hem çok güzel vakit geçirilebilinir bir ev olmuş. Eşya ve de ıvır zıvır çok fazla ama bu kızın tarzı bu zaten, dövme sayısı bile çok fazla. Merak ediyorum hayat yolu nereye ilerleyecek bu kızın, mesleği olan tek youtuber yanılmıyorsam, dilerim kendini yukarı çıkarabilecek bir kişi ile hayatını birleştirir günün birinde. Rapci tayfa, Ahmet vs ile olacak iş degil o.

  Kira eve de bu kadar masraf yürek ister ne diyeyim. O kemere ne gerek vardı mesela, neyse herkese güzel güzel evlerde oturmak nasip olsun diyelim.

  24 şubat 04:25

  252. Bu ara finallerim bitti. Boş, kafa dağıtmalık videolar izliyorum, akışta epeyce gerekli gereksiz youtuber girdilerimi görebilirsiniz.

  Ev turu videolarını(gizlinot: Bir yandan da çok saçma geliyor ev göstermek) genelde izlemeyi sevdiğimden (özeniyorum yalan yok, hayal falan kuruyorum) bunun da ev turu videosu varmış açıyım izliyim dedim. Süslüler abartmıyorum, bana evdeki eşyaları bedava verseler o eşyaların dörtte birini alırım "tamam gerisi kalsın, yeter bu kadar" derim. 

  Bu kadar zevksiz miydi bu kız ya? mükemmel Bir evi almış, saçma sapan bir ton eşyayla doldurmuş hem orjinalliğini bozmuş, hem sakinliğini almış götürmüş. Olağanüstü bir manzarası var, ama evin dekoruyla resmen saklanmış gibi manzara. Aşırı kazık güzellik merkezlerinin bekleme salonlarına döndürmüş evi. Gerçi kendi dekore etmemiş, mimara yaptırmış, ama yine kendisi de beğendi sonuçta.  

  Bina 55 yıllıkmış, ne bileyim o da cesaret ya. Bir ton kira vericem, üstüne eve envai çeşit tadilat yaptırıp küçük çaplı servet dökücem hem isterim ki ev benim olsun hem de bu kadar eski bir bina olmasın. 

  Güle güle otursun. Yine zenginin malı züğürdün çenesini yordu. Video boyunca dedim ki nolur allahım bir gün bir eve bu kadar parayı rahatça harcayabilecek kadar zengin olayım ve o gün çok uzakta olmasın.

  23 şubat 01:23

  251. Hayatı resmen tersten yaşıyor. Hayatın normal akışı; bir sürü sevgili yaparsın, aynı evde kalırsın, anlaşamazsın ayrılırsın sonra başka sevgili yaparsın, ta ki doğru insanı bulana kadar. Tünelin sonunda da evlenirsin işte. Ala ise (sanırım küçük yaşta) önce evlendi. Sırasıyla tersten yaşıyor. Mutlu olsun ne diyelim, takip etmesem de youtuber blogger tayfa hakkında haberleri susluden almak güzel

  11 şubat 16:44