yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (269)
  • medya (17)

  269. Bu kendini konuşulduğu için havalara giren influencerları sevmiyorum ya, biz magazin takip ediyosak kaos sevdiğimizden ala bugün ne yapmış diye merak ettiğimizden değil. Kimse senin 300. Sevgilini anlattığı için izlenmiyor aksine onlar olaylarını anlattığı için sen takip ediliyorsun. <3 aynı kapris danla için de geçerli bakalım düşüşlerde o da.

  17 eylül 01:59

  268. Kendisi karakter olarak Recep Tayyip Erdoğan'a aşırı benziyor. Tespitim bu kadar.

  16 eylül 11:54

  267. magazine haberlerini kendi sizdirdigi ortamlarda cokca konusulan, buna ragmen kanal kanal gezerek dedikodu videolari cekip "ama beni isimle konusmuyorsunuz kiskaniyorsunuz" diye sikayet eden, ustune isini konusan tek kisiye de soylemedigini birakmayan garip bir kisi.

  15 eylül 19:42


  266. Sosyal medyada işletmesini tek takdir eden ve defalarca takdir eden kişi (gbkz: Yağmur çevik) olduğu halde bir şikâyeti paylaştı diye kötü kalpli oluyor. Sen çevrendekilere dikkat et alacım yağmur gayet iyi niyetli biri. Saf kötülük görmemişsin.

  Ayrıca ne bu iş kadınıyım diye bu kadar böbürlenmek nedir ya teknoloji ar-ge şirketi mi bu. Tüketim hizmet sektörü, yurtdışından döviz de getirmiyor ne yani.

  15 eylül 12:57 15 eylül 13:03

  265. Danla ile çektikleri videoda hem ciddi saçmaladı hem kendi ile çelişiyor sürekli yani hiç aklının başında olduğunu sanmıyorum sanki şuan daha ne kadar marjinal gibi gözükürüm ya da ne sansasyon yaratsamda 2 kanal daha gezsem gibi düşünüyor . Sürekli işimi konuşmuyorsunuz benim özel hayatımı konuşuyorsunuz diye yakınıyor fakat bunu yapan tam olarak sensin işte kanal kanal gezerken eski ilişkilerinden bahsedeceğine biraz işinden ve neler yapmak istediğini konuşsan bence seninle ilgili ön yargılar kırılırdı fakat malesef kaos,sansasyon bu kadar odak noktası olduğu sürece gercekten iş hep arka planda kalacak.

  15 eylül 11:56 15 eylül 11:57

  264. Ala'nın Danla ile çektiği videoda övmelere doyamadığı gossip pasta'nın instagramda 25.06.2020 tarihinde paylaştığı post tam olarak evlere şenlik. (link: https://www.instagram.com/p/CB1oFonJGoc/?utm_medium=copy_link Post) zaten yorum Gece gece zehiri salayım da uyuyayım diye başlıyor.

  (link: https://www.hizliresim.com/lo45oam insta postun görseli)

  Postun (link: https://www.hizliresim.com/qqpkoup yorumlarında) bile gossip alaycı tavrını sürdürüyor.

  "Gece gece zehiri salayım da uyuyayım. Efendim Ala’nın eski eşini herkes biliyor Eren Bülbül. Studioyu da Eren açmıştı zamanında. Neyse asıl dedikodum Ala boşandıktan sonra rapçi Şehinşah ile sevgili oluyor. Kız zaten rap seviyor yani şaşırmadım da Erenle bu çocuk arasında tarz olarak tip olarak olarak aman allahım nasıl uçurum var. Bu arada adamın da defteri çok kabarık heyceyn diye bilinen bir fenomenden oğlu var baya olaylı neyseee. Ala bu çocuktan ayrıldığı dönemde Stüdyosunda bir arkadaşına sırada Ahmet var diyor..... Kız Ala yerin kulağı var ortalık yerde hedef açık edilir mi. Ama nasıl hırs, nasıl istediğini elde etme. Helal olsun. Öf bu tip ne Ala ya iyi ki Ahmet’e göz dikmişsin, minnoş çocuk."

  Ala (link: https://youtu.be/baTjsXCF048?t=587 videoda) yağmuru işyeri ile ilgili bir eleştiriyi paylaştı diye saf kötü ilan ederken gossipin bu yorumunu sineye çekmesi gerçekten çok komik.

  Bu sosyal medyada iş yapan insanlar gerçekten çok ilginç rüzgar nereye doğru eserse oraya yöneliyorlar. menfatleri doğrultusunda yapılan her şeye tavlar.

  15 eylül 11:50

  263. Ala ticarete, işletmeciliğe yeni bir boyut getirdi, sürekli ağzında bir laf kötüsünüz hepinizzz!!!benim her şeyime laf edebilirsiniz işime edemezsinizzz!!! Şikayetvara insanlar memnun kalmadığını yazmış çoğu edit girip alanın onu aradığını azarladığını bi daha buraya gelmemesi gerektiğini falan yazıyor. Bu agresifliği tivitırda da yaptı lincini yedi oturdu tivitlerini silmek zorunda kaldı, onun bunun kanalına gidiyo bu tırnak abi kırılır memnun kalmadıysan söyleme gelme bi daha ben öyle yapıyorum diyo ya pardon da insanlar trendyolda aldıkları 1 tllik ürün için bile yorum yazıyolar almayın değmez gibisinden 300-400liraları az mı sanıyosunuz acaba insan neden hizmeti iyi olmayan bi yere bunu gömsün insanlar gidecek iyi yorumlarını da yazacak kötü yorumlarını da yazacak bunun kötü kalplilikle alakasını kuramadım ben oldu her eleştiride her memnun olmayan kişiye ateş püskür kötü kalplisiniz de sonra beni anlamıyolar ağlıyorum de değişik bir ego

  14 eylül 12:58 14 eylül 12:59


  262. Düğünü, damla altunla küslüğü, hemen ardından boşanması, üstüne şehinşah, onun üstüne ahmet sonra sefo bilmemne en son reynmen'i kendisi düşürdü zaten magazine üstüne oğulcan, göndermeli tweetler, günlük tekmelerken story atmalarla falan kendisini gündemde tutan, magazinde yer edinen, kendisini böyle ünlü eden biri çıkmış vay efendim magazin saf kötülükmüş. Neyin kafası? 

  +alanailbar'a giden hiçbir arkadaşım memnun kalmadı ve bir daha gitmedi. Sosyal medyada kaç kez gördüm memnun kalmayan insanlaar. Ala da ters ters cevap veriyor hatta görürse. 

  +yağmur her fırsatta ala kaç studio açtı çok başarılı diye bahsediyor. 1milyon takipçili insan studiona geldiğinde tartışırsan yağmur da bunu paylaşır yani, çok doğal. Arkasındaysan studio'nun niye paylaşıyorsun bunu diye atar gider yapana kadar olayı açıkla arkasında dur. 

  14 eylül 10:57

  261. bu kızı hep kıro ve görgüsüz bulurdum. özellikle kendisine düğün hediyesi olarak verilen rolexi şuan hala takması vs ne bileyim ezik gelirdi işte. daha sonra herkese laf sokması, biten arkadaşlıklarından kimsenin ona bir şey dememesi ve ilgilenmemesi ama onun bir türlü hırsını alamayıp her yerden laf atması gönderme yapması da çok zavallıca bence ama benim asıl bahsetmek istediğim şimdi 2 tane yeni video kondu youtubea biri duygu biri danla tarafından. duygunun videosunda danlayla arkadas olmam ben dedigini kulaklarimla duydum ve sonra bir baktım arkadaşlıklarına 8/10 veriyorlar danlanın kanalında. yahu bu ne iki yüzlülüktür diyesim geldi açıkçası. ayrıca yagmur cevik hakkinda soylediklerinde haksız çünkü o kadın alayı her şube açılışında tebrik etti, şikayet gelince de paylaşması doğal. ki bu kadar sinirlenmesi alanın bu şikayetin yerinde bir şikayet olduğunu gösteriyor. ayrıca kadına saf kötülük falan diyor sen biraz yavaş gel bakalım ya kadın ne yaptı sana affedersin? herkes sakin olsun biraz özellikle bu kızcağız. vites küçültme zamanı geldi de geçiyor. 

  EDIT: alanın bahsettiği arkadaş olmam dediği damla damla altun imiş. bir süslüm uyardı. ben yanlış anlamışım. yani yine de işte siz anladınız..

  14 eylül 06:17 15 eylül 03:59

  260. Dibi şehinşahla görmüştü bence, okulun serserileriyle çıkan zengin ve popüler kız gibiydi. Malum haber doğruysa Şimdi biraz daha kendine uygun birini bulmuş. Türkçe rap sevdası başına daha absürd ilişkiler getirmez umarım. 

  11 eylül 17:37

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar