sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • medya (1)

  66. kişiliksiz birinden, kişiliksizliğinin zirvesini görerek kurtulmak. herhalde aldatılanın muhtemel tek hatası ve kendine sorabileceği şey "bu iğrenç karakteri nasıl tanıyamadım bugüne kadar?" olabilir.

  22 mart 02:13

  65. allah kimseye yaşatmasın dediğim eylemdir

  17 ocak 22:39

  64. Geçen sene aldatıldığımı öğrenmiştim. Öyle çok ciddi ölüyorum bitiyorum aşktan ilişkisi değildi ama öğrenince yıkılmıştım. En çok aptal yerine konmak kırmıştı beni. Ben asla karşımdakine böyle bir şey yapmam keşke iki taraf da böyle düşünse ve aldatma olmadan ayrılsa

  17 ocak 22:30 11 nisan 14:16

  63. Bu aldatmak fiilini benim aklım almıyor. Ben birini sevmediğim de veya biriyle birlikteyken başkasına da kalbim atıyorsa o kişiyle neden hala beraber olayım ki. Bu demektir ki benim birlikte olduğum kişiye karşı bi saygım yok, sevgim yok,sadakatim yok ve niceleri. E sevmediğim biriyle de ben niye birlikte olayım üstüne bir de onu aldatayım yahu. Direkt hayatımdan çıkarırım yoluma bakarım. Ay aklım almıyo gerçekten? Çok mu zor ya birine sadık kalmak..pfff

  17 ocak 10:53

  62. Ölümden bile daha çok korktuğum şeydi. Gözü gibi sevdiği kişiden bunu yiyince Sanki payandaları çekilmiş de ipte dengede durmaya çalışıyor gibi hissediyor insan. Bunu yaşadıktan sonra, şimdi ölmedim ya bana havada karada ölüm yok diyorsunuz. Ve insanda gerçekten ama gerçekten maddi ve manevi kalıcı izler bırakıyor. Benim saçlarımda ilk kez birkaç beyaz tel çıktı mesela. Hem de birkaç günde. inanmazdım böyle aniden saç beyazlamasına gülerdim, başıma geldi şok içerisinde gördüm ki aslı varmış. Karakterimdeki değişiklik ise saç beyazlamasından bile daha görünür. Bir de akılsızca çok sevdiğiniz için affetmişseniz her gün aynı yarayı kaşımaktan öteye geçmiyorsunuz. Hiçbir şeyden aynı tadı almıyorsunuz. Sonrasında ne fedakarlık yaparsa yapsın asla ama asla hakkımı helal edemedim ben. Benim içimde bir yerler ölmüş, bazı yapılar yıkılmış ve geri dönüşü yok, bunu farkediyorsunuz. Hiçbir ama hiçbir şey geri getirmiyor. Evlat sahibi olmak bile. Sabahın bu saatinde yine aklınıza düşüp bir şeyler yazdırabiliyor. Anlatılamaz bir his. Asla anlatamıyorum. Sevgilinin ölümünden daha kötüdür. Ölüm acısı azalır hafifler evet ama bunun acısı geçemiyor. Bu çok farklı çünkü bir şeyi kaybetmekten fazlası. Üstüne bir de bu kadar yıkıcı bir şeyi unutamadığınız sindiremediğiniz kabullenemediğiniz için suçlandığınızda, güveni asla geri getiremeyen o kişi güvenmediğiniz için sizi suçladığında cinnet geçiriyorsunuz.

  Aldatılmak nasıl kabullenilebilir? Kabullenilemez. Ben de aldatayım intikam olur, sindiririm dediğim milyon sefer oldu. Elime çok da fırsat geçti. Aldatamadım. Çünkü ben her şeyden habersiz suçsuz ve masumken aldatıldım. Beni aldatan kişiyi aldatarak cezalandırsam, bana ettiği kötülüğe eş değer olur mu? Bana olmaz gibi geldi, boşuna kendimi düşürürüm gibi geldi, onun gibi durup dururken safi kötülükten isteyerek yapmadığım için aynı etkiyi yaratmazdı. Onun seviyesine inemedim. Ona hep yüksekten bakar oldum.

  Bakın insan evladı bunu yapmaz. 

  17 ocak 08:34 17 ocak 10:31

  61. benim anlamadığım şey şu: Bi insan nasıl ikinci kişi olmayı kabul eder? Nasıl bunu gururuna yedirir? Hiç düşünmez mi ona yaptıysa bana da yapar diye?

  11 eylül 2018 12:28

  60. bunu öğrenince bitirme kararı alıyorsun, herşey netleşiyor, o bir daha olmayacak, nokta, diyebiliyorsun. ama o ‘şüphe’ var ya, aldatılıyor muyum şüphesi, en berbat olanı o his gerçekten, araf gibi, her an aldatıldığını yakalayacak yada öğreneceksin gibi. gece 5de uyandırıp google da isim arattırıyor bu his. Allah bu şüpheyi düşünen herkese aksini göstersin. çok kötü, çok fena yoksa.

  10 eylül 2018 13:58

  59. Yaşarken insana çok acı verir. Ama sonra her acı gibi o da geçer. Ben "ölüm acısı bile 6 ayda geçiyormuş" diye kendimi teselli ediyordum.

  Şimdi geriye baktığımda hiçbir şey hissetmiyorum ama sonraki ilişkilerimi seçerken, bu yaşadığım tecrübe çok belirleyici oldu.

  26 mart 2018 16:33

  58. En sevdiğim şarkılardan birinin adı malesef bu kötü, insanı yıkan kelime.(link: https://m.youtube.com/watch?v=xvA0ZJZia_c Aldatıldık)

  25 mart 2018 23:22

  57. Cok acidir, cok sevmeseniz bile aldatani, aldatilmak cok koyar, ozsayginizi oyle bir zedeler ki, anlatilmaz.. fakaat, defalarca aldatilmanin acisini bir nebze hafifleten bir sey var; o da sizi defalarca aldatip uzerine aldattigi icin sizi suclayan adamin sizden sonra hic yuzunun gulmemesi ve geri donup defalarca helallik istemesi, af dilemesidir. Hakkini helal ettin mi diye sorarsaniz, ettim ama unutmak ve tamamen affetmek maalesef mumkun degil.  

  Ilahi adalet mi desem karma mi desem bilmiyorum, bu korkunc adamdan kurtulur kurtulmaz cok sevdigim esimle tanistim, siz de gelecekten umudu kesmeyin suslulerim, guclu durun. 

  25 mart 2018 18:47 25 mart 2018 18:50