sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (66)
 • medya (1)

66. Benimki aldatilmayi gormek istememek seklinde oldu. Son 7 yili evli olmak uzere 15 yillik iliskimiz vardi. Goz gore gore geliyorum dedi aldatilmam ve ben hic bir sey yapamadim. Daha ise girdigi gun o kizin tehlike oldugunu sezmistim. Sonra evlense de yine icimdeki kusku hic gecmedi.

Ve inanin hic telefon karistirmaya gerek kalmadan ne oldugunu gayet net gorebiliyordum. Beraber cikilan oglen yemekleri, yurt disi gorevi vs vs

Maddi olarak kocamdan daha iyi kazanan, evlendigimde evi arabasi olan bir kadin olup cocugum olmamasina ragmen kapi disari etmeyi goze alamadim.

Gunlerce kendimi yedim “ne yapmaliyim” diye.

Kahve saatlerinin dedikodusu olmamak icin hic bir arkadasima soyleyemedim.

Uzulur diye ne anneme ne kiz kardesime bahsettim. 

Butun sureci kendim omuzladim.

Bir ay once bildigimi ve bu iliskiyi bitirmeaini soyledim.

Tamam dedi.

Bir ay icinde caktirmadan her hareketini goledim. Tam gaz devam ediyorlardi.

Bu sabah gucumu topladim, arabamin anahtarini elinden alip kapi disari ettim.

Bundan sonra ne olacak hic bilmiyorum. 

Diger kadina da mesaj attim, her seyi biliyorum kocamdan uzak dur, ben yanarsam sen de yanarsin diye.

Allah yardimcim olsun

21 mart 16:26

65. allah kimseye yaşatmasın dediğim eylemdir

17 ocak 22:39

64. Geçen sene aldatıldığımı öğrenmiştim. Öyle çok ciddi ölüyorum bitiyorum aşktan ilişkisi değildi ama öğrenince yıkılmıştım. En çok aptal yerine konmak kırmıştı beni. Ben asla karşımdakine böyle bir şey yapmam keşke iki taraf da böyle düşünse ve aldatma olmadan ayrılsa

17 ocak 22:30 11 nisan 14:16

63. Bu aldatmak fiilini benim aklım almıyor. Ben birini sevmediğim de veya biriyle birlikteyken başkasına da kalbim atıyorsa o kişiyle neden hala beraber olayım ki. Bu demektir ki benim birlikte olduğum kişiye karşı bi saygım yok, sevgim yok,sadakatim yok ve niceleri. E sevmediğim biriyle de ben niye birlikte olayım üstüne bir de onu aldatayım yahu. Direkt hayatımdan çıkarırım yoluma bakarım. Ay aklım almıyo gerçekten? Çok mu zor ya birine sadık kalmak..pfff

17 ocak 10:53

62. Ölümden bile daha çok korktuğum şeydi. Gözü gibi sevdiği kişiden bunu yiyince Sanki payandaları çekilmiş de ipte dengede durmaya çalışıyor gibi hissediyor insan. Bunu yaşadıktan sonra, şimdi ölmedim ya bana havada karada ölüm yok diyorsunuz. Ve insanda gerçekten ama gerçekten maddi ve manevi kalıcı izler bırakıyor. Benim saçlarımda ilk kez birkaç beyaz tel çıktı mesela. Hem de birkaç günde. inanmazdım böyle aniden saç beyazlamasına gülerdim, başıma geldi şok içerisinde gördüm ki aslı varmış. Karakterimdeki değişiklik ise saç beyazlamasından bile daha görünür. Bir de akılsızca çok sevdiğiniz için affetmişseniz her gün aynı yarayı kaşımaktan öteye geçmiyorsunuz. Hiçbir şeyden aynı tadı almıyorsunuz. Sonrasında ne fedakarlık yaparsa yapsın asla ama asla hakkımı helal edemedim ben. Benim içimde bir yerler ölmüş, bazı yapılar yıkılmış ve geri dönüşü yok, bunu farkediyorsunuz. Hiçbir ama hiçbir şey geri getirmiyor. Evlat sahibi olmak bile. Sabahın bu saatinde yine aklınıza düşüp bir şeyler yazdırabiliyor. Anlatılamaz bir his. Asla anlatamıyorum. Sevgilinin ölümünden daha kötüdür. Ölüm acısı azalır hafifler evet ama bunun acısı geçemiyor. Bu çok farklı çünkü bir şeyi kaybetmekten fazlası. Üstüne bir de bu kadar yıkıcı bir şeyi unutamadığınız sindiremediğiniz kabullenemediğiniz için suçlandığınızda, güveni asla geri getiremeyen o kişi güvenmediğiniz için sizi suçladığında cinnet geçiriyorsunuz.

Aldatılmak nasıl kabullenilebilir? Kabullenilemez. Ben de aldatayım intikam olur, sindiririm dediğim milyon sefer oldu. Elime çok da fırsat geçti. Aldatamadım. Çünkü ben her şeyden habersiz suçsuz ve masumken aldatıldım. Beni aldatan kişiyi aldatarak cezalandırsam, bana ettiği kötülüğe eş değer olur mu? Bana olmaz gibi geldi, boşuna kendimi düşürürüm gibi geldi, onun gibi durup dururken safi kötülükten isteyerek yapmadığım için aynı etkiyi yaratmazdı. Onun seviyesine inemedim. Ona hep yüksekten bakar oldum.

Bakın insan evladı bunu yapmaz. 

17 ocak 08:34 17 ocak 10:31

61. benim anlamadığım şey şu: Bi insan nasıl ikinci kişi olmayı kabul eder? Nasıl bunu gururuna yedirir? Hiç düşünmez mi ona yaptıysa bana da yapar diye?

11 eylül 2018 12:28

60. bunu öğrenince bitirme kararı alıyorsun, herşey netleşiyor, o bir daha olmayacak, nokta, diyebiliyorsun. ama o ‘şüphe’ var ya, aldatılıyor muyum şüphesi, en berbat olanı o his gerçekten, araf gibi, her an aldatıldığını yakalayacak yada öğreneceksin gibi. gece 5de uyandırıp google da isim arattırıyor bu his. Allah bu şüpheyi düşünen herkese aksini göstersin. çok kötü, çok fena yoksa.

10 eylül 2018 13:58

59. Bir kaç saat önce bir itiraf daha aldım. Zaten ayrılık aşamasındaydık girdilerimi okuyan az çok anlamıştır. ilk öğrendiğimde , kızgınlığım o kadına ya da benim herife değildi. Kendime sinirliyim. Niçin farketmedim? Neden hiç şüphelenmedim ? Hani benim gönül gözüm altıncı his zırvalıklarım vardı? Her şey gözümün dibinde olmuş. 

Eden bulur lafına da güvenmek istemiyorum. Artık hayattan tek istediğim kendi akıl sağlığımı korumak

2 eylül 2018 21:16

58. Yaşarken insana çok acı verir. Ama sonra her acı gibi o da geçer. Ben "ölüm acısı bile 6 ayda geçiyormuş" diye kendimi teselli ediyordum.

Şimdi geriye baktığımda hiçbir şey hissetmiyorum ama sonraki ilişkilerimi seçerken, bu yaşadığım tecrübe çok belirleyici oldu.

26 mart 2018 16:33

57. En sevdiğim şarkılardan birinin adı malesef bu kötü, insanı yıkan kelime.(link: https://m.youtube.com/watch?v=xvA0ZJZia_c Aldatıldık)

25 mart 2018 23:22