yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (0)

  1. Sevgililer günü öncesi Alerabat (link: http://alerabat.com/tr/sevgililer-gunu?utm_source=suslusozluk&utm_medium=entry&utm_campaign=14-subat Sevgililer günü fırsatları)nı kolayca takip edebilmeniz için özel bir sayfa hazırladı.

  ------ yarışma sona ermiştir. ----------

  ayrıca alerabat, sadece süslülere özel hediyeler vermeye devam ediyor:

  Bu sefer günün anlamına uyacak ufak ve eğlenceli bir yarışma düzenlemek istedik. Bu başlık altına en dokunaklı veya en komik aşk tecrübelerini anlatan ve bu girdileri en çok artılanan süslüler boyner’den hediye çeki kazanacak.

  Girdisini Facebook veya Twitter hesaplarında @AlerabatTR etiketiyle bir kez paylaşan süslülerin girdi oylamalarındaki artı puanlarına ise +5 eklenecek.

  Süslü oyları ve sosyal medya paylaşımı toplamında

  En çok artı/beğeni oyu alan süslü Boyner’den 100 TL,

  2. Süslü 75 TL ve

  3. Süslü 50 TL tutarında hediye çeki kazanacak.

  Bunun yanı sıra başlık altında konuyla ilişkili girdi girenler ancak ilk 3'e giremeyenler arasından da bir çekiliş yapacağız ve yapılacak çekilişle 3 süslü de 30’ar TL’lik Boyner Hediye çeki kazanacak.

  Yarışma ve çekilişe ilişkin detaylı kuralları ayrı bir girdi ile aktaracağız. yarışma 14 şubat 2017 Salı günü saat 22:00'de sona erecek.

  ------ yarışma sona ermiştir. ----------

  iyi şanslar,

  7 şubat 2017 22:36 14 şubat 2017 22:57

  2. yarışma ve çekiliş kuralları:

  yarışma ve çekiliş 14 Şubat 2017 salı günü 22:00'de sona erecektir.

  kimler katılabilir:

  alerabat sevgililer günü yarışması başlığına en dokunaklı veya en komik aşk tecrübelerini anlatan girdi yazan tüm yazarlar yarışmaya ve hediye çeki çekilişine katılmış sayılır.

  süslü'nün yeni üyeleri yazarlıkları bu tarihe kadar onaylanmış olur ise başlık altına girdi yazarak yarışmaya ve çekilişe katılabilirler.

  yarışma ve çekiliş sonuçları yarışma ve çekilişin kapanmasını takip eden saatler / günlerde açıklanacaktır.

  İlk üç kazanan en çok oy beğeni oyu alan girdiler sıralanarak belirlenecektir. "Bilemedim ki" ve "çok kötü" oyları dikkate alınmayacaktır. girdisini facebook veya twitter hesaplarında @alerabattr etiketiyle bir kez paylaşan süslülerin girdi oylamalarındaki artı puanlarına ise +5 eklenecek ve son oy hesabına bu puanlar da dahil edilecektir.

  30 TL tutarında 3 adet hediye çeki sahipleri ise ilk üçe girememiş ancak başlık altına anılarını paylaşmış tüm yazarlar arasından yapılacak çekiliş ile belirlenecektir. Bu çekilişte sosyal medya hesabı paylaşımları ek çekiliş hakkı tanımayacaktır.

  Yarışma için 3 asil, çekiliş için ise üç asil, iki yedek yazar ismi belirlenecektir. moderatörler asil talihliler ile süslü sözlük mesaj fasilitesi üzerinden iletişime geçecek ve iletişim bilgilerini talep edecektir. hediye kartları yazarların adreslerine kargo yolu ile gönderilecektir. asil talihlilere mesaj atılmasından itibaren üç gün içerisinde iletişim bilgilerinin paylaşılmaması halinde yarışmada en çok oy almış 4. yazar ile, çekilişte ise 1. yedek ile aynı şekilde iletişime geçilecektir. belirlenen isimlerden hiç birinden cevap alınamaması halinde aynı usul izlenerek yeni talihli belirlenecektir.

  gönderimlere ilişkin önemli not: hediye kartı gönderimleri sadece yurt içi gönderime açık olacaktır.

  7 şubat 2017 22:46

  3. Sevgilimin askerden gelmesine daha 7 gün vardı. O son zamanlar o kadar zor geçiyordu ki sanki 365 i tekrar yaşıyor gibiydik. Benimle birlikte şafak sayıyordu.

  Neyse bunun gelmesine 1 hafta kala Öyle bi ruh halindeydim ki dışarı çıkmayı bırak odamdan çıkmak istemiyordum uzaklık özlem o derece yapmıştı beni.

  O gün de ablam beni çağırıyor yanına ama 1 saatlik yolu göze alıp gitmiyorum ısrarla.

  Akşam oldu Ablamın eşi aradı ankara ya ise gideceğim sen de gel benimle ziyaret edersin onu diye. Hemen hazırlandım tabi 1 saatlik yola üşenen ben askeriyeye yanına gidicem diye hazırlanıyorum ve gelmesine 1 hafta var gitmesem de olur ama koşa koşa gidiyorum ablama eniştem gelecek diye bekliyorum.

  Mutfakta da bi yandan yemek hazırlıyoruz. Neyse bi ara kapı çaldı ablam açtı ben o sırada telefonumla uğraşıyordum. Kafamı kaldırdım bi baktım karşımda o ^^

  Hayatımın en şaşırtıcı en güzel en mutlu anıydı. O kadar kendimi şaşırmışım ki onu görür görmez ilk söylediğim şey "gerizekalı" afsagdaf bunu da videoda görüp farkediyorum :d

  Biraz komik biraz şaşkolozluk bolca duygusallık içeren bi andı bizim için. ^^

  8 şubat 2017 03:06


  4. sevgili + sevgililer günü = seks, duvardan duvara seks, yerlere çarpa çarpa seks, adına da derler seks.

  koca + sevgililer günü = yarın iş var yaa kim duş alacak şimdi, bi ara sevişiriz haftasonu falan.

  daha önce de yazmıştım, bazen külotlu çorabın sıkıcılığından bıkıp jartiyer giyiyorum altıma ama o gün duruşum bile değişiyor, böyle seks akıyor sanki her tarafımdan. sonra eve dönüyorum, kocama bakıyorum kanepede uyumuş, tüm seks sönüveriyor. siz de bana gelmiş sevgililer günü diyorsunuz.

  8 şubat 2017 06:10

  5. sevgilimle ilişkimizin bitmeye yaklaştığını anladığımda yürütmeye çalışmak için hiç problem çıkarmadım, her şeyi deli gibi alttan aldım, sonra da beni biz artık kavga bile etmiyoruz diye terk ettiasdjj

  demem o ki her şey olacağına varıyor keşke yazarlığım onaylansa da bu mallığımı herkes görse :B

  12 şubat 2017 15:48

  6. bir çekilişin daha sonuna geldik.

  En çok beğeni oyu alıp hediye çeki kazanan süslüler:

  (yazar: Jezebel) - 100 TLlik hediye çeki

  (yazar: missgarnett) - 75 tllik hediye çeki

  (yazar: uglsmu) - 50 Tllik hediye çeki

  ilk 3'e giremeyen ancak anısını paylaşan süslüler arasından random.org üzerinden yapılan çekiliş ile 30 TLlik hediye çeki kazanan süslüler:

  (yazar: suslukokona)

  (yazar: dreamersofdreams)

  (yazar: Colourfullies)

  30 TLlik hediye çeki yedek talihlileri: (yazar: kduygu), (yazar: takilagimacanim)

  kazananları tebrik ediyoruz, iletişim bilgileri için kendilerine mesaj atacağız. katılan tüm yazarlarımıza teşekkür ederiz.

  14 şubat 2017 22:54

  7. Biraz buruk kalmış çekiliş. Katılım çok az olmuş şaşırdım,kazananlara iyi harcamalar

  15 şubat 2017 01:04