sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (100)
 • medya (12)

100. Çok sıkıcı. Bir makyajında daha soft smokey gözler, takma kirpik ve nude dudaklar görürsem düşüp bayılacağım. yani Mac gibi cesur defile makyajları ile anılan, lgbt'yi, çok renkliliği destekleyen, en çılgın sanatçılar ile işbirliği yapan bir markanın senior makeup artisti olup da bu kadar sıradan makyajlar yapmak, bilemiyorum.. makyajdan en anlamayan insana ver soft ochre'yi, antiqued farı 2-3 denemede o da iyi göz makyajları çıkarır zaten, bu renklerle ne kadar risk alabilirsin ki?

Benim için makyaj heyecan verici olmalı, kendi günlük hayatımda uygulayamasam bile bakınca ilham almalıyım. Jeffree star'ın blue blood paletini tanıttığı videosundan sonra odadan odaya koşarak çekmecelerde mavi göz farı aramış biri olarak senior alev bana ihtiyacım olan hype'ı vermiyor, yan çarı ezgi fındık'ı makyaj konusunda daha eğlenceli buluyorum, o en azından arada bir pembe ruj sürüyor(gizlinot: :/)

dün 21:36 dün 21:37

99. Duygu özaslan düğününe gitmedi mi bana mı öyle geldi? (gizlinot: Bana neyse ama tutamıyorum kendimi cok merak ettim)

Tanım: başarılı bir make up artist

20 mart 01:35

98. Sabahlıkla olan videosundaki suratı ve makyajlı suratı arasında dağlar kadar fark olan makeup artist.

Makyaj sen nelere kadirsin.

20 mart 00:37

97. Tarzımız hiç benzemese de çok çok güzel buldum her detayı. Çoook mutlu olur umarım.

Tanım: Alanında başarılı bir make up artist

19 mart 16:05

96. makyözlüğü bir tarafa, daha çok kendisine bayıldığım, ışıl ışıl, pozitif ve çok güzel bir kadın.

evlenmiş, haberim yoktu. akışta görünce koştum, baktım hemen. düğünündeki detaylar o kadar güzel ve zarif ki, gerçekten bayıldım. bence gelinliği de çok güzel, ama ince bir askı detayı da eklenebilirmiş gibi geldi. makyajı her zamanki gibi ama saçları harika. gerçekten inanılmaz güzel görünüyor.(gizlinot: allahım konuyu biliyorsun,amin)

buraya kadar iyi, güzel, hoş da afterparty elbisesini ben de hiç mi hiç beğenemedim. ben o elbise modelini zaten sevmiyorum, konsepte bile yakıştıramadım. güzelliğini kapatmış ama o da nazarlık olsun artık :) bir de artık dudak dolgusuna bir ara mı verse acaba, doğal haliyle çok daha güzel olacaktır bence.

ayrıca standart beden algılarından kurtulmuş birisi olarak, alev hanımın bu konudaki duruşu ve kendisiyle barışıklığı da takdir edilesi.

19 mart 12:35

95. Düğünden önce şampanyalar eşliğinde hazırlıklar, düğünden sonra "after partiler" düzenlenmiş. Ama düğünde kolunda kırmızı kurdeleli Burma bilezik vardı.(Etiketlendiği fotoğraflarda var) Burma bilezik kısmına yakın olsamda, sentez komik görünüyor bence.

Yüzü çok çok güzel, vücudu da güzel bana kalırsa ama bedenine uygun gelinlik seçmemiş. bunun kadın düşmanlığı ile bir ilgisi yok.

19 mart 08:57

94. düğünündeki detaylara bayıldığım make up artisti. Çok mutlu olsun dilerim ki.

19 mart 01:20

93. yaptığı makyajları çok nadiren beğendiğim mua.

alev karslı makyajlarının bazı ortak özellikleri var; hatta bence makyaj yaptığı kadınları birbirine benzetiyor, tektipleştiriyor. aşırı gölgelemeden dolayı baygınlaşmış, ifadesini yitirmiş gözler; çerçevesi haddinden fazla belirgin ve gereksiz boyutta glosslu kocaman dudaklar, dozu kaçmış highlighter kullanımı gibi.

hadise'ye yaptığı makyajları inceledim; hadise'yi resmen makyajla kendisine benzetmiş. duygu özaslan ile birlikte, makyaj malzemelerini değiştirerek makyaj yaptıkları videoda duygu özaslan da kendisine benzemiş hatta; keramet makyaj malzemelerinde mi anlamadım.

makyajlarında taze bir görüntü bulmak imkansız gibi bir şey. hep abartı, hep ışıltı, hep maksimalizm. benim gözümü yoruyor.

düğününe gelecek olursam; gelinliği, tacı beğeneceğim bir tarz değil ancak düğünündeki gelin buketi dahil tüm çiçekler fantastik bence.

çok mutlu görünüyor. daim olsun.

19 mart 00:25

92. Kadının en büyük düşmanı yine kadın, görüyoruz sevgili süslüler, insanları yermek için an kollayan kadınlarla hemcins olmaktan cidden utanıyorum. 

 Şimdi hadsiz-bel altı yorumları bırakıp Asıl konumuza gelelim. Youtube kanalına içerik ürettiği dönemlerde o kadar samimi bulmuştum ki kendisini, mutlu olduğunu görmek beni çok sevindiriyor. Gelinliğine, düğünündeki ince ve asil detaylara ba yıl dım. Hep mutlu olması dileğiyle. 

19 mart 00:10 19 mart 00:13

91. düğün sonrası “after parti” etiketi ile yayınladığı görsellerdeki robadan, önden kruvaze şekilde açılan payetli pullu elbisesini hiç mi hiç beğenmedim. haddinden fazla payetli pullu elbisede bel oyuntusunu gösterecek en ufak detay bulunmuyor. neden böyle bir elbise seçtiğini anlayamadım. önü kruvaze şekilde açıldığı için tüm dikkat, geniş basenlerine kayıyor ister istemez. ayağındaki ayakkabılar ise yine kıyafeti gibi aşırı derecede simli ve fazlası ile demode. gelinliği ise üst kolları kapatan zarif dantellerin dar değil de kola zarifçe  dökülecek şekilde seçilmesi, prenses tarzı kabarık etek seçimi ile bel oyuntusunun ortaya çıkarılması, gelinliğin arkasındaki V şeklindeki göz yanıltıcı zarafet katan detay olsun gerçekten üzerinde düşünülüp özenilerek seçilmiş. gelinlik üzerindeki işlemeler de oldukça hoş. makyajında da dudakları fotoğraf çekimi için belli olsun diye sanırım bu kadar abartarak kullandılar. 

18 mart 23:41