yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (145)
  • medya (21)

  145. canım alev, çok tatlısın çok şekersin ve mükemmel bir yeteneğin var ancak senin yüzünden sevgilime aşkım demeyi bıraktım. kedilerime bile aşkım demiyorum. bitirdin bizi alev.

  12 mayıs 07:50

  144. Nedensiz bir şekilde inanılmaz sempati duyduğum makyaj sanatçısı.

   YouTube’da son birkaç aydır oldukça aktif, makyaj videoları ve günlük vloglar yüklüyor. Her iki tarzdaki videolarını da izlemeyi seviyorum çünkü kendisi çok pozitif biriymiş gibi geliyor bana. Sürekli gülümsemesi, kibar kibar konuşması falan çok hoşuma gidiyor yav (gizlinot: Swh )

  Ayrıca ingilizce konuştuğu (link: https://m.youtube.com/watch?v=lULzwRRFmwg Videoda) aksanı beni benden aldı, zevkine şimdi gidip tekrar izleyeceğim videoyu.

  Yaptığı makyajların birbirine benzediği konusuna ben de katılıyorum, sanırım kendi hoşlandığı tarzda çalışmayı seviyor. Ama dediğim gibi karakter olarak seviyorum Alev Karslı’yı.

  Kendisine buradan sevgiler gönderiyor ve daha fazla ingilizce içerikli videolar beklediğimi belirtmek istiyorum. (gizlinot: <3)

  21 nisan 23:30

  143. Şimdi size fırçaları yıpratmadan temizlemek için bir yöntem göstereceğim deyip fairy ile fırçaları yıkamış ve beni dumura uğratmıştır. 

  21 nisan 00:57 21 nisan 01:02


  142. Makyaj tarzı bana hiç uymayan, tavırlarından dolayı pek ısınamadığım mua. Bence yaptığı şey para ve makyajla kendini çirkinleştirmek. Günün sonunda aynı fabrikadan çıkmışlar gibi birbirinin aynısı kadınları görüyoruz. İnanılmaz fazla ürün kullanıyor, şiş dudaklarını iyice şişirip lip-gloss boca ediyor, etraftaki sinekler yapışır o derece. Bunlar olurken hala gelinlerin ona makyaj yaptırmasını da anlamsız buluyorum. Birbirlerinden hiçbir farkı olmayan çok yapay kadınlar çıkıyor ortayaa. Ayrıca o hadiseye yaptığı makyajlar nedir yav un kurabiyesine benziyor kadın özellikle de kaşları ama ne yapacaksın zevk işte...

  15 nisan 17:16

  141. İşinde oldukça iyi ve bilgili olduğunu düşünüyorum ama instagrama koyduğu başkalarına yaptığı çoğu makyajda bariz faceapp kullanıyor. Ne kadar doğru bunu yapmak bilemiyorum 

  9 mart 08:25

  140. Herkesi kim kardashiana benzetebilme kapasitesine sahip makyöz.

  26 şubat 20:04

  139. bana herkese aynı makyajı yapıyor gibi geliyor.

  takip etmiyorum ama ne zaman sosyal medyada bir ünlü ya da gelin makyajının alev karslı tarafından yapıldığına denk gelsem hepsi aynı tonlarda oluyor.

  farklı tipte alev karslılar görüyor gibiyim.

  25 şubat 10:08


  138. Mua kariyeri hakkında çok bir bilgim yok, hadise'yi de takip etmem ama kendisini bir süredir youtube üzerinden takip ediyorum ve çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Sıkılmadan, bayılmadan, seviyesiz ve yapmacık bulmadan izleyebildiğim nadir türk youtuberlerden kendisi. Çok sevimli bir insan. Uygun fiyatlı ve kaliteli olarak önerdiği tüm ürünler "drugstore" ürünleri ve hepsi de deneyip çok memnun kaldığım ürünlerden oluşuyor. Reklam yapmak amacıyla önermediği çok belli. Drugstore ürünlerin fiyatlarının şu anda "uygun" olmamasının suçu onun değil. Ayrıca kiko'dan beaulis'ine kadar pek çok farklı markadan ürünler tavsiye ediyor. Hooded gözler için tavsiyelerde bulunduğu videosuna bayıldım. Yorumları tek tek okuyor ve gerçekten izleyicisinin istediği tarzda videolar çekiyor. Konuşmasını da çok samimi ve seviyeli buluyorum. Bence insanların sırf eleştirmiş olmak için eleştirdiği, emeği haksızlığa uğrayan birisi. Onun yarısı kadar bile kaliteli olmayan, beş kuruş fazla para almak için nerede üretildiği belli olmayan merdivenaltı ürünleri tavsiye eden, izlenme almak için yapmadığı maymunluk kalmayan güzellik youtuberları baş tacı edilirken alev karslı neden böyle yerden yere vuruluyor ve yaptığı her şey eleştiriliyor anlamak güç. Neyse, umarım kendisi youtube işine devam eder ve kalitesini bozmaz.

  25 şubat 00:51

  137. Hadiseye yaptığı makyajları çok beğeniyorum. 

  O smokey eye ler kontürler gerçekten çok başarılı gözüküyor. Ayrıca kendisinin çok sevimli ve tatlı olduğunu düşünüyorum.

  24 şubat 23:17

  136. Uygun fiyatlı lüks makyaj videosunda, mac teddy kalemin muadilinin kiko intense color ve mac strobe cream muadilinin de kiko radiance olduğunu açıkça söylerken, kullandığı nascita kirpik ve beaulis nude rujun hangi markaların muadili olduğunu firmalara ayıp olmasın mazallah onların ürünleri satılmaz diye üzüldüğünden söylemeyeceğini söyleyen mua. Whaaaaad?

  Ayrıca videosunun adını da "kısmen uygun fiyatlı markalarla lüks makyaj" olarak değiştirmeli. Yorumlara birisi 7-8 saat sonraki performansını da söyleseydiniz keşke diye. Netekim haklı bir isyan. Hangi markanın işbirliği olduğunu anlayamadığım bir video olmuş. Tebrikler.

  24 şubat 21:54