yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (116)
  • medya (18)

  116. İnstagramında her gelini profilini sabitlemiş. Bana hep aynı makyajı yapıyor gibi geliyordu. Şimdi ard arda gelinlere bakınca gördüm. Resmen aynısı. Her gelinin makyajı aynı. Ne biçim make up artist dedim kendimce. Çünkü her kişiye onun yüzüne, göz rengine, tenine göre makyaj yapmalı bence. 

  21 eylül 19:14 21 eylül 19:14

  115. Make up artist. Kendisi hakkında bu 2.girdim olacak. Daha önce de makyaj fotoğraflarına efekt yaptığından bahsetmiştim. Son zamanlarda dikkatimi çeken başka bir şey var. Eşini sevdiği, çok severek evlendiği belli ama bazı şeyleri çok ispat çabasına girmiş gibi geliyor. Öğle yemeğini yediğini hikayeden eşine duyurmak gibi. Şimdi size sormak istiyorum süslüler bir insan kocasının dişleri temizlenirken neden bunu hikayeye atar? Çok büyük ihtimalle sponsorlu bir içerik ama biz kocasının ağzının içini görmeyelim bir zahmet ya. Yani garip gelen eşiyle paylaşım yapması değil yanlış anlaşılmasın, herkes eşiyle bir şeyler paylaşıyor günümüzde ama bu olmamalı gibi geliyor bana.

  Kendisi bana hep çok naif bir insan gibi gelmiştir. Böyle sessiz sakin, işinde bir insan gibi ama bazı paylaşımlarına anlam veremiyorum.

  17 eylül 18:03

  114. Bence bu kadının yaptığı makyajı imkanlar dahilinde her süslü yapabilir. Bilmem kaç yüz liralık mac fondöteni sürüyor sonra diyor ki ışıltılı makyaj yaptım. E o fondöten bende olsa bende yaparım ışıltılı makyaj alevcim. Dünyanın en kaliteli aydınlatıcıları bende olsa bende yaparım. Ekstra böyle düğün makyajımı alev yapmazsa gözüm açık giderlik bi durumu yok bence. 

  25 ağustos 19:26

  113. Seksi gorunecegim diye surekli pozdan poza giren mua. Alev vallahi guzel kizsin, oylece dursan bile insana seksi gelirsin, farkli bir auran var. Ama niye dudaklarini one dogru uzatip, gozunu kisip suh bakislar atiyorsun, e anladik seksisin tamam.

  Bu arada, kendine yaptigi gunluk makyajlar, gelinlerine yaptigi makyajla nerdeyse ayni. Bugun izledigim makyaj storylerinde fark ettim; yuzune acayip beyaz pudra geciyor, cakey durmasinin nedeni o bence. Hic sevmem o yogun ten makyaji goruntusunu. Gelin makyajimi ben yaparim ama ola ki bir mua ile anlasacak olsam o kisi alev olmazdi. Alaturka buluyorum tarzini.

  2 ağustos 11:59

  112. “After glam” fotoğraflarına shop yapan makyaj artisti. Şu an hikayede bulunan büşra’nın shopsuz makyajlı halini paylaşmıştı. Acayip cakey bir görüntüydü. Silmiş. Shop yapıp yeniden paylaşmış. İnsanları kandıran, güven vermeyen ve herkese aynı makyajı yapıp geçen bir photoshop’çu işte. 

  ilgili medya:
  1
  19 temmuz 20:00

  111. Kendisine ve gelinlerine hep aynı makyajı yapıyor nude simli gözler takma kirpik nude allık nude ruj bence risk almaktan kesinlikle kaçınıyor birşey tutturmuş oradan yürüyeyim diyor yabancı makyaj artistlerine bakıyorum renkli farlar koyu rujlar resmen makyaja eğlence katıyorlar ama maalesef kendisi kolaya kaçıyor. Çok iyi makyaj yapıyor olabilir ama makyajı eğlenceli hale getirmiyor bence net sıkıcı 

  Tanım: makyaj artisti 

  6 temmuz 18:33

  110. Kendisine ve herkese sürekli aynı makyajı uygulayan makyaj artisti.

  6 temmuz 17:21

  109. Az önce 11 yılın ardından mac cosmetics ile yollarını ayırdığını instagramda paylaşmış. Oldukça şaşırdım çünkü sonuçta kendisi Türkiye mac in baş makyaj artisti oluyor aslında. Bir yandan da belki Türkiye mac i daha çok canlandıracak, farklı bir bakış getirecek bir makyaj artisti yerine gelir diye ummaya başladım. Ne diyelim yolu açık olsun. 

  1 temmuz 21:53

  108. Artık az evvel daha fazla tahammül edemeyerek takibi bıraktım ig’de. Yaptığı tüm makyajlar ciddi anlamda aynı. Asla farklı bir teknik ve hatta renk yok. Makyajını yaptığı tüm yüzler birbirinin aynısı. Düğün makyajlarını bu mua ya yaptıranları asla anlamıyorum çünkü birkaç kez uygulama videosunu izleseler eminim kendileri de öğrenirler. Neyse kendi tercihleri bu kısım. Hal böyleyken, profilinde de öyle çok enteresan ilgi çekici görsellerde olmadığından takip etmek boşuna geldi kendisini. Aynı palet ve aynı gölgelendirmeyle kendisine bol kazançlar diliyorum. (gizlinot: Swh)

  30 haziran 22:49

  107. Kendisi benim gelin makyajımı yapmıştı. Fotoğraflarıma bakınca çok memnun kaldım diyebilir miyim bilmiyorum, güzeldi ancak "wow" değildim... Çok klasik, çok güvenli sularda yüzüyor; çünkü kesinlikle prova almıyor. Hatta o kadar çok mail attım, mesaj attım hepsine hemen geri döndü ancak çok yoğun olduğunu belirtti (bir noktada provayı geçmiştim artık, bir yüzümü görseydi bari diye düşünmeye başlamıştım), en son instagramımı özelden public'e açtım ki benim tenimi, tipimi görsün son dakikada bir supriz olmasın diye - ve bunu da belirten bir mesaj attım, o da ok kib gibisinden bir mesaj attı- Yani, kendisinin bir şablonu / formülü var ve kişiye göre azcık değiştirerek uyguluyor (ya da takipçi sayısına göre arada gösterişli vuruşlar yapabiliyor ben mesela düz bir insan olarak daha belirgin ya da renkli smokeyli birşeyler isterdim açıkçası ama yapmıyor). Makyajımı yaparken aynı tip makyajlar yaptığını belirttim ve bunun aslında her makyaj yapanın sanatçılaştıkça üslubunun/ stilinin olduğunu belirtti, yani onun için bu güvenli üretim mesleki bir başarı ve sanatçının imzası niteliğinde aslında (bkz: maniyerizm) (bkz: michelangelo) :)

  Benim yaptırma sebebime gelince, İstanbul'da pek bir yer bilmiyordum ve aradığım herkes çok çok daha pahalı ve kesinlikle düğün mekanına gelmiyordu, Alev Karslı geliyor, bu en büyük artısı ve iyi malzeme kullanıyor bu da aslında en en en büyük artısı. İşini yaptığı sıradaki enerjisi çok güzel, öyle direten bir hali yok, yani diğer mac muaları gibi değil, hatta muhabbeti flnda çok tatlı, insan bence o gün gergin bir enerji etrafında istemiyor.

  not: makyaj sırasında süslü sözlükten bahsetmiştim ve ilk defa duyduğunu belirtti.

  30 haziran 22:41 30 haziran 22:45