yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (0)

  36. Şuan ilk seansından çıktığım epilasyon türü. Acı hissi bende de çok çok azdı. Bronz kabul etmiyorlar ne kadar beyazsan o kadar iyi. Yüzüm için de alexe girdim o birazcık daha fazla acıyor ama dayanılmayacak bir şey kesinlikle değil. ilk kez bıyıklarımı bu kadar temiz görüyorum süslüler. Son durumu sık sık paylaşırım. Para biriktirip başlayın derim.

  Edit: kontrol randevusuna gittim ve çıkan yerlere de atış yaptılar. %90 a yakın bir azalma var.(bıyıklarım hariç. iki hafta da çıktı ve tek kopmayan bölge oldu)

  17 eylül 19:37 8 ekim 03:16

  35. Şimdi ilk 3 seansı bana 1 ay arayla yazdılar ben de çok bilgili değildim meğersem 2 ay arayla gitmek gerekiyormuş ama bana bunu söylemediler. tabi kontrol seanslarında elim boş dönüyorum. Azalmış bu azalmış falan diyorlar halbuki çıkmadan çağırıyorsunuz beni ablacım ben ne bileyim. 1 ay sonra da hiç alınmamış gibi tekrar çıkınca sinirlendim ertelettim bana söylemiyorsunuz diye. 2 ay sonra da (yani 4. seansta) sanki hiç lazer yapılmamış gibi seyrelmemiş tüylerle gittim sonrasında anca %60 lık bir azalma var. Özetle Tüm vücut seanslarım bitti bitecek, tüylerin geri çıkıp çıkmayacağı meçhul, param da biraz boşa gidecek gibi hissediyorum. Demem o ki deneme seansında bir baktırın kıl yapınız ve gidişatı hakkında iyice bilgi almaya çalışın, para tuzağı olduğunu hissettiğiniz yerden o an kaçın.

  31 mayıs 04:18

  34. genellikle açık renk ten ve kalın, koyu renk yapıda tüyleri görmekte başarılı cihaz. bu da şu demek oluyor ki büyük ihtimalle seanslar sonunda kalan tüylerimizi de dökmek istiyorsak ardından başka bir lazar işlem daha görmemiz gerekiyor. yine de %100 bitmeyeceğine katılıyorum. eğer bu beklenti içinde başlarsanız hayal kırıklığınıza uğrarsınız. onun yerine çok büyük bir kısmından kurtulup deliler gibi ağda yaptırmak zorunda olmadığınızı anlar ve kalan tüylerle barışırsanınız mutlu olabilirsiniz. ben henüz 3. seansımı yaptırdım ve benim de kendime hatırlattığım düşünceler bunlar. beyaz tenli ve kalın,yoğun, siyah yapıda tüylere sahibim. komple bacak, özel bölge ve koltukaltı yaptırıyorum toplam 1 saat 20 dk gibi bir süre de bitiyor işlemim ve 2 ayda bir gidiyorum (gizlinot: 2000 tlye yaptırıyorum.). 3. seansımı bir hafta önce yaptırdım henüz dökülmediler bir 2-2.5 haftası daha var fakat şu ana kadar özellikle batıklarım resmen yok oldu (gizlinot: özellikle bikini bölgesi) ki benim en ama en büyük problemimdi. Tüylerim şimdiden gözle görülür şekilde azaldı ve inceldi. 1-1.5 ay jilet bile yapmıyorum çünkü çıkmıyorlar. günü yaklaştıkça çıkmasalar da yapıyorum ki çıksınlar. çok uzatmadan kesinlikle memnunum korkmadan yaptırın demekle birlikte son seansımda yaşadığım problemi dile getiriyim. iki bacağımın da arkasında belli bir bölgede lazerden sonra kabuklanma oldu ve sanki morarmış gibi duruyor yanık izi sandım fakat hayır değil dediler. daha önce böyle bir şey yaşayan varsa lütfen mesaj atabilir mi? madecassol kullanıyorum 3 gündür yavaştan düzelmeye başladı. iz kalmayacağını söylüyorlar umarım diyorum fakat panik olmadım henüz devam edeceğim. sanırım tüylerim baya azaldığından dereceyi arttırdıkları için böyle bir şey yaşadım. unutmadan ekliyim bol bol kese yapın nemlendirin ve vücut yağı kullanmayın ki tüyleriniz artmasın.(gizlinot: nemlendirici kullanırken de dikkatli olun tüylerinizi çoğaltmasın. krem önerisi için doktora danışmanızı tavsiye ederim.). yaptırdığım yeri de ekliyim bursa epiplus Poliklinik.

  15 kasım 2018 17:21 15 kasım 2018 22:56

  33. ben koltuk altı lazere gittim. 4 . seansımı 28 ekimde tamamladım. Artık tüylerim çıkmıyor. son 2 seansım daha var. Aralık ortası gibi gelirsin demişti kız . ben çalıştığım için ve gittiğim yer ara kontrolü hafta sonu yapadığı için kontrollere gidememiştim. sürekli kıl tüy olaylarından yorulmuştum ve sonuçtan aşırı memnunum.

  şimdi alt bacak için başladım. Başka bir yere gidiyorum. Ara kontrollere gidebilmek için bildiğim kadarı ile bacak kısa sürede bitmiyormuş. 6 seans yetmeyebilir dediler. 4 seans da ara kontrol var. Umarım bacaklarda da işe yarar. genellikle beyaz ten siyah tüy da etkili olur diyorlar. Ben esmerim kız bana solaryuma mı giriyorsun diye sordu. Ten rengine göre ayarlayacağım sıkıntı olmaz dedi. Umarım koltuk altında aldığım sonucu alt bacağımda da görürüm.

  15 kasım 2018 15:53

  32. Bıyık için yaklaşık 2 sene gittim ve asla bitmedi.Ben ettim siz etmeyin. Koltuklarına giden arkadaşlarımla birgün onların yanındayken e ben de bıyığımı yaptırayım dedim demez olaydım. Oradaki kızlar da uyarmadı bıyığa uygun değil diye bitti bitecek diye gittim sonra cilt doktorumla konuşurken o bitirmez ki yüze uygun değil demesiyle lazerdeki kızların yanında kendimi bulmam dakikalarımı almadı. Burası yaşadığım şehirde çok ünlü bir hastanedeki lazer bölümü bir de. Neyse sakın iyice araştırmadan lazere gitmeyin. Kimse bizim makinamız şuraya uygun buraya değil diye uyarmıyor tabi işine düzgün yapan da bir sürü insan vardır ama siz yine de bi araştırın .

  14 kasım 2018 22:45

  31. Genital ve koltuk altında 8 seansı bitirdim yaklaşık 2 ay önce. Koltuk altımda iki üç tel çıktı şimdilik sadece. Genital maalesef bitmedi ama ciddi anlamda azaldı ve çıkanlar çok incecik tüy gibi. Şu an rahatsız etmesede almam gerekicek. Benim kıllarım siyah,tenim beyaz olmasına rağmen sonuç bu oldu. Yaptırdığım yer 4 ayda bir gelir ek seans yaparız o seni götürür baya dedi ama bilemiyorum. Yinede pişman mıyım -hayır-  

  Bu bile bana büyük rahatlık. 

  14 kasım 2018 21:28

  30. Arkadaşlar gidip deneyimlerini baylaşanlar aynı zamanda memnun olduğu/olmadığı yerin ismini paylaşırsa çok güzel olur. Çünkü bir isim öğrenebilmek için soru-cevap aparatında sorduğumuzda başlığı var bunun diyorlar haklı olarak ama lazerle ilgili açılan başlıklarda da yer isimleri pek yok.

  O nedenle böyle memnun kaldığınız/kalmadığınız yerlerin isimleriyle birlikte paylaşsanız ne güzel olur.

  14 kasım 2018 14:52

  29. Kesinlikle ama kesinlikle sarışınlara önermem. Genital ve koltuk altı 9 yahut 10 seans gitmiştim hatırlamıyorum. Hiç memnun kalmamıştım. Sonra diode a başladığımda gerçekten sonuç aldım. Bunun gittiğim yerle de ilgisi yok. Benimle birlikte tüm sülale gitmiştik. Benim dışımda herkes memnundu. Sarışınlara - çok cılız sarı tüyler dışında- diode öneriyorum.

  14 kasım 2018 14:36

  28. çok memnun kaldığım lazer türü. koltukaltı, genital ve bacak bölgeme uygulatıyorum. 4-5 seansta her bölgede etkisini gösterdi. en rahat koltukaltı bölgeme yaptırdım, hiç acımadı. bacakta ise sadece bilek bölgem acıdı, ama ağdada da en çok bileklerim acır o yüzden hazırlıklıydım. genitalimde ise beni baya zorladı başlarda, anestezik krem kullanmak durumunda kaldım. tüylerim artık çok zayıfladığı ve azaldığı için hiçbir bölgem acımıyor. tek seans sonrası 3 ay kadar rahat gezebiliyorum. ben göztepe medicalpark'ta estpoint'e gidiyorum, merkez çok hijyenik ve çalışanlar da çok profesyoneller, kesinlikle tavsiye ediyorum.

  14 kasım 2018 14:30

  27. koltuk altına başladım ilk olarak ve 3 seansta inanılmaz güzel bir sonuç aldım. Bir kere yaptırıyorum 2-3 ay temiz geziyorum. Geçen ay da bacak ve genitale başladım. Genitalden çok korkuyordum acıyacak diye çünkü alex. cidden fena yakıyor. Ama sonuç genitalde çok az bi acı hissettim cunku hemencecik bitti orası. Ama bacaklar da yerimden zıpladım gerçekten. Böyle bir acı olamaz. Durdura durdura filan tamamladık ama benim alt bacagımda özellikle ciddi bir batık sorunu vardı ve kıl yapım uygun olduğu için biraz yüksek çalıştık sonucu daha iyi olsun diye.

  Lazerden sonra yaklasık bir hafta bacaklarda kıl köklerim kırmızı lekeli ve hafif kabarık duruyordu. şu an tam olarak 1,5 ay olacak ve hala bişey çıkmadı. Tek sorunum bacaklardaki o nokta nokta kıl köklerini ne kadar kese yapsam da dökemedim. Önerisi olanlar lütfen mesaj atıp bilgilendirsin.

  Son olarak lütfen iyi bir yerde yaptırın. Para almak için düşük atışlarda yapanlar veya sahte cihazlar kullananlar çok var.(gizlinot: izmir mediderme gidiyorum orayı baz alarak yapıyorum yorumlarımı.) Adım başı epilasyoncu dolu zaten. Belki biraz acıyor ama anlık bir acı. Sonrası inanın büyük bir rahatlık.

  Fiyat bilgisi de vereyim belki gitmek isteyen olur. Koltukaltı 40-50 civarı. Tüm bacak 350, genital 100 tl şu anda.

  13 kasım 2018 23:47 13 kasım 2018 23:49