yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • medya (1)

  42. iyi ki başlamışım, buğday tenli siyah kıllıyım gerçekten acıyor özellikle ayak bileklerimde bayılacak gibi oluyorum ama diğer bölgeler dayanılmayacak gibi değil zaten 1-1.5 saate tüm vücut bitiyor sonuç efsane yazın istediğim gibi bikini giyebiliyorum kendinize yapabileceğiniz ennn iyi yatırım

  13 mart 22:21

  41. 6 yıl önce yaptırdım hala tüy çıkmıyor. bacak, kol ve koltukaltı için konuşuyorum, tenim beyaz tüylerim ise siyah. kontrollerle birlikte 10 seans gitmişimdir. kendinize yapabileceğiniz en ama en güzel yatırım.

  28 ocak 23:01

  40. 12 seans gitmiş ve yeni pakete geçmiş biri olarak fikirlerimi belirtmek istiyorum. Lazer gerçekten büyük bir konfor fakat şu kadar seans gidip sonsuza kadar tüysüz olunacak denmesi hayal. İlk 6 seanstan sonra epey tüysüz kıvama geliyorsunuz 2-3 ayda bir gitmeye başlıyorsunuz, o süre zarfında evet tüyler çıkmıyor. 2 ayı geçtikten sonra ince ince tüyler çıkmaya başlıyor tabi yaptırmadan önceki gibi değil ayva tüyü şeklinde. Her türlü ağda ve jiletten iyidir. Batık, kararma ve sivilce problemleri bitiyor, aman tatile gidiyorum tüylerim çıktı derdi yok. lazer tüy sevmeyen her insanın kendine yapabileceği en iyi yatırımlardan biri. 

  Alexandrite en güzel sonuç veren lazerlerden biri zaten üç çeşit var; alex, nd yağ ve soprano buz lazer şeklinde. 

  Güzellik merkezlerinde kullanılan modern ağda ipl cihazlarını kimseye önermiyorum. Lazer epilasyon klinikte yapılmalıdır, güzellik merkezlerinin alex ve benzeri lazer alma ruhsatı olmadığı için yan piyasa çin malı ipl makinalar kullanılıyor, sağlığınız ve iyi sonuç için doktor kliniğinde yaptırın.

  26 ocak 16:57


  39. bugün ilk seansıma girdim..

  hâlâ yanıyorum fakat sonunda pürüzsüz olacağım için buna değer.

  ağda ve epilatörle karşılaştıranlara inanmayın hiç bir şey bu kadar acı veremez tüm kıl ve tüyleriniz cımbızla çekilir gibi bir acı var fakat Max 2 saniye sürecek acı en az %70 tüylerde azalma yaşayacaksınız yani buna değer..

  24 ocak 17:14

  38. 4. seansım bitti. koltukaltı bölgeme yaptırdığım için çok pişmanım kızlar. hem aşırı terleme hem de koku problemi yaşıyorum. normalde 2 gün duş almasam kokmazken şuan duştan çıktığım anda terlememle bu sorunu yaşıyorum. bazı kişilerde görülüyormuş bu problem. çok iyi bir klinikte yaptırdım üstelik. lazer bitince geçiyor diyenler var sadece botoks ile geçiyor diyenler var. çözüm bulan süslüm var ise yazsın lütfen.

  18 aralık 2022 20:00

  37. 2022 ocak ayında ilk seansımı aldım 21 ekimde de 4. Seansıma girdim öncelikle şiddetle tavsiye ediyorum kol ve yüz hariç tüm vucüt gidiyorum ben ve benim tüylerim abartmıyorum 3. Gün çıkmaya başlardı, bacaklarım batıklardan mahvolmuştu makineyle alıyordum, genital jiletle ve artık sertliğini ve sıklığını tahmin edersiniz 4. Seansımda neredeyse bacak ve koltuk altım bitti şaka gibi ilk kez harika bi tatil geçirdim batıklar yok oldu genital de yüzde 50 bitmiştir, ilk seansımdan 2. Ye yaklaşık 2 ayda uzadı 3. Ve 4. De 3 ay aralıklarla gittim.

  Süreç şöyle hafif kısa tüyler lazerle yanıyo sonra yanan yerler 15 günde dökülüyo 1 ay bebek poposu kıvamında geziyorsunuz bende kontrol yok zaten 1 1,5 saat temizliyor atladığı yerler olmuyor ve maalesef ki acılı bir işlem kontrolu falan da çekilmez yani bazen bağırdığım durdurduğum oluyo genital bölgede ama sonucunu gördükçe acayip konforlu sabredeceksin diyorum benim cihaz orijinal merkez de temiz içim rahat gidiyorum acele etmiyorum iyice çıkmasını bekliyorum gerekirse kısaltıyorum. 

  Bir kadın ve anne olarak kesinlikle hayat kalitem arttı zaman bulamazdım bazen cinsel hayata bile çok olumlu etkileri oldu bence bu işi evlenmeden halledin süslüler şiddetle tavsiye ediyorum size.

  24 ekim 2022 22:44

  36. nereden başladım buna dedirten cihaz...

  aynı merkeze 4 kız arkadaş gidiyoruz, operatör ilk gördüğünde cildim ve tüylerim için tam aradığımız tip, en büyük sonucu sen alacaksın muhtemelen dedi ve nazarı değdirdi.... tenim açık tüyler siyah evet güzel ama bir sorun var. cildim aynı zamanda aşırı kuru. her ne kadar nemlendirsem de yüzüm ve vücudum zaman zaman pul pul dökülüyor.

  öncelikle benim sanırım acı eşiğim yüksek ve işlem esnasında canım hiç acımıyor. çoğu zaman tepkisiz kalıyorum, acısa da dayanabilecek boyuttayım. (gizlinot: ağdaya asla dayanamıyorum bu arada.)

  benim sorunum seans bittikten 5-6 saat sonra başlıyor. cildim inanılmaz bir şekilde kabarıyor, kızarıyor, ağrılı bir şekilde kaşınıyor. makina nereye atış yaptıysa orası kabarıyor. ellerim, kollarım, bacaklarım, en kötüsü de iç bacaklarım ve genital üst. buraya bi fotosunu atsam ödünüz kopar. bir tek diz altımda (gizlinot: çünkü orda tüy olmadığı için atış yapmıyoruz), bir de koltuk altı ve genital altta sorun yok. kaşıntı 1 haftada kızarıklar neredeyse 1 ayda geçtiği için aylardır sadece 1 seans, bir kontrol gidebildim. 4 ay sonra artık tüyler geri geldiğinde dün 2. seansı yaptık, aynısı olmasın diye eve gelir gelmez fitoyla kremlendim ama sonuç yine aynı. kafayı yemek üzereyim, parayı da bi güzel peşin çektirdim

  fito, hamazinc, momecon, madecassol kremlerinden kokteyller hazırlayıp sürüyorum kaşıntı azalsın diye ama nafile. gece boyu nöbetteydim yine kremlenmekten uyuyamadım. bir de ateşim mi yükseliyor anlamadım dehşet üşüyorum, tenim cayır cayır yanıyor, ama içim titriyor.

  arkadaşlarım içinde de en sonuç alamayan da ben oldum... kızlar seansları bitirdi neredeyse biz daha 2.yi yeni yapabildik. cildi kuru olan süslüler dikkat etsinler

  ilgili medya:
  1
  7 nisan 2022 12:17 7 nisan 2022 12:26


  35. cynosure elite marka makineyle ilk seansımı aldığım lazer türü. Öncelikle acıdan korkanlar toplanın sizi rahatlatacağım: ağdanın yarısı kadar bile acımıyor. Ben çok çok korkarak gittim, genital ağdaya asla dayanamam, bunun için de gerek burda yazılanlar gerek duyduklarım gözümü korkuttu. Ama korktuğum kadar asla değilmiş. Bunda bana kullanılan makinenin çok güçlü bir soğuk hava üflemesi de etkisi olmuş olabilir. Zaten ödüllü cihaz imiş, arayınız sorunuz efendim. Ayrıca cildim çok hassastır ama ilk birkaç gün hafif yanma ve kaşınma dışında ekstra bir sıkıntı yaşamadım. valla bu işi kökünden çözeceğini düşünerek uça uça gidiyorum, ağda+batık sorunundan usanmış durumdayım çünkü. seans aldıkça güncellerim burayı, haftaya kontrole gideceğim bakalım.

  27 aralık 2021 18:20

  34. kolaltı ve genital bölge için gittiğim lazer türü. ben çanakkale'deki dipnot kliniğe gittim, bu kadar uzun sürmesi ve ara seanslara çağırmamaları dışında memnunum, 8. seanstan itibaren kolaltı artık tüy şeklinde çıkmaya başladı tek tük onun için de ütüleme lazere geçeceğim öyle düşünüyorum. genitalde 6. seansım, %40lık bir azalma var sanırı kolaltından daha uzun sürecek. anestol krem kullanmama ve soğuk hava başlığı olmasına rağmen genitalde acıyı hissediyordum, biraz acı eşiğine bağlı.

  14 temmuz 2020 18:29

  33. Şuan ilk seansından çıktığım epilasyon türü. Acı hissi bende de çok çok azdı. Bronz kabul etmiyorlar ne kadar beyazsan o kadar iyi. Yüzüm için de alexe girdim o birazcık daha fazla acıyor ama dayanılmayacak bir şey kesinlikle değil. ilk kez bıyıklarımı bu kadar temiz görüyorum süslüler. Son durumu sık sık paylaşırım. Para biriktirip başlayın derim.

  Edit: kontrol randevusuna gittim ve çıkan yerlere de atış yaptılar. %90 a yakın bir azalma var.(bıyıklarım hariç. iki hafta da çıktı ve tek kopmayan bölge oldu)

  17 eylül 2019 19:37 8 ekim 2019 03:16