yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (6)

  46. (link: https://twitter.com/dilekmekci/status/1308421731107975169?s=19 Yurt kızlarını pazarlayan yapılanmaya ilişkin bir flood)

  22 eylül 23:57

  45. Nasıl böyle bişey mümkün olabilir?Burası muz cumhuriyeti mi ya? Bu kadar delil varken herşey apaçık meydandayken 4 ay bu çocuk nasıl elini kolunu sallayarak meydanda gezebilir? Tatile gidebilir?Bize dokunmayan yılan bin mi yaşasın ya.Nefret ediyorum herkesten.Kendim de dahil bugün yapılmayan geciktirilen yarın unutulan unutturulan unuttuğumuz herşeyden.

  Bu kadar balık hafızalı olmamızdan nefret ediyorum.Hemen normal hayatımıza dönüyoruz.Herşey unutuluyor bu yakarışlar bi kaç gün sonra geride kalacak.Benim içinde öyle bu.Değiştirmek için yapılabilecek bişey var mı?Adalet çok önceler de mi kaldı?

  19 eylül 00:11

  44. dunden beri düşünüyorum, iki erkek çıkmış sarhoş ve kafaları güzel sekilde röportaj veriyorlar. birisinin annesi digerinin karısı yerde ölü halde yatarken bakanim baskanim. diyorlar. hâlâ tutuklanmiyorlar bizimle dalga geçiyorlar. bizimle, her gün taciz edilen bizlerle, ölsek katilimizin elini kolunu sallayarak gezeceği bizlerle dalga geçiyorlar. yamuk gülüşünü siktiklerim, ayyas ayyas röportaj veriyorlar bir de ah.

  18 eylül 22:26


  43. Bir kadın cinayetinin üzerinin örtülmesi için başka bir kadının öldürülmesi. Olayın zanlılarının hiçbir üzüntü emaresi göstermeden yarı gülümseyen bir ağızla röportaj vermesi. Utanmadan bakanlara ve hatta cumhurbaşkanına seslenmesi. Ve hala hiçbirşey yapılmıyor olması... hangi birine üzüleyim hangi birine yanayım gerçekten bilmiyorum. Sanırım birileri ankara'da güzel eğlenmiş ki bu insanların sorguya alınması geciktiriliyor. Bu kadar minare çalan çoktan kılıfını da hazırlamıştıe zaten. 

  İşin en trajik yanı ben bu entryi girdiğim için bugün hapse atılabilir yıllarca yatabilirim. Ama birileri insan ticareti yapıp, istediğini öldürebilir, tehdit edebilir bir o kadar da rahat gezebilir. Darptan tecavüzden tacizden bahsetmiyorum onlr zaten dışarda istediği hayata son verebilme lüxüyle yaşıyorlar. Bu böyle giderse bir kaç yıla hapishaneler dışardan daha güvenli yerler haline gelecek; belki de öyledir, kim bilir. 

  18 eylül 20:47 18 eylül 20:52

  42. Bu katil nasıl eli kolu serbest geziyor ? Rahatça çıkıp hareket edebiliyor. Anlayamıyorum . Aleyna' nın da katilin annesinin de intihar etmediği kesin. Senin annen ölmüş annen... Çıkıp hala utanmadan sıkılmadan kameralarda ona buna saldırabiliyorsun.Bu insan sıfatına koyamayacağım,hayvan desem hayvan utanır,ar eder diyebileceğim yaratığın daha kirli işleri var.Sadece Aleyna veya annesi değil.Bu kadar rahat dolaşıyor, ifadelere rağmen ortalıkta Fink atıyorsa olay çok daha büyüklere dokunuyor demektir.

  Bu tiplerin farklı türleri çevremizde.Kimi daha entelektüel görünüyor,kimi alışveriş yaptığımız belki sohbet ettiğimiz insanlar...Polise diyecek hiçbir şeyim yok zaten.Kadına şiddette ne zaman müdahale edebildiler ki ?

  Giden can, ananın babanın evladı. Üç gün sonra ismi bile aklımıza gelmeyecek belki de.

  İçim acıyor,midem bulanıyor artık.İnsanlar iyi filan değiller . kötüler, saf kötü. Aydınlatılmaz bile bu olay olan cana oldu . Anne, babaya oldu.Zifiri kara bir olay olarak kalacak tarihimizde. Belki yıllar sonra çözülür.Onu da biz görür müyüz? Bilinmez...

  18 eylül 20:09

  41. Neden "Kadın cinayetleri politiktir." denildiğini her geçen gün daha iyi anlıyorum. Giden sadece can değil. Bir kadının hayalleri, umutları, geleceği gitti. Anne babasının kalbi, yavrusu gitti.

  Peki biz sadece bir kadının ölümüne mi üzülüyoruz? Hayır. Ben hala ölen bir kadının ardından çirkin sözler söylenebilmesine üzülüyorum. Bu olaya sessiz kalmayan insanlara, sosyal medya üzerinden tehdit savurulma cüretine ise hayretle sinir oluyorum.

  Söylenecek çok sözüm var ama bundan sonrasında sövmeden devam edemem biliyorum. Tek diyeceğim, umarım suçlunun suçsuzdan daha çok ses çıkardığı bu dönem biter.

  18 eylül 19:39

  40. En son görüntülerden de anlaşıldığı üzere hem aleyna’nın hem de gülay uygun’un katili bu aile. Baba oğul ekran karşısına sarhoş çıkmış, kafayı çekip öldürmüşlerdir kadınları da kesin. Ağızlarından da bakanım, başkanım sözleri düşmüyor ve ısrarla tutuklanmıyorlar. Adalet sisteminize de siyasetinize de lanet olsun.

  18 eylül 19:37


  39. yeni akit bu olaylarla ilgili "müge anlı rezaleti" olarak verdi haberi (link: https://www.yeniakit.com.tr/haber/toplum-psikolojisi-derinden-yaralaniyor-tv-ekranlarinda-muge-anli-rezaleti-1389186.html link)

  hiçbir şey diyemiyorum zaytung haberi gibi. kim karşı, kim mügeyi susturmak istiyo ona bakmak lazım. kimlerin ayağına basmışsın öyle. umarım yurt iyice araştırılır da her şey ortaya dökülür.

  18 eylül 13:30

  38. ÖLÜMÜNÜn ardında çok büyük olaylar dönen, münevver karabulut gibi bir hiç uğruna öldürülmüş gencecik bir kadın.

  ve yine bu suç düzeninin en zayıf halkası olarak ilk gözden çıkarılan anne.

  güya intihar etmiş hı hı evet.

  korkarım ki bu dosya kapatılacak. bugün yayın yasağı gelir ve kapatılır.

  ama tarih tekerrür eder ve bu ümitcan uygun önümüze bir kaç yıl sonra daha büyük bir vakayla tekrar gelir.

  18 eylül 09:28 18 eylül 09:28

  37. Annenin de intihar süsü ile öldürüldüğünü düşünüyorum, o pisliğinde kameralar karşısında artık susmayacağım demesini birilerine kurtarın beni yoksa servis edeceğim, alkolik babanında müge anlıya sallaması "konuyu kapattırın artık" başka bir şey değil. Sosyal medyadan hemen iletişime geçip konuşan malum siyasi kişiler kaç gündür müge anlının ilk defa böyle birşey yapıyorum diyerek açık çağrı yapmasına cevap vermiyor.  Reyting uğruna olduğunu düşünmüyorum ama müge ilk defa acılı bir aileyi yerde dövünmesini çektiriyor. Çünkü bu dosya görmezden geliniyor, kapatılması için baskı uygulanıyor. Bu son gelişmelerle birlikte emin oldum ki kimlere kimlere ucu dokunuyor.... müge de eğer bilseydi bu konuyu almazdı bundan da eminim. Bakın görün jet hızıyla gizlilik kararı alınıp bu olay hiç yaşanmamış gibi sildirilecek. Kamuoyu tepkili olduğu için ne yapacaklarını bilemiyorlardı. Şimdi bu olayı bahane edip insanları intihara sürüklüyor diye kapatıcaklar. Ne yazık ki adaletin kalmadığını görüyoruz.  

  18 eylül 06:40