girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (105)
  • medya (6)

105. yalnız çiçek klibini begenmedim bazı sahneleri dusuk bütçeli it parodisine benzettim.selena gomez in wolves klibide tek mekanda çekiliyor ama efektler,cinematography işi kaliteli gösterendir.drake bir klibini 1m$ ye çektiriyormus mesela yabancı ünlülerde klibe yatırım çok oluyor.

yalnız çiçekte ki küvet sahnesini yabancı şarkıcılarda yapmayan kalmamıştı en son iggy azaela savior me klibinde yaptı.iggy kilisede küvetli bir sahne çekmiş.klipte de melek yansımasını dark side tarafı bastırıyordu.ondan önce fergie,selena gomez,rihanna vs. bir çok ünlüyü sayabiliriz.yabancılar bunu vaftiz göndermesi olarak yapıyorlarmış.

10 haziran 22:15 10 haziran 22:16

104. Yalnız çiçek klibini hiç hiç sevmesem de ben gurur duyuyorum kendisiyle. Çok genç olması bazen saçmalamasına yol açsa da, çok başarılı olmasına engel olamamış belli ki. Yolu ve bahtı açık olur umarım. Üstelik ses rengi de, sesi de gayet güzel. Sezarın hakkı sezara.

Ekleme.

9 haziran 23:16 9 haziran 23:18

103. böyle şarkıcılar yüzünden yabancı şarkıları ya da eski şarkıları dinlemek zorunda kalıyoruz. adam akıllı şarkı söyleyen yok mu kardeşim şu memlekett?!

**eksilerden sonra gelen edit: sanırım tek ben beğenmiyorum bu kızın sesini ve şarkı söyleme şeklini. :(

9 haziran 23:11 ed.11 haziran 10:09


102. Kuvette sut banyosu yapma isini divadan araklamis sarkici.

Turkiye bu olaya bulent ersoydan asina, liseliler bilmez :)

9 haziran 16:36

101. şu sıralar makyaj kanallarından tutun da oyun kanallarına kadar pek çok youtuberın üzerinden prim yapmaya çalıştığı ünlü.

9 haziran 03:30 9 haziran 12:30

100. Yalnız çiçek klibini izledikten sonra üzerime bir mağduriyet hissi çöktü. Belki çok güzeldir de ben vizyonsuzumdur. Bilmiyorum. Bu kız dediği gibi dünya starı olsa da keşke hepimiz dediklerimizi yutsak. Yine koltuklarımız kabarır yani.

8 haziran 22:37

99. Beni aşırı rahatsız eden hatta sonuna kadar izleyemediğim bir klibe sahip şarkıcı. İzlediğim en ürkütücü videolardan biri olabilir. Dikkat çekmek, konuşulmak adına hassas konuların çirkin perspektiflerle ele alınmasına karşıyım.

8 haziran 05:06


98. Yeni dönemin türkiye çıkışlı britney spears’ı. Henüz Türkiye pazarına hitap ediyor ancak Yalnız Çiçek klibinden anlaşıldığı üzere dünyaya pazarlanma yolunda ilerliyor.

Ne denirse densin; aleynayı sesinin güzelliği ve çizdiği yol dolayısıyla destekliyorum. Yıldız Tilbe’nin şarkısını seslendirmiş olması da inanılmaz şık bir olay olmuş bence. Emrah Karaduman da çok başarılı bir sanatçı. Demet akalın gibi olmayan bir sesin yükselişi, hande erçel gibi olmayan bir oyunculuğun zorlaması değil aleynanınki. 

Klipte de olduğu gibi kadınların şirin ya da seksi pazarlanmaya çalışılmasını kesinlikle kötü ve yanlış bulsam da dünyanın düzeni, müzik “endüstrisi” maalesef yer edinene kadar, kimi zaman yerinde tutunmak için bunu gerektiriyor. Ben eminim ki aleyna “yerini edinip” sonrasında tamamen ilk duyuşta sesiyle akıllara gelecek.

Bir de bu kızcağıza tavırları sebebiyle bulaşanları anlamıyorum. Kız daha 18 yaşında. Bu kadar üstüne gidilmesi, belirli konularda söylediklerinin bu kadar ciddiye alınması bana çok saçma geliyor. Ne yaparsa yapsın, gelmiş geçirmiş birisi değil ki daha.

7 haziran 23:43

97. yeni şarkısının klibi berbat. şarkı zaten klasik türk popu, dımtıs dımtıs bir müzik ve tok kadın sesi. öfff baydı vallahi, hep aynı sesler.

7 haziran 21:18

96. son çektiği yeni çiçek klibini izledim. fikir güzel ama uygulamada sınıfta kalmış. çok kopuk ve bir sürü sahne var klipte. yoruyor insanı izlerken. yaşı henüz çok küçük, ilerde bundan daha iyilerini çekeceğini ve kendisini geliştireceğini düşünüyorum.

ek: unutmuşum yazmayı. oyunculuklar çok vasattı, bu kadar kötü nasıl oynamışlar inanamadım.

7 haziran 14:25 7 haziran 14:31