girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (129)
  • medya (6)

129. Kızın sesi de yorumu da güzel , değişik bir tarzı var. Bence yalnız çiçek şarkısını yıldız tilbeden çok daha güzel söylemiş. (gizlinot: Bu arada yıldız tilbe yi çok severim) son şarkısını çok beğendim, günlerdir sürekli dinliyorum. Güzel okumuş (gizlinot: alıntıdır, çalıntıdır o ayrı konu)

Kliplerini hiç beğenmiyorum, izlemiyorum, beğendiğim şarkılarını telefonuma indirip dinliyorum. Ayrıca yönetmenlik yapmasına ya da en azından orada aleyna tilki ismini görmeye bile tahammülüm yok. Daha dur ne ara yönetmen oldun, yıllardır bu işi yapanlara ayıp değil mi?

Toparlarsam kendisini çok sevmesem de takdir ediyorum, daha da geliştirecek kendisini, büyüyecek diye düşünüyorum.

Edit: anlatım bozukluğu

9 eylül 21:31 9 eylül 21:43

128. tesadüfen tvde denk geldim, hem gözüm hem kulağım kanadı. Keşke birisi aleynaya söylese klip yönetmenliği yapmaması gerektiğini, çevresinin onu şişirdiğini. Şarkı zaten bir dönem her ergenin gözdesi olan tripcolik şarkılarına dönmüş. Edisin ve Hande Yenerin klip yönetmeni bir Gülşen aybaba varken aleynacım senin tumblr temalı klibin olmamış. 

6 eylül 13:56

127. Son şarkısı gerçekten çok kötü. Ben bu kızın sesini beğeniyorum ama şarkıları o kadar kötü ki.. Bence acilen Emrah karaduman ile çalışmayı bırakması gerekiyor. Klipte yine Dilara fındıkoğlu giymiş.dilaea fındıkoğlu baya destekliyor aleynayı, sürekli instagramında paylaşıyor. Klip görsel olarak güzel de şarkıyla alakası 0. Aleynanın yetenek sizsiniz videolarına bakın izlemediyseniz.türkü söylüyor ve o kadar güzel ki. Aynı tarzda devam etseydi ben dinlerdim mesela ama şuan kendine yazık ediyor bence

6 eylül 12:34 6 eylül 12:41


126. özgüven fazlalığı, ego ve ne bileyim belki de narsist olmanın günümüz dünyasında popüler olmak için en büyük etkenlerden biri olduğunu anlamamı sağlamış kızdır. ya o kadar iyi şarkıcılar var ki, hep mütevazılıklarından kaybediyorlar. insanımız kaliteye bakmıyor, kendisi en iyi pazarlayana bakıyor. mesela bu kızı beğenmeyenlerin oranı beğenenlere oranla daha yüksek, ama şarkıları yüz milyonlar izleniyor. öbür tarafta şarkılarını dinleyen insanların çok yüksek bir oranının beğendiği, hatta hayran kaldığı şarkıcılar ve gruplar var. peki neden herkes bu insanları dinleyip hayran kalmıyor da, sırf gündemde diye başka birisini takip ediyor? düşünüyor ki ''ooo dünya starı mı olacakmış? yürü bee. ülkemizin gururuuuuuuuu. helaaaaaaal. dış güçler burada da kıskanacak. böyle kendine güvenle konuşuyorsa kesin vardır bir bildiği. aslında ilk dinlediğimde güzel gelmemişti ama sen kendini övünce bi güzel geldi sanki.'' e abicim az ötede güzel şarkılar onlara da bi baksan, belki onları daha çok beğeneceksin? ''onlar bi lafla patlıyorlar mı gündemde?'' hayır abi. ''kendilerini fütursuzca övüyorlar mıı?'' hayır abi. ''kaliteli işler çıkarıyorlar mı?'' evet abi. ''hmm. ben aleyna dinlemeye devam edeceğim sanırım by.''

6 eylül 01:20

125. dipsiz kuyu şarkısının ne hikmetse bergenin yıllar affetmez şarkısının sound ve akışı ile çok örtüşmesi kesin ilhamlar aynı yerden gelmiş :)

(link: https://www.izlesene.com/video/aleyna-tilkinin-dipsiz-kuyu-sarkisi-bergenden-calinti-cikti/10340464?utm_source=player&utm_medium=referral&utm_campaign=player_logo_izlesene_embed)

6 eylül 01:20 6 eylül 01:32

124. Bu kızın sesi iyi bence ama dünya starı olma hevesi kursağında kalabilir.dunya stari Madonna yani dünyanın en ünlü isimlerinden sahne şovlari ile yıllara meydan okuyan Madonna bir iki yil önce süper bowl performansi sırasında yaptığı bir hatadan dolayı menajeri ile sorun yaşamış menajeri resmen madonnayi paralamis,lady gaga var mesela kadinin Avustralya konserini izledim internette küçük yaştan beri aldığı müzik egitiminden gittiği kurslardan ve senden bisey olmaz muhabbetlerinden bahsetti ustune danslı sahne performansı sergiledi .performansini izlerken ben nefes nefese kaldım.ciddi fiziki güç ve disiplin isteyen bir sahne sovuydu.demem o ki bu kızcağızın herşeyden önce disiplinli olması ve cok çalışması lazim bence .şimdiden yasindan büyük gostermeye ve nerdeyse yipranmaya başlamış.

5 eylül 22:40

123. son şarkısı o kadar kötü o kadar kötü ki nasıl beğenildiğini ağzım açık izliyorum. diğer şarkıları da vasat bildiğin sıradan kalitesiz türkçe pop şarkılarıydı. neden bu kadar konuşuluyor anlamak güç.

5 eylül 21:16


122. Bugün bende kendimi aleyna tilki gibi hissediyorum. Dünya starı olmak isterken yanlışlıkla arabeskçi olmuş gibi.

Tanım: kafası milyon rolü yapan güzel sesli şarkıcı.

5 eylül 18:22

121. Dipsiz kuyu klibindeki psikopat "erotik" (?) bakışlarından, 8 bardak rakı yuvarlamış da tutunacak bir dal arıyormuş yürüyüşünden ve dudağının dışından çerçevelenmiş parlak rujuyla ağzını öne ata ata şarkı söylemesinden zehirlenme geçirecektim nerdeyse. Arabesk rap söyleyen bi kız vardı tripkolik miydi neydi, onunla seda sayan karışımı bir şeye doğru evriliyor kız. Seda sayan da dudaklarını öne büze büze şarkı söylerdi. Şu ruh hastası hareketleri de aynı adana merkez patlıyor herkes.

Yaşından bir taşma yavrucum ya.

5 eylül 17:41

120. canım aleynacım ben seni çok severdim ama o son klipte naptın öyle, aklın mı uçtu, zorla mı çektirdiler. olmadı hiç olmadı.

5 eylül 16:27