aleyna tilki

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • medya (5)

80. çocukken de dip boyası geliyor muydu diye düşündüğüm çocuksu şarkıcı. Ya sen konyalisin, nasıl çıkıp ben küçükken de sarışındım dersin :d

14 kasım 2017 21:54

79. Magazin d'yi sunuyor şu an. İrem dericinin hastalık haberini sunduktan sonra yaptığı yorum: "bir an önce iyileşsin yanii bana bi çanta sözü vardı hem o sözünü yerine getirsin hem de yeni besteler var:)))"

PES YA BU NASIL BİR GEÇMİŞ OLSUN TEMENNİSİ:d

Saçlarını kestirmesi hoş olmuş. Üst dudağına kesinlikle bi şey yaptırmış ayrıca. Dudak kalemi diye yutturmaya çalışıyo ama yılların süslüsüyüz yutturamaz. Bi de suratında feci "keş" bi ifade var. Suratı çökmüş, mor gibi duruyo. Uykun mu geldi aleynaaaaaaaam iki concealer süreydin kız. 

23 eylül 2017 01:12 23 eylül 2017 01:37

78. şanslı bir kız. bu kız kendi özgüveni (gizlinot: içi boş veya dolu fark etmez) ve çalıştığı insanlar sayesinde başarılı oluyor. doğduğu ortam ve aile de buna müsait. bazı insanlar aile baskısı gibi durumlar yüzünden harcanip gidiyor. kısacası şans önemli.

20 ağustos 2017 20:37


77. Yeni şarkısını duyunca aşırı derece başka şarkılara benzetmiştim. Shape of you ve lean on karışımı bir şey bu şarkı be. Üstte birisi link atmış 2. videoyu izleyince oturdu bende. Ahahahshahsh bari dünya listelerinin 1 numaralı şarkısını çalmasaydınız da bu kadar belli olmasaydı. 

Ayrıca bu kızla ilgili şunu da söylemek istiyorum: Başarı ve popülerlik kesinlikle aynı şey değildir. Hele baştan sona başkasının yaptığı şarkıyla popüler olmak hiç değildir.

10 ağustos 2017 02:55

76. güzel, yetenekli daha da önemlisi oldukça azimli bir kız. yaşı gereği tabii ki saçmalıyor, egosu everestin tepesinde geziyor. ünlü düşünür hande yenerin dediği gibi kendini boy aynasında değil dev aynasında görüyor. ama gerçekçi olalım hangimiz o yaşlarda aklı selim sevilesi insanlardık ki. aleynanın yaşında aleynanın popileritesinde olsaydım muhtemelen "çok yukardayım canım seni duyamıyorum" mottosuyla gezerdim. yaş aldıkça eminim biraz daha durulacaktır.

son olarak yeni şarkısıyla da aramda tam bir "guilty pleasure" ilişkisi var. gün içinde kaç kere dinlediğimi bilmiyorum. bence şarkı kişiyi obsesyona sürüklüyor. umarım ekşi bilim kurulu bu konuya bir açıklık getirir. merakla bekleyeceğim.

9 ağustos 2017 17:19

75. YouTube'lara halktaki algıyı değiştirmek için ne kadar para harcadılar merak ediyorum.

Ben pop müzik çok seven bir insanım hatta Türkçe popu daha çok seviyorum ve çok başarılı buluyorum. Mesela bir Murat Dalkılıç'ın yaptığı şarkıların bir havası var sözleri beynime hitap edebiliyor. 

O yüzden Aleyna tilki ekibi de bunlara harcadığı enerjiyi şarkının sözlerine ve çalıntı olmayan melodilere harcasalar keşke. 

Ya söylemeden geçemiycem ama ben utanıyorum. Neden emek vermek bu kadar zor geliyor Türk sanatçılara? Özgün bir klip çekmek çok mu zor? Gayet yetenekli insanların olduğu bir ülke sıfırdan bir şarkı yapmak ne kadar zor? 

8 ağustos 2017 20:44

74. ben yeni sarkisini begendim, dinliyorum.. it gets my boat going yani.. gerisi teferruat benim icin.

bir de millet cok degerli zamanlarini ayirmis makaleler yazmis videolar cekmis uzerine. allah baska dert vermesin.

8 ağustos 2017 14:15


73. son şarkısının pr çalışmasını youtuberların yaptığını düşünmeye başladım. hepsi şarkıyı söyleyip aleyna'yı etiketleyerek story paylaşıyor. gerçekten sevdiler mi, yoksa reklam mı? 

8 ağustos 2017 12:03

72. son şarkısı sen olsan bari'nin ed sheeran'ın shape of you adlı şarkısının çakması olduğu söylenen şarkıcı. (link: https://www.youtube.com/watch?v=qU47MXw3coQ&feature=youtu.be link1) (link: https://www.youtube.com/watch?v=WL4N7aBvSzs link2)

8 ağustos 2017 11:19

71. klibinde pedofiliyi çağrıştıran imgeler kullanıldığına dair bir yazı yayımlanmış, okudum, tüylerim ürperdi..çok tehlikeli çok..

4 ağustos 2017 16:24