sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (151)
  • medya (6)

  151. Şımarık tavırlarını bir kenara bırakacak olursak ben bu kızın şarkılarını beğeniyorum. Üzerine çok gelindiğini düşünüyorum.

   Kendi alanında gayet başarılı işler çıkarıyor.  Bu kız ilk çıktığında daha çocuk yaştayken “aleyna şunu yaptı!!! aleyna böyle giyindi!!! aleyna şöyle dedi!! aleyna estetik mi yaptırdı??? aleynanın aşkı!!! aleynaaaaa ” diye psikolojik baskı altında kalmasaydı böyle egoist bir insan da olmazdı bence bu kız. Haters gonna hate diyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

  13 haziran 18:21

  150. ay hiç cool değil..

  aklımda bu kaldı keşke hafızamı boşa doldurmasa.

  11 aralık 2018 23:36

  149. Altın kelebek performansı iyiydi ama ağlaması kötü.

  11 aralık 2018 19:42

  148. kendi deyimiyle "istediğim gibi hareket ediyorum,dans ediyorum" diyor ama sahnede de,attığı videolarda da sanki kafası güzel gibi. Şöhreti kaldıramayıp gencecik kızın yitişine üzülürüm. umarım akıllanır ne diyim.

  11 aralık 2018 14:03

  147. bu konuda cidden çok üzgünüm kendim için. yetenek sizsinize çıktığında blown away i söyleyişine hayran oldum. telaffuzu zaten 10 numaraydı sanki yabancı biri söylüyodu. sesi ve şarkıdaki duygusu da mükemmeldi. hatta orijinalden daha çok beğendim.youtubedan 10 kere dinledim başa sara sara. sonra ortadan kayboldu. telefondaki radyoda cevapsız çınlamaya denk geldim . o olduğunu zaten anlamam imkansızdı. kızın adını hatırlamıyodum ben sadece blown away şarkısına odaklanmıştım. neyse cevapsız çınlamayı radyoda dinlediğimde türkçe pop dinlemediğim halde bayıldım. ses muhteşem gelmişti ve şarkıdaki bazı ezgiler de mükemmeldi. dımtıs dımtıs sevmediğim halde çok beğenmiştim gerçekten. herhalde blown away deki sesi beğenince o olduğunu anlamasam da cevapsız çınlamayı da beğenmiştim. nası oldu hatırlamıyorum ama cevapsız çınlama şarkısını kendisini görmeden bi 5 kez dinledim. sonra kardeşime bahsettim böyle bi şarkı var mükemmel dedim. o da benle dalga geçti o şarkıyı mı beğendin diye. hatta şarkı patlayınca kardeşime noldu bak şarkı patladı demiştim . neyse ben yetenek sizsinizdeki kız olduğunu öğrenince çok sevinmiştim. sonuna kadar hak ediyodu. artık nası beğendiysem sesini.ama şarkı patlayınca ve aleyna artık çok göz önünde olunca ve kendisini daha iyi tanıyınca ne sesinin güzelliği kaldı ne etkileyiciliği. cevapsız çınlamayı tekrar dinlediğimde sese odaklanamıyorum. aleynanın kendisi aklıma geliyo. bide ben cevapsız çınlamayı 30lu yaşlarda biri söylüyo sanmıştım. arabesk havası da var şarkıda. zaten o bi hayal kırıklığı olmuştu. neyse işte sonradan bikaç şarkı daha çıkardı. artık kendisini görmeden radyoda falan duysam da anlıyorum o olduğunu ve sesinin güzelliğine odaklanamıyorum. aslında bazı konuşmalarını mantıklı buluyorum ve bazıları mantıksız olsa da gençliğine bağlıyorum ama o kadar göze sokuldu ki soğumuşum demek ki. sesine objektif yaklaşamıyorum. sarı fosforlu tulumu ve sarı saçları geliyo aklıma. valla keşke kendisini hiç görmeseydim de sadece şarkılarını duysaydım. yani sevinmiştim sesi çok güzel bayadır da böyle ses dinlemedim diye. şimdi ne biliyim çöp oldu benim için. onu hiç görmeyen ve tanımayan biri sesinden çok etkilenir aslında ama artık benim için öyle değil. niye böyle oldu bilmiyorum gerçekten ya . çok fazla beğeniyodum ama 2 günde şarkılarından da kendisinden de sesinden de soğudum. çok popüler olunca etkisi kalmadı bende. ilk hayal kırıklığı blown away i mükemmel söylemiş birinin tarzının popla basitleştirilmesi olmuştu şarkıyı beğensem bile. ikinci hayal kırıklığı da artık sesini gerçekten duyamamak oldu benim için. keşke hiç magazinde falan çıkmasaydı.

  11 aralık 2018 10:41

  146. psikolojisi bozuk olabilir ama britney spears benzetmesini doğru bulmuyorum britney bipolar çünkü.

  11 aralık 2018 10:08

  145. altın kelebekte ödül konuşması yaparken dehşete düştüm, psikolojisi ciddi derecede bozuk gözüküyor. ama yazık kıza, onu mal gibi piyasaya sürmüş annesi babasını sağlam sopalamak lazım. insan evladına bunu nasıl yapar bilmiyorum.

  11 aralık 2018 07:00

  144. Altın kelebekteki konuşması, hareketleri ve kıyafeti ruhsal problemleri olduğunu açıkça ortaya koyuyordu bence. Çocukluğunu yaşayamaması gerçekten üzücü. Ama bunun suçunu kendisinde değil onu bu şekilde yetiştiren anne babasında buluyorum. Reşit olmadan ünlü olan birine yetişkin bir kadınmış muamelesi yapan ailesi kızlarının bütün dengesini bozmuş. Sonunu iyi görmüyorum. Birkaç yıla unutulursa bu onun ruh halini tamamen mahveder. Miley cyrus ve brithney spears gibi olması kaçınılmaz olur.

  11 aralık 2018 00:30

  143. Sabahtan beri tıkladığım her adreste gözüme takıla takıla merak edip açtım videoyu. Açmaz olaydım. Kanım çekildi. Vitrinden düşmek üzere olan el yapımı narin bir porselen fincan gibi göründü gözüme. Ürperdim. Daha fazla izleyemedim.

  10 aralık 2018 23:25

  142. Ödül törenine gelmeseymiş daha iyiymiş o haliyle.

  10 aralık 2018 21:35