girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (132)
  • medya (6)

132. yerli britney spears diyen yazara ithafen, (link: https://www.youtube.com/watch?v=5vjFljmxecY şu performansı) bırakayım bu bir. ikincisi, hepi topu 3 şarkısı, albümü bile olmayan, prim yaptığı tek şeyin bariz bir şekilde pedofili olan bir kız ile henüz 20lerinin başında harika iki albüm yapmış ve michael jackson un 30. sanat hayatı için verdiği konserde onur konuklarından biri olarak yer almış bir starı karşılaştırmak.. ne bileyim. googlea yazmak bu kadar zor değil ikisinin adını da.

17 ekim 15:17

131. Artık 18 yaşında olduğuna göre ne yaptığı hangi reklamda oynadığı hangi şarkıyı söyleyip nasıl klip çektiği kimseyi ilgilendirmemeli bence. 

16 ekim 19:07

130. yerli Britney Spears

15 ekim 16:05


129. ülkemizde okadar güzel buluş, birincilik zeki çocuklarıımz varken, bu kızın sürekli gündem de olması beni geriyor.sesi güzel olabilir, başarılı olabilir ama ne yani ?bu kadar gündemde kalma çabaları saçma haberler. asıl değer verilmesi gerekenler... çok üzülüyorum.

15 ekim 08:48

128. Loft reklamı buram buram sübyancılık kokan şarkıcı.İstediğiniz kadar geri kafalı deyin.Kadın mısın kız çocuğu mu karar ver.Çünkü direk dansı ile oyuncak ayı bir arada iyi şeyler çağrıştırmıyor.

15 ekim 00:00

127. (link: https://youtu.be/sElDWdp3UNU Direk dansı yaptığı loft reklamı) gerçekten iyi!

 Ama ben jean reklamı olarak göremedim; resmen “Aleyna’nın pole dance performansı” videosu olmuş.

Her ne kadar reşit bir birey olsa da, tüm kliplerinde büründüğü “toy ama seksi kız çocuğu” imajı ve pedofili unsurları beni cok rahatsız ediyor.

Bu reklamda da sanatçı, pedobear’ı ile bize göz kırpıyor.

14 ekim 23:45

126. Direk dansıyla gönlümü fethetmiş güzel göbekli şarkıcımız. Helal kız sana, aç göbüşünü giy dekolteni aslanlar gibi, biz yapamadık sen yap. Pop müzik camiamızı artık yaşını başını almış teyzelerin domine ettiği şu günlerde göbeğini açan sarışın yerli ve milli bir Britney Spears’a ihtiyacımız olmadığını söyleyemezsiniz arkadaşlar.... bu sebeple benden kendisine tam destek yürü be Aleyna 

14 ekim 21:27


125. 18 yaşını doldurmuş reşit bir birey olsa da, ben meşhur olması için pedofililere hitap eden bir obje olarak görüyorum aleyna'yı.

çalıştığı insanlar bilerek ve isteyerek aleyna'yı bu tiplemeye/kılığa sokuyor.bu beni iğrendiriyor.başta ailesi olmak üzere kimsenin buna dur dememesi hatta memnun(?) olması çok mide bulandırıcı.

sesi, yorumu, şarkıları tutuyor. takdir edilesi başarı bence ama kıyafetleri, davranışları, tarzı dış görünüşle alakalı ne varsa çok çok çok yanlış.açık/kapalı giyinmesi değil olay, yanlış anlamasın kimse. bahsettiğim durum farklı.

14 ekim 13:33

124. cevapsız çınlama klibi youtube turkiye'nin en cok izlenen klibiydi an itibariyle 1m farkla burak yeter - tuesday youtube türkiye'nin en cok izlenen klibi olmus..klibin altında türkçe yorumdan çok ingilizce,rusça yorum var.2016 yılında çıkan burak yeter'in sarkısı bugun bile 700 bin izlenmiş youtube günlük dünya izlenme listesinde 348.ci sırada suan. cevapsız çınlama yı ise 10.10.18 de gunluk 135 bin izlenmiş.

14 ekim 02:50 14 ekim 02:54

123. Kızın sesi de yorumu da güzel , değişik bir tarzı var. Bence yalnız çiçek şarkısını yıldız tilbeden çok daha güzel söylemiş. (gizlinot: Bu arada yıldız tilbe yi çok severim) son şarkısını çok beğendim, günlerdir sürekli dinliyorum. Güzel okumuş (gizlinot: alıntıdır, çalıntıdır o ayrı konu)

Kliplerini hiç beğenmiyorum, izlemiyorum, beğendiğim şarkılarını telefonuma indirip dinliyorum. Ayrıca yönetmenlik yapmasına ya da en azından orada aleyna tilki ismini görmeye bile tahammülüm yok. Daha dur ne ara yönetmen oldun, yıllardır bu işi yapanlara ayıp değil mi?

Toparlarsam kendisini çok sevmesem de takdir ediyorum, daha da geliştirecek kendisini, büyüyecek diye düşünüyorum.

Edit: anlatım bozukluğu

9 eylül 21:31 9 eylül 21:43