yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (161)
  • medya (8)

  161. Hani biz küçükken ruhunu illuminatiye sattı vs diye muhabbetler döndürürdük ya yabancı ünlüler için asdfgh Aleyna da öyle gibi. Yani bu ruhsuzluk niye var bu yaşta anlamıyorum. Hal ve hareketleri Bahar Candan gibi. Sanki hep kafası güzel.Aslında kendi de sesi de güzel olan bir kızımız. Fakat retrograde.. dünyaya açılma şarkısı bu mudur bilemiyorum. Şarkı öyle iş yaparken falan arkadan çalsın denilecek türden bence. Halbuki Aleynanın güçlü sesini kullandığı yüksek notalar, şarkının patladığı bi nokta olsa çok daha güzel olurdu. Klip desen paramız bu kadarına yetti gibi. Bilmiyorum. Aleyna'nın sesini severim. Ama bu şarkı sesini gösteremediği bir şarkı olmuş maalesef. Dua Lipa'nın bu şarkıyı söylediği kayıttan kesit çıkmış olması da kötü bir durum bence. Çünkü bir kaç saniyelik kesit bile olsa Dua Lipa'nın tok sesine daha cok gitmiş gibi hissettim.

  7 mart 18:06

  160. Bir kişi de çıkıp bu kıza demedi mi "o klibi Britney Spears 21 yıl önce oops!... I did it again için çekti" diye?

  3 mart 12:53

  159. an itibariyle şarkısını dinleyip klibi izledim. tek kelimeyle hayal kırıklığı oldu. aleynayı çok tatlı buluyorum, bi şeyler başarmasını canı gönülden istiyorum ama bunun yolu seksi olmaya çalışmaktan geçmemeli ya. şarkı kötü klip kötü.üzdü.

  1 mart 00:23


  158. sesi güzel, kendisi güzel, ingilizcede aksanı iyi ama bu kızda bir şeyler oturmuyor aurası bomboş sanki duygusuz gibi

  retrograde şarkısı bana kalırsa vasat, internasyonel bir çıkış yakalamak için yetersiz kalmış. klip desen ortalama, kapak çekimleri dua lipa future nostalgia çakması.

  tek kelimeyle olmamış

  28 şubat 22:01

  157. Aleyna falan yok bence. Fazla alaturka bir genç kıza, 40 yaşında seksi kadın rolü yüklemeye çalışmanın ne kadar yanlış olduğunu izliyoruz. O donuk bayık bakışlar falan ne allah aşkına yaşın kaç çocuğum senin ya

  28 şubat 21:38

  156. Klibin konsepti güzel aslında ama güzel bir klip çekememişler. Çok aceleye gelmiş gibi görünüyor. Aleyna bütün klip boyunca donuk donuk bakıyo, saç yok, makyaj yok. Saçlarını düzleştirmiş de bozulmaya başlamış gibi görünüyor. Sadece beyaz kostümlü kısımları beğendim. O klibin başındaki kıyafetini görünce şoklarımı yaşadım zaten. O ayıcığı da salması gerekiyo artık. Pole dans çalışmış güzel ama onun dışında sıfır aura. Efsane güzel bi klip çekilebilirdi, konsepti harcamışlar bildiğin. Sonra dikkat ettim de dizide de full donuk bakıyo, mimik yok gibi bişey. Şarkıyı beğenmemiştim ama klipten kurtarır belki diye düşünmüştüm. Üzdü. Umarım bundan sonraki çok iyi olur. O değil de dua lipa adı geçiyo sürekli, kadın instagramında paylaşmadı bile insan bi story atar. 

  28 şubat 20:27

  155. Sesi çok güzel, kendisi güzel, potansiyeli yüksek biri. Son şarkısı retrograde'i beğendim aslında. Güzel bir şarkı ama çıkış yapmaya müsait değil. Ariana'nın falan çoğu şarkısından güzel şu şarkıyı o tayfadan biri söylese beğenilirdi ama no name bir şarkıcı böyle bir şarkıyla dünya piyasasına giriş yapamaz.

  Boş bakışlı gibi şeyler hep deniyor aleyna'ya bir yerde katılıyorum. Aleyna sıcak, fıkır fıkır bir kız değil tavırları da vücut dili de biraz donuk. Bunun değiştirilebilir bir şey olduğunu düşünmüyorum. Herkes popçu diye ateş parçası olmak zorunda değil o da böyle biri. Aslında soğukluğun da kendine has bir çekiciliği var ama tarzı müsait değil buna. Tarz değişikliğine giderse belki bunu avantaja çevirebilir.

  Pedofiliye hizmet ettiği iddiaları benim de hep ilgimi çekiyor ama gerçek mi asılsız birer efsane mi bunlar bir bilgim olmadığı için yorum yapmak istemiyorum. Yine de klipte ayıyı görünce ilk ay yeter artık demedim değil.

  28 şubat 20:24 19 mart 19:22


  154. şarkı ortalama diyebiliriz catchy bir yanı var fakat klip gerçekten kötü olmuş. yalnız çiçek klibi bile bundan güzel bence tekrar izlerseniz. dünya çapında olacak bir iş için keşke acele etmeselerdi ve daha özenli bir klip sunulsaydı. şarkının sözleri ve ritmiyle videodaki danslar ve hareketler hiç uyuşmamış. umarım ingilizce şarkılar üzerine çalışmaya devam eder, potansiyeli olduğunu düşünüyorum.

  28 şubat 20:10

  153. O kadar yazdım sildim sonra aleynanin avukatı mıyım dedim kendime. :D devam canım dogru yoldasın

  28 şubat 19:53

  152. Retrograde gayet risksiz ve sıradan bir şarkı yani hemen hemen her kulağa hitap eder dinler geçersin ama öyle yurt dışında çıkış yapabilecek bir şarkı asla değil ve video klibinde bakışları falan aşırı donuk.

  28 şubat 19:36