girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

11. Kendisini çok severim ancak dün yayınlanan programda kasırgalara neden kadın ismi verildigiyle ilgili esprisini epey cinsiyetçi buldum. Giderken yanına evi ve arabayı da aldığı için kasırgalar kadınlara benziyormuş!?!

23 ocak 11:03

10. Gezi eylemlerine verdigi destek nedeniyle cezalandirilan ve issiz birakilan kesime mensup sunucu kisisidir.

23 ocak 10:41

9. konuşması, mütevaziliği, karşısına çıkan her insana tahammülü takdire şayan bir beyefendi.

benim kendisi ile olan anım ise geçen seneye dayanıyor.gönüllü olduğum bir stk sayesinde geçen sene ankara da gerçekleştirdiği ali ihsan varol ile etimolojik cahil cesareti adlı stand up/söyleşi sayesinde hem kuliste tanışma fırsatı hemde sahnede onu dinleme şansını yakaladım.kuliste yaptığımız 2-3 dakikalık sohbette bile çok sevecen, hoş sohbet bir insan olduğunu gördüm ancak gösterimden çok memnun ayrıldığı mı söyleyemeceğim.çünkü ne yazıkki sahnede kullandığı kullanmaya çalıştığı sekssit söylemler beni ve beraber izlediğim çoğu arkadaşımı rahatsız etti.yanlış anlaşılmasın küfür veya bel altı muhabbetler dönmedi ama cinsiyet ayrımcılığını vurgulayan, kadını daha aşağı bir konumda gören birçok söylemi vardı.para verip gitseydim pişman olurdum.

22 ocak 21:25


8. harf alıyım :)

severek takip ediyoruz (ailecek)

22 ocak 19:52

7. ben de çok tatlı buluyorum.onla konuşurken hiç sıkılmazmışsın havası veriyor.başka programlar da sunmalı bence, kim milyoner olmak ister tarzında daha güzel olurmuş. biraz nazarcı ama, izleyenler bilir maşallah dediği 3 gün yaşamıyor :d merak ettiğim için burcuna baktım yengeçmiş.

21 ocak 13:55

6. This is us türk versiyonu çekilse jack olabilecek kişi.

20 ocak 14:24

5. Muhabbeti cok guzel olan bey. Herkesle nasil bu kadar iyi iletisim kurabiliyor sasiriyorum. Birde su hani 'alkis yapin ' hareketi yok mu ay cok tatli.

20 ocak 13:30


4. türkçe sözlükte beyefendi kelimesinin altına fotoğrafının koyulması gereken insan.

15 nisan 2015 19:54

3. hem efendiliğiyle, hem duruşuyla inanılmaz tatlı bulduğum adam. memlekette bu adam gibi 5-6 insan daha olsa televizyonlarda, bir şeylerin çok daha farklı olacağı kesin.

15 nisan 2015 17:30

2. adam gibi adam. bilgili, kültürlü, güleryüzlü, hoşgörülü, saygılı, karizmatik. (gizlinot: kalp) kelime oyunu programını sevdiren biricik sunucu.

6 şubat 2015 10:10