sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (51)
 • medya (0)

51. Birkaç gün önce nişantaşı’nda gördüm, egolu biri gibi değildi. Ki instagramda storylerini kendisini çok tatlı bularak takip ediyorum. Odtü’lü bir sosyolog olması da ayrı bir şey neyse cansu akın’la olan münasebeti beni derinden yaralıyor.. Kıskanıyorum da biraz sanırım. Grup şurup hiç kurulmasaydı cansu belki daha tatlı kalabilirdi gözümüzde, neyse alp diyodum çok tatlı

26 ekim 2018 22:24

50. Son videosunu gorene dek severdim. Sokaklarda insanlara makyaj yaptirirken ingilizce olarak you’re so talented deyip Türkçe olarak korkunc oldu demek ne bileyim biraz dedikoducu teyzeleri andirmamis mi?  yurtdisinda bunu yapan turk arkadaslarima ayrica gicik olurdum. Sonuc olarak maybelline markasina pek yakışmamış, Cansu akin da yanına bonus, bizimle deyilsiniz. 

26 ekim 2018 14:41 26 ekim 2018 17:22

49. Hangi modele makyaj yaparsa yapsın elini hafif tutup çok şık makyajlar yapmasına bayılıyorum. Dumanlı, siyahlı kahveli gece için kullanılabilecek ve normalde gayet ağır makyajları bile çok zarif bir biçimde yapması bence gerçekten takdire şayan.

Maybelline'e cruelty free bir marka olmaması hariç sitemim dışında hiçbir garezim yok, hatta bir çok ürününü de severim ancak Alp Kavasoğlu'nun kişisel yetenekleri sebebiyle daha iyi markaların makyaj artisti olmayı hak ettiğini düşünmekteyim.

Rujları pıtpıtlayarak sürme tekniğini de önüme gelen herkese, kendisini referans göstererek anlatıyorum, sadık bir takipçisiyim.

13 eylül 2018 13:47 13 eylül 2018 13:53

48. eğer bir gün kendime uygun damat adayı bulup evlenecek olursam kesinlikle gelin makyajımı ve gelin saçımı yapmasını isteyeceğim tek kişidir kendisi. özellikle birçok makeup artistten doğal ama yaldır yaldır highlighter uyguluyor. "highlightera bayılıyorum" diyip en güzel makyajı abartılı highlighter ile mahvedenlerden, yapay hale dönüştüren artistlerden değil.

sabaha kadar konuşsa dinlemekten bıkmayacağım nadir erkeklerden :D

6 eylül 2018 02:09

47. Doğru saç rengi videosu paylaşmış ve cilt alt tonu konuşuyor. Çölde vaha etkisi yarattı aajdjfjf Soğuk olduğuma artık eminim.

28 ağustos 2018 19:24

46. youtuber ve maybelline'nin resmi make-up artisti olan kişi. ayrıca şimdi hızlıca google'a bakıp odtü sosyoloji ve felsefe bölümü mezunu olduğunu öğrendim.

 

dün 15 kiloyu nasıl verdiğini anlattığı videoyu izledim. bilinçaltı kilo verme meditasyonu ve intermittent fasting (aralıklı oruç) sayesinde yıllardır veremediği kiloları vermiş kendisi. bu bahsi geçen meditasyon evrim balıkçı'nın youtube'daki videosu anladığım kadarıyla. (link: https://www.youtube.com/watch?v=L-nD8AİXb-w işte burda) 

 denemediğim için olumlu ya da olumsuz yorum yapamıyorum ama meditasyonun kendini ikna aşamasında faydası olmuş olabilir düzenli spor alışkanlığı ve sağlıklı beslenmeye geçiş süreçlerinde. aralıklı oruç aslında çok sağlıklı bir yaşam düzeni oluşturabilir ama çalışan insanlar için alışma süreci biraz sancılı olabilir. 

27 ağustos 2018 00:22 27 ağustos 2018 00:24

45. Kendisini henüz tanıyor olmanın salaklığı içindeyim. Gerçekten adamın enerjisine bayıldım. Dinlerken gülmekten öldüm ama gerçekten sesli gülüyorum. Hem mütevazi hem denildiği kadar küstah ve bir o kadar çekici.. Immm bayıldım cidden. Kendisinin 15 kiloyu nasıl verdiğini anlattığı videoyu izledim. 195 boyu ile o da şişmanım demiş yarabbim. Velhasıl bildiğim mevzular pek çoğu ama kalk yap dercesine bir anlatımı var adamın. Bence bunu en başta kiloyu ve de şişmanlığı aşağılık bir şey gibi göstermiyor oluşuna borçlu. Elbet hareket ettim diyor ama yine spor yaptım, bunu da ettim derken kendini tanrılaştırmıyor adam. Diğer videolarını izlemeye gidiyorum ben şimdi, bir yandan yeşil çayımı içeceğim bir yandan manikürümü yapacağım. Gaza geldim çok fena, hem de ben, hem de çok fena. Şahanesin alp!

26 ağustos 2018 21:52

44. en çok arkadaş olmak istediğim kişi. durmadan dedikodu yapabilecek potansiyeli olsun, kendisiyle dalga geçebilmesiyle, samimiyetiyle ve o enerjisiyle gerçekten hiç sıkılmadan kendini izlettiriyor. bayılıyorum sana alp b-a-y-ı-l-ı-y-o-r-u-m

15 ağustos 2018 15:22

43. Mezuniyetimde kendisine makyaj yaptırmıştım, bundan 2 sene öncesiydi. O zaman bir salonu vardı Levent'te. Saç makyaj yapmıştı bana. Makyajı efsane olmuştu, herkes bayılmıştı o gün, çok da kalıcıydı. Saçıma da daha önce bi defilede yaptığı bi saçı yapmıştı bana ve malesef beğenmemiştim :( Hala da fotoğraflara bakınca neden değiştirtmedim bu saçı diye düşünüyorum. Enerjisi, samimiyeti süperdi ama.

14 ağustos 2018 11:24

42. umursamaz bi şekilde, sanki yüze bir şey sürmüyor da fırçaları öylesine suratta gezdiriyorcasına makyaj yapmasına bayılıyorum. ama makyaj yaparken konuşsun istiyorum hep. çok eğlenceli geliyo bana çünkü. maybelline make up artistiliği dışında reklam için de ayrıca para veriyodur umarım çünkü böyle bir maybelline sevdası olamaz.

14 ağustos 2018 10:45

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar