yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (1)
  • medya (1)

  1. kokusuna bayıldığım ancak ne yazık ki korumasından hiç memnun kalmadığım aluminyum içermeyen roll on deodorant. o kadar etkisiz ki kışın bile evden çıkıp işyerine geldiğimde deodorantımı tazeleme ihtiyacı duyuyorum, kokusu hatırına bitene kadar kullanacağım. bu arada etiketinin türkçe bölümünde "sehr gut" ibaresi ile ürünü tanıtıcı bilgileri sentezleyerek "ot çok iyi" yazmış olmaları çok komik geliyor.

  23 aralık 2013 13:00

  2. hayatımda beni istikrarlı bir şekilde roll on kullanmaya iten yegane üründür kendisi. roll on'ların bence makus kaderleri, koltuk altını terletmeyi önlemek bir yana, o ter kokusuyla birleşerek berbat bir hal almasıdır. ama bu balsamda o olmuyor işte. hem terletmeyi önlüyor. hem de gerçekten kıyafetlerde veya teninizde bıraktığı koku çok hafif oluyor. indirimler sayesinde yedekli çalışıyorum.

  24 şubat 2014 14:15

  3. kokusu şahane ancak koruması başarısız ürün. Hadi koruyamadın yıl olmuş 2015 koltuk altında beyaz bir tabaka olarak kalmak nedir. Daha önce hiçbir roll-onda başıma gelmemişti bu durum. Sürüyorsunuz ve sıvı yapısıyla orda bekliyor. Böyle bembeyaz bekliyor. Siz de doğal olarak sürüp kolunuzu indirince bi bakıyosunuz çukur yerlerde birikmiş. Saçmalık yani nerden baksan. Doğal falan dedim aldım. Diğer roll-onlarla da fiyat olarak aynı. Beni bu yaz günlerinde baya mağdur etti diyebilirim. Atar mıyım? Asla. Bitene kadar kıvrana kıvrana kullanırım. Ama küfür de ederim kendisine.

  22 ağustos 2015 15:49


  4. Hayatımda kullandığım kesinlikle en kötü roll-on. Bundan önce yves rocher için demiştim ama bu ondan da beter çıktı. Nerden tutsam elimde kalıyor. Hassas ciltler için olanını aldım ama böyle bir şey olmaz. Koltuk altlarımı inanılmaz tahriş etti. Küçük küçük yaralar oluştu ve kabuk bağladı hepsi. Kesinlikle koruma sağlamıyor hatta şöyle deyim durdukça iğrenç keskin bir kokuya dönüşüyor. Kendi vücudumdan soğudum kullandığım günlerde. Bir diğeri resmen koltuk Altında bembeyaz bir tabaka oluşturması. Yok arkadaş o beyaz Tabaka kurusun diye kıyafetimi giymeden önce iki saat beklemem gerek yine de kurumuyor oraya buraya bulaşıyor. Daha da yeni almıştım ama cidden daha fazla kullanabileceğimi sanmıyorum. Keşke şöyle içeriği temiz olan, Koruması etkili, kokusu hoş olan bir roll-on bulsam da bu arayışlarım bir son bulsa.

  4 eylül 2015 16:39

  5. Kesinlikle bir daha satın almayacağım roll on. Doğal içeriğinden dolayı aldım. ilk kullanımda aşırı alerjik reaksiyon gösterdim. Kızarıklık ve yanma. Bir daha kullanmaya cesaret edemedim. Erkek arkadaşıma verdim. Aynı reaksiyon onda da oluştu. Direkt çöpe gitti. Hassas bir cilde sahipseniz almayın.

  Not: ter kokusunu önlüyor mu bilmiyorum. Cildimde o kadar uzun süre tutamadım. Hemen bol suyla yıkadım.

  28 ekim 2015 12:08 28 ekim 2015 20:24

  6. temiz içerikli ve hoş kokulu roll-on. Ancak ter kokusunu kesinlikle önlemiyor. Hatta daha da kötü kokmasına sebep oluyor sanki. Alterranın ürünlerini genel olarak sevmeme rağmen bu roll-onu çok başarısız buldum.

  30 aralık 2015 20:49

  7. Herkesin başarısız bulduğu ama benim bayıldığım roll on. Temiz içerikli, mükemmel kokuyor ve bence ter kokusunu önlemede başarılı. 2. Şişemi kullanıyorum ben. En azından denemenize değer diyorum.

  11 ağustos 2016 00:56


  8. bir süredir alüminyum içermeyen roll-on'lar kullanıyorum. ilk şu mineral tuz/kaya şeklinde olanlardan aldım, koruması fena değildi ancak ürünün kendisi kullandıkça çok kötü kokmaya başlayınca bir daha almadım. yves rocher'ninkileri kullanırken "tamam" deyip alüminyumsuz deodorantların çok da koruyucu olmadıkları gerçeğini kabullendim. bu ürünü ise rossmann'ın raflarıı dolaşırken gördüm. tamamen kokusu hoşuma gittiği ve roll-on'um bitmek üzere olduğu ama teee yves rocher'ye yürüyemeyecek yorgunlukta olduğum için elimin altına denk geldiğinden aldım. "nasıl olsa müthiş bir koruması olmayacak, hiç olmazsa denemiş olurum" dedim.

  tahmin ettiğim gibi çıktı; pudralı ve/veya alüminyum içerikli deodorantlarlar karşılaştırılamayacak kadar zayıf bir koruma veriyor. ama bunun marka ile ilgisi yok, içerikten kaynaklanıyor. kokusu da çok hoş ve ferah. spor salonunda yoğun geçen bir antrenmanda veya yazın 50 derece seyrettiği adana sıcaklarında ya da bol koşturmacalı bir günde pek işe yaramaz; ancak normal bir günde gayet iş görüyor. diğer markalardan bir farkını görmedim.

  3 eylül 2016 20:28

  9. rossman'da gezinirken içerik ve kokusundan dolayı yöneldiğim bir üründü. keşke öncesinde burdaki yorumlara bir göz atsaymışım dedim şimdi, çünkü fikrim aynı. koruyuculuğu kesinlikle zayıf ve sürmemle birlikte beyaz bir tabaka oluşturuyor bazen. zaten rool-on'larla aram çok iyi değil. böyle başarısız denemelerle de iyice soğuyorum. teşekkürler alterra.

  21 eylül 2016 00:01

  10. kokusu yapısı çok güzel ancak doğal olduğu iddia edildğinden sanırım malesef koku-ter oluşumu engelleme konusunda bir faydası yok. genelde akşamları duştan sonra kullanıyorum. yapısı kremsi kokusu bitkisel izlenim uyandırıyor. ama sıcak yaz günlerinde kullanımı facia olabilir.

  8 nisan 2019 14:49