yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  1. Alterra markasına ait, üzüm ve beyaz çay içerikli göz kremi.

  14 şubat 2015 20:11

  2. doğalmış gibi kokuyor. baharatçıdaymışsınız gibi hissediyorsunuz. sürünce kısa bir süreliğine geriyor, çok hafifçe yapışkanlık veriyor fakat bunlar olumsuz bir özellik değil. kullanıma yeni başladım uzun süreli kullanımda postumu güncelleyeceğim.

  20 temmuz 2015 09:24

  3. 19 tl gibi bir fiyata aldım yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. sanırım olmamış bir ürün. tamam temiz içerik uygun fiyat ama biraz hayal kırıklığı yarattı bende.

  bi kere emilmesi için biraz zaman geçmesi gerekiyor. beyaz beyaz kalıyor öyle bildiğin sürdükten sonra. emildikten sonra da nemlendirmiş hissi yaratmıyor malesef. sadece o kuruluk rahatsızlıgını alıyor. oh neme doydum gibi bir ürün değil.

  komple çöpe gidecek kadar kötü değil tabi ki. gece için nemlendirmesi daha iyi bir ürün bulup gündüz makyaj altına kullanmayı düşünüyorum. hatta bunun için biçilmiş kaftan olabilir yukarıda saydıgım özlellikler sebebiyle. zira göz altımda kapatıcıyı uyguladıktan sonra parlak bir görüntü görmekten nefret ediyorum.

  deneyip göreceğiz.

  13 kasım 2015 14:47


  4. Yaz başından beri kullanıyorum. (gizlinot: göz kapaklarım yağlı göz altlarım bazen normal bazen de kuru ) Çok kuru göz çevresine sahip olanlar için yeterli gelmeyebilir. Aşırı aşırı nem vermiyor ama özellikle duştan çıktıktan sonraki gerginliği alıyor. Daha önce loreal in ve clinique in nemlendiricilerini kullandım ve onlara göre kesinlikle çok çok kolay emildiğini düşünüyorum. Sabahları acelem olduğunda hızlıca makyaja uygun bir zemin hazırlayabiliyorum böylece, bu açıdan beğendim. Evet ilk sürülüp de hemen emilince sanki bir gerginlik vermiş hissi oluşuyor ama daha sonra dokunduğumda gayet yumuşak hissediyorum nemlilik hissi kısa süreli olmuyor.

  Edit: denemek istediğim baska göz kremleri de var o yüzden hemen tekrar almam ama uygun fiyatlı nispeten iyi icerikli bir ürün istediğimde tekrar alabilirim.

  16 aralık 2016 15:52 16 aralık 2016 15:55

  5. Yapısı çok hafif ve yağlı bir cilde sahip olmama rağmen verdiği nem yeterliydi .Fiyatı ve diğer markalara göre çok daha uygun ve vegan olduğu içinde tercih etiğim bir gözaltı kremi ...

  22 aralık 2016 19:47

  6. Göz çevremde çok fazla bir kuruluk problemim yoktu ama ince çizgiler oluşmaya başlamıştı. Ben de uygun fiyatlı ve temiz içerikli olduğu için bunu denemeye karar verdim. Yaklaşık 1 buçuk aydır her gece düzenli kullanıyorum, çok hafif bir yapısı var ve sürdükten sonra 1-2 dakika içerisinde tamamen emiliyor ama göz kenarlarımdaki ince çizgilerde herhangi bir değişikliğe yol açmadı bence.

  Son zamanlarda bunun güzel bir kullanım şeklini keşfettim. Normalde Maybelline Affınıtone kapatıcıyı göz altıma uyguladığımda acayip çizgilerime doluyordu. Ama bu kremi sürüp 1-2 dakika bekledikten sonra kapatıcıyı uyguladığımda tüm gün hiç çizgime dolmadan kalıcı bir şekilde duruyor. Bu sonuç belki diğer göz kremleri ile de elde edilebilir ama şu an elimde bu var ve memnunum.

  10 nisan 2017 14:49

  7. Yaklaşık 2 haftadır gece gündüz kullanıyorum. Cildim yağlı ve bu krem göz çevremde sivilce benzeri bir kızarıklığa sebep oldu. Benim cildime mi ağır geldi anlamadım. Hunharca stokladığıma üzüldüm.

  24 aralık 2018 18:14


  4

  8. Alterra markasının aloe veralı göz kremini daha önce severek kullanmıştım. (link: https://www.suslusozluk.com/alterra-aloe-veralı-göz-kremi?i=940155 ürün hakkındaki girdim şuradadır.) Ondan memnun kalınca bir de bunu denemek istedim.

  Yanılmıyorsam 25 tl gibi bir fiyata aldım. Ancak söylemeliyim ki aloe veralı kremden daha memnun kalmıştım. Bu krem de kesinlikle kötü veya kullanılmayacak bir ürün değil, ancak aloe veralıda nemlilik hissini daha çok alıyordum. Gece sürüp yattığımda sabah o nemlilik ve yumuşaklık hala devam etmiş oluyordu. Bu ürünün nemlendirmesi o açıdan nispeten az geldi. Yine de az önce de belirttiğim gibi kötü bir ürün asla olmadığı için bitene kadar kullanacağım daha sonra ise eğer daha iyi bir marka keşfetmezsem aloe veraya geri döneceğim.

  not: işbu girdi göz kreminden tek beklentisi nemlendirme olan, kırışıklık açma veya morlukları giderme vaatleri beklemeyen bir yazar olarak girilmiştir.

  31 ekim 2019 13:05

  4

  9. Kolayca emilen, göz yakmayan, üzerine kısa sürede makyaj uygulayabildiğim bir krem. Yılbaşından beri severek kullanıyorum.hem yaz hem kış devam edeceğim gibi görünüyor.göz çevremde renk açılması ya da şişliklerin azalması gibi beklentilerim yoktu ama nemlendirme beklentimi karşılıyor.uygun fiyatlı.temiz içerikli.

  19 nisan 2020 17:30

  3

  10. yağlı/karma ciltlerin nemlendirmesini yeterli bulacağı bir göz kremi. fazlasını yapmıyor, sadece biraz nemlendiriyor. yalnız bu krem masaj istiyor biraz yoksa emilmeyip beyaz beyaz kalıyor. göz çevremde hassasiyet, yağ bezesi ya da sivilcelenme yapmadı. kardeşi aloeveralı olandan daha memnun olduğum için ona döneceğim. değişiklik her zaman iyi sonuç vermiyor.

  25 nisan 2020 12:35