0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. alterra'nın yağlı ciltlere yönelik cilt bakım kremi. hafif bir yapısı var ama sürüldüğünde ciltte yapış yapış bir his bırakıyor. bu yüzden hemen üzerine makyaj yapmaya uygun bir krem değil. yağlı ciltli olmama rağmen soğuk havalarda nemlendirme için yetersiz kaldı, muhakkak destekleyici bir serum veya üzerine daha yoğun bir krem kullanmam gerekti. ayrıca her ne kadar alterra ürünlerinin içeriği diğer pek çok markaya nazaran doğal olsa da, içindekiler listesinde alkol ve parfüm üst sıralarda yer alıyor. kullandığım süre boyunca burun kenarlarında aşırı kuruma ve yanma/tahriş oldu. bunun sebebi alkol olabilir diye düşünüyorum.

her ne kadar ben kullandığım sürede üründen memnun kalmasam da, eğer içerik listesi ile bir sorununuz yoksa, daha genç ve yağlı ciltlilerin, özellikle sıcak mevsimlerde memnun kalabileceğini düşündüğüm bir ürün.

not: ukte sahibi unuttum, çok özür!

7 mart 2016 14:31 7 mart 2016 14:31

2. Yağlı cilt diye çevirmişler ama aslında gözenekli, pürüzlü, çukurlu, lekeli ciltler için bir ürün. Genelde bu tarz problemli ciltler yağlı olabiliyor ama yağlı cilt ibaresi bulunmuyor. Cilt yüzeyini düzeltici nemlendirici bir kremmiş. (gizlinot: Almancı kuzen sağolsun)

13 nisan 2016 16:01