sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (135)
 • medya (11)

135. essence all about matte pudra: hem kapağı kırılıyor hem de bir kez çantamda kendisi kırılmıştı.

wet'n wild comfort zone eski palet: onun kapağı da aynı essence gibi olduğu için oynar yerlerinden kırıldı.

wet'n wild rujlarının kapakları: başta her yerinden çatlıyor daha sonra da kırılıyor.

city color nude paleti:hem kendisi hem kapağı o kadar ince ki kullanımı da zorlaştırıyor bir yerden bir yere götürmeyi de.

18 mayıs 16:10

134. kesinlikle wet n wild rujları, çok severek kullanıyordum çok güzen renkleri var ama çantanızda 1 ayı doldurmadan kırılıyor, kapağı çıkıp ruj mahvoluyor. Ben de en son almamaya karar verdim bir daha.

edit: makyaj çantasına koyuyorum onda bile kapağı çıkıyor.

17 mayıs 16:03 17 mayıs 16:04

133. çoğumuz belki bilir, bir dönem wet n wild'ın mega last rujları çok sükse yapmıştı ve fiyatları günümüzde ki kadar fahiş değildi. bende o dönem bu serinin rujlarından dört-beş tane almıştım. hayatımda bu kadar kalitesiz ambalaja sahip başka bir ürün daha görmedim. ambalaj değişkliğine gidildiği halde (yeni ambalajı eskisine oranla boyutu büyütülmüş) eskisinden bir fark yok. hiç mi gelen şikayetler dikkate alınmaz! kapağı yere düştüğü an kırılıyor, rujun asansörü bozulup iç kısmı yerinden çıkıyor. rujun kapağını dikkatli kapatmazsanız, ruj kapağa olduğu gibi bulaşıyor. sırf bu dayanıksız ve ucuz ambalajından ötürü neredeyse tamamını attığım (ki ürünleri pis ve kirli bırakmadan temiz kullanan biriyimdir), nefret edilesi ürün.

17 mayıs 00:19 17 mayıs 00:22

132. aklıma ilk gelen loreal'in true match mineral toz pudrası.

dar bir ağız yapmışlar, o ağızda delikli file var. fileden pudra çıkmasın diye de tam o dar ağıza oturacak bir kapak yapmışlar. pudrayı ne kapağa dökebiliyorsunuz ne de fırça girebiliyor o dar kısma. pudra kullanmak için illa başka bir şeye mi dökmemiz gerek yani.

ilgili medya:
1
16 mayıs 21:59

131. pastel klasik serisinden ruj.bir kez çantama atayim dedim kapağı kırılmış. +herkesin ortak fikri wet n wild ruj bence bunu evde kullanmak için üretmişler :D ben bi de mac strobe cream ambalajinda sıkıntı yaşıyorum nasıl muhafaza edersem edeyim açtığımda ucunda kurumus krem oluyor

16 mayıs 19:21

130. Benim için genel olarak plastiği sağlam olmayan ya da ucu gereğinden fazla büyük olan tüp ürünlerdir. Listem ise şöyle

Essence all about matt transparan pudra: pudrayı sevdiğim kadar ambalajından da nefret ediyorum aldığım gün eve gitmeden kapağı kırılmıştı.

Wet n wild megalast ruj: bu rujun dört rengi var elimde ikisinin kapağı çatladı diğer ikisininki ise kırıldı.

Note bb kapatıcı: ürünün yarısı kullanırken aşırı ürün çıktığı için diğer yarısı da kapağına bulaştığı için ne ara bitti anlamadım.

Revolution soph x palet: hiç düşmediği, darbe almadığı halde paletin kapağı zamanla kırıldı lastik tokayla bağlıyorum artık paletle kapağı 

16 mayıs 18:58

129. Şimdi kötü derken dayanıksız mı yoksa göze hoş gelmeyen mi bilemedim. Dayanıksız ise essence'ın allıklarının kapakları hep kırılıyor, tam şu kapağın bağlandığı yer var ya, menteşe mi denir ne denir oraya bilmiyorum ama orası kırılıyor. Wet n wild'ın rujlarının ambalajları zaten ibretlik, keza toz ürünlerinin de essence gibi o kısmı kırılıyor. Aynı zamanda kontür paletlerinin ambalajlarının da bir kez bile düştüğünde parçalandığını tecrübe ettim. (gizlinot: Swh) Şu son zamanlarda Loreal'in mat rujlarımın kapakları da kırılmaya başladı. Çatladığı için kapak tam olarak kapanmıyor.

Eğer kastedilen göze hoş gelmeyen ise beaulis diyebilirim. Standı ilk gördüğümde ufak çaplı bir hayal kırıklığı yaşamıştım çünkü çok ucuz görünüyordu. ürünleri fena değilmiş sanırım ama sırf bu yüzden elim gitmiyor. Biraz görsellik arıyorum makyaj malzemesinde. Aynı şekilde rival de loop'un hepsi değil ama bazı ürünleri de bu kategoriye giriyor benim için.

16 mayıs 16:11 16 mayıs 16:15

128. nyx kaş maskarası

iki kez aldım. ilkinde belki benim hatamdan dolayı kırılmıştır dedim ancak, ikincisinde de ürün bitmeden kırıldı.

16 mayıs 15:57

127. Kiko ürünleri, genelde kırıldılar. 

16 mayıs 14:40

126. benefit markasının genel olarak ambalajlarının kötü olduğunu düşünüyorum. oyuncak gibi geliyor. özellikle geçenlerde aldığım kaş maskarası...

edit: oh oh eksileyin bacım. sanırım benefit ürün ambalajlarını tasarlayanlar bunlar hehe. 

16 mayıs 11:19 16 mayıs 22:09