yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  9. Deneyip beğendiği ürünler hep "efsane keşif".. Anlatırken de genelde aynı kalıpları kullanıp "böyle..böyle" diyerek tekrara düşüyor ancak hakkını yememek gerek çok fazla ürün deniyor, tamamını da bildiğim kadarıyla kendi alıyor. Eski makyaj yapan yotuber tayfanın başka alanlara kaymasıyla bi alan açıldığı aşikar Amber de çalışkanlığıyla bu boşluğu doldurmaya adaylardan biri bence.

  dün 19:22

  8. O kadar tatlı, o kadar içten, o kadar çalışkan bir youtuber ki anlatamam sözlük.

  Sürekli yeni ve uygun fiyatlı ürünler deneyen, gerçekten parasını, emeğini ve zamanını ayırmaktan çekinmeyen ve bana samimi gelen bir youtuberdır. İlk gördüğümde es geçmiştim ama sonra kanalına abone olup kendimi izlemekten geri alamadım. Çok tatlı bir üslupla ve dürüstçe yorumluyor ürünleri. Naif biri olduğu izlenimi veriyor bana. Çoğu videosuna yorum yaparım, çoğu iyidir ama arada bir iki bir şey söylerim ve tatlılıkla cevap verir. Makyaj konusunda başlarda sanki iyi makyaj yapamıyor diye düşünürdüm ama şimdi kendini çok geliştirdi ve gayet iyi diye düşünüyorum. Daha da iyi olacaktır elbet. Rengarenk göz makyajlarını çok seviyor ve bana da özendiriyor epeyce.

  Birçok uygun fiyatlı ürünü sayesinde keşfettim. Daha çok aboneyi hak ediyor. Umarım büyür kanalı ama değişmeden şimdiki samimiyeti ve dürüstlüğüyle kalır. Severek izliyoruz efenim.

  dün 19:11

  7. Sürekli alışveriş ve sürekli yeni şeyler deneme konseptli kanallar bana fenalık geçirtiyor. Saç açma videosu fena değildi. Vlog da çekebilir bence. Kafamda sürekli şunu aldım, bunu aldım diyen birkaç youtuberdan biri.

  Edit. Abone olduğum tek makyaj-bakım kanalı Ayşenur yazıcı. Onun dışında herkes bilgilendirici içerik yükleyenler dahil alışveriş ve tüketim bağımlısı geliyor.

  dün 15:15 dün 15:19


  6. abone oldugum 9 kanaldan biri. sevimli, kibar ve ürünleri cidden yorumluyor. bazen sürekli beğendim diyor, içinizden la yeter falan diyorsunuz.yine de yeni ürünleri takip etmesi başarılı.

  dün 14:34

  5. sözlükte daha çok tanınsın diye başlığı hortlatmak istedim. Drugstore ürün incelemeleri çok başarılı

  dün 13:22

  4. Yeni çıkan ne varsa cebinden beş kuruş çıkmadan kapısına gelen, buna rağmen burun kıvıran influencerlardan daha çok emek harcadığını düşünüyorum. Ciddi paralar harcayarak tamamen takipçilerinin isteği doğrultusunda videolar hazırlıyor. konuşması akıcı, ürünleri ayrıntılı bir şekilde gösteriyor, anlatıyor. Yine de takipçi sayısı çok az. Umarım hak ettiği yerlere gelebilir. Eleştiri olarak da şunu söyleyeyim, yukarıdaki süslünün de dediği gibi, kullandığı ışık çok fazla patlıyor ve onu olduğundan daha beyaz gösteriyor. 

  1 ağustos 15:13

  3. Yakın zamanda keşfettiğim ve daha çok ilgiyi hak ettiğini düşündüğüm youtuber. Oldukça akıcı ve tatlı bir konuşması var. Güncel drugstore ürünlerinden neredeyse denemediği ürün yok. Hepsini de oldukça net bir şekilde kameraya gösteriyor, gün sonundaki performanslarını videoya not düşüyor, swatchlıyor. Renkli ve farklı makyajlar yapıyor ve hepsini de kendisine çok güzel yakıştırdığını düşünüyorum. Özellikle bir palet deneyecekse içerisindeki tüm renkleri makyajında kullanmaya dikkat ediyor. Ürünler hakkındaki düşüncelerini objektif bir şekilde veriyor. Umarım çizgisini bozmadan bu şekilde devam eder ve kanalı da hak ettiği konuma gelir.

  1 ağustos 13:12


  2. takipçi sayısının ve buradaki girdi sayısının azlığı beni çok şaşırttı. uzun zamandır severek takip ettiğim biri. özellikle yeni gelen ürünleri çok hızlı şekilde alıp videosunu çekiyor. gratis benzeri mağazalara gelen yeni serileri ilk bu kadında görüyorun genelde. ürün kullanımında tekrara düşmeden neredeyse her videoda farklı ürünler gösteriyor.

  sevemediğim tek yön fondoten ya da ışıklardan kaynaklı ürünü sürdükten sonra yüzünün çok açık renk duruşu. bazı ürünlerden sonra maske varmış gibi beyaz kalıyor suratı.

  20 mayıs 00:35

  1. Emeklerinin karşılığı olarak sözlükte başlığının bulunması gerektiğine inandığım, makyaj tutkunu, tatlı youtuber hanımefendi.

  Kendisi sık sık video atıp yeni ürünler deniyor. Size nasıl makyaj yapıldığını öğretecek ya da makyaj ilhamı verecek tarzda bir kanalı yok. Daha çok istikrarlı bir ürün inceleme kanalı.

  Kendisinin elinden geçmemiş güncel drugstore ürünü yok neredeyse piyasada. Hepsini de heyecanla detaylı şekilde inceleyip anlatıyor. Her üründen verim almak için uğraşıyor. Far paletlerini incelerken en az iki makyaj yapmaya çalışıp neredeyse her rengi kullanıp test ediyor.

  Özellikle Revolution bünyesindeki ürünlere bir düşkünlüğü var çoğumuz gibi. Eğer bu markadan almayı düşünüp araştırdığınız bir ürün varsa, kendisi büyük ihtimalle kanalında incelemiştir.

  Kendisi makyaja çok ciddi bir yatırım yapıyor belli. Umarım bu durumu devam ettirebilir de kanalını büyütebilir. Zira bunca emeğe rağmen abone sayısı 3k civarında.

  Karantina günlerimde hızır gibi yetişti gerçekten.

  24 mart 22:25