yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • medya (2)

  76. Yeni sezon eylülde geliyor görünüyor. Tema açıklanmamış ama afişte 1984 var. Totaliter rejim, distopya falan düşündüm ama orwell'den bağımsız da olabilir.

  24 haziran 22:25

  75. korku filmlerinden normalde çok hoşlanmam çünkü genelde tutarlı bi konusu olmaz, sağdan soldan aniden çıkan yaratıklarla boşa gerilim yaratır. Benim asıl sevdiğim şey gizem, bu diziyi izlemeye başlama sebebim de korku filmlerinde yaratıcılık konusunda daha çok malzeme var bence, gizem olarak yani. bu diziyi de o yüzden sevdim. İlk sezonunu en azından.

  Burdan sonrası 1.sezona dair spoiler içerir:

  bu sezon bana the haunting of hill house'u hatırlattı biraz. O yüzden mi bilemiyorum ama down sendromlu kız olurken annesinin önü eve sürüklemeye çalışması özellikle hill house'a benzettim.

  En sınır olduğum şey ise Violet'in Tate'i affetmemesi. Tamam çocuk psikopat olabilir ama bence öyle olmasının sebebi ev, çocuğu delirtiyor bence zaten ne yaptığını da hatırlamıyor. Ayrıca bunlar da artık hayalet ve bir yerde birbirlerine mecburlar sonsuza kadar. affetmek için bi bahane bulabilirlerdi. Nolurdu be affetseniz? Yazık değil mi çocuk sümükleri aka aka ağladı :( o sahnede aklıma serenay sarıkaya gelmedi değil shshsh

  ayrıca violet'in ölü çıkmasına cidden şok geçirdim bunun dışında şok olduğum bişey yoktu hatta. Lateks adamın tate olabileceğini tahmin etmiştim ama ilk sahnede gözleri maviydi lateksin tate'in ise kahverengi. Bence orda bi hata yaptılar. 

  Ayrıca o ucube bebek nedir alleşen cidden bi tek ondan korktum dizi boyunca meymenetsiz pislik. Ekside okuduğuma göre o bebek hayaler değilmiş hala yaşıyormuş. Zaten annesi de öldürmeye çalıştım diyordu öldürdüm değil.

   Son olarak da seksi babamizin karısını bir çok kez aldatıp, hatta aldattığı kızı hamile bırakıp sonra evdeki hizmetçiye "karımı seviyorum" ayakları yapması hiç samimi değil. E önceden aklın nerdeydi? Kızı yeni hamile bıraktığına göre en fazla 2-3 ay önce yine sevişmişsiniz işte. Karısına trip atıyor bi de.

  21 mart 03:09

  74. Sekizinci sezonu ve diğer sezonlarını popcorn timeda izledim süslüler. Favori karakterim Dandy Mott. En sevdiğim sezon asylum.

  26 aralık 2018 15:10

  73. 8. sezonu nereden izliyorsunuz? türkiye'de zaten bulamıyorum. kendi kanalının websitesinde türkiye üzerinden izlemeye kapalı.

  tanım: 8. sezonunda kıyamet ve insanlığın sonu temasıyla başlayıp coven'e evrildiği söylenen dizi. coven iyiydi ama bir noktadan sonra sıkmaya başlamıştı. fotoğraflardan anladığım kadarıyla evan peters'ı tate langdon'a çevirirken peruk kullanmışlar, olmamış gibi. orjinal tate çok başka çok...

  26 aralık 2018 10:29

  72. bugün 8.sezon 10.bölümü yayınlanacak ve sezon finali yapılacak. genel olarak sezon çok iyiydi sadece son 2 bölüm beklentimin aşağısındaydı. ayrıca akıllarda onca soru varken hepsini nasıl 1 bölümde çözecekler merakla bekliyorum.

  micheal langdon mükemmel bir kötü. karakter gelişimi güzel verilmiş. herkes gibi ben de adama düştüm, ne yaparsa yapsın adamdan nefret edemiyorum. aynısını tate langdon'da hissetmiştim sadece.

  cody fern'ü ileriki sezonlarda da görürüz umarım.

  15 kasım 2018 03:18

  71. En sevdiğim korku/ gerilim dizilerinden biri. Her sezon farklı temaları barındıran dizileri hep sevmişimdir. Tüm sezonlarını zevkle izledim. Bazı sezonları daha az sevsem de genel olarak hepsi ortalama üstüydü. Oyuncular çok iyi. Ryan murphy bu işi gerçekten çok iyi biliyor. Onun diğer yapımlarını da izlemeyi seviyorum. Aynı zamanda İçinde Jessica lange, Sarah Paulson, Evan Peters, Kathy Bates gibi efsane oyuncuları barındırıyor. Buarada dizi de geçen müzikler de harika. Çoğu listemde yerini aldı.

   Benim en sevdiğim sezonları sırasıyla şöyle:

  1) Cult

  2)Apocalypse

  3)Roanoke

  4)Murder House

  5)Asylum

  6)Hotel

  7)Coven

  8)Freak Show 

  7 kasım 2018 17:01

  70. Hastası olduğum dizidir ayrıca bu sezon Cody Fern'e bayıldım <3

  15 ekim 2018 21:59 16 ekim 2018 13:48

  69. bu sezona apocalypse adını koymak yerine coven 2 diyebilirlermiş (gizlinot: ahahh). evan peters'a bu sefer kendini gösterebileceği bir rol verilmemiş bence, yazık olmuş.

  ahs, jeneriğini baştan sona atlamadan izlediğim nadir dizilerden.

  15 ekim 2018 17:28

  68. ben daha 7. cult adlı sezonu sindirememişken (bence çok iyi bir sezondu) 8. sezonun çoktan başladığını hatta jessica lange'ın bu sezon döneceğini öğrendiğim dizi.

  15 ekim 2018 04:09

  67. ilk sezon ciddi korkunctu.tuylerim diken diken olurdu.

  2. sezon ehh dedim.icimi baymıştı.

  otel sezonu epey değişikti.güzel müzikler edindim o sezondan,güzel soundtrackler.

  Yine de ilk sezondaki o yakısıklı doktor ile kızıl hizmetçinin iliskisi gibi sarmadı.sezon baslangıcındaki o down sendromlu kızın yüzü hala aklımda maalesef ./

  sonra koptum,icimi baydı sanırım ama yine de başarılı bir dizi serisi.

  güzel bir müzik örneği için,

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=ixw_bLVUL34 https://www.youtube.com/watch?v=ixw_bLVUL34)

  10 eylül 2018 17:01 10 eylül 2018 17:06