yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (6)
  • medya (3)

  26. Hayatım boyunca kullanacağım vazgeçilmez kaş ürünüm. Krem gibi bir yapısı var. Kasları öyle bir sabitliyor ki gün boyu aynı görüntüde kalıyor. Kalıcılık konusunda çok iyi. Fiyatı biraz pahalı bence ama parasının hakkını veriyor.

  14 nisan 23:02

  25. Bugüne kadar kullandığım en iyi kaş ürünü. Sanırım halihazırda en iyi kaş ürünü. Uygulama esnasında ne kadar ürün aldığınıza çok dikkat etmelisiniz, buda bir iki kullanımdan sonra el alışkanlığına dönüşebilen birşey. Kalıcılığı gerçekten mükemmel. Sabah sürüyorsam akşamına aynı görüntüyle dönüyorum eve. Ayrıca çok bereketli bir ürün. Hergün kullansanız dahi doğru kullanımla senelerce yetecek ürün var içinde.

  14 nisan 18:17

  24. Evladiyelik kaş pomadı. Kaş ürünleri ile fazla münasebetim olmadı bu ürüne dek. Daha önce rastgele elime geçen kalem ya da kaş farları ile birkaç başarısız denemem olmuştu sadece. Çok sakil bir görüntü oluşturup kalıcı da olmadıklarını görünce çok da ihtiyaç duymadığım için uzak kaldım. Kaşlarımı aldıramadığım bir ülkede yaşarken kendi kendime cebelleşip alınmaması gereken birkaç teli aldıktan sonra oluşan görüntü düzelmedi sonra. Kalın ve koyu renk kaşta oluşan boşluk seyrek ve açık renk kaşlardaki boşluklardan daha fena bir görüntüye sebep oluyor. Dolayısıyla bu ürünü aldım o dönemler. Bendeki rengi dark brown. Mac 266 fırça ile eser miktarda ürünü kaşımdaki boşluklara değdirmek suretiye uyguluyorum. Rengi kaşımla birebir aynı, kalıcılığı çok yüksek. Her makyajda uygulamaya üşeniyorum çünkü biraz dikkat gerektiriyor ama vaktim ve uğraşacak şevkim olduğunda illa ki atlamadığım bir adım. Bir yılda ürünün %10u belki eksilmiştir. Kurumasından korksam da henüz ilk günkü gibi duruyor.

  4 mart 01:54

  23. açık bırakıp kurutana kadar medium brown rengini seve seve kullandığım kaş pomadı. denize giderken bile sürüyordum çok kalıcı bir ürün. dolar düşse de tekrar alsam :(

  31 mayıs 2018 17:02

  22. Kaşlarım seyrek olduğu için sürekli doldurmaktan bıkmıştım. gözümü karartıp instagram sayfasından aldığım mükemmel kaş ürünü. Uygularken çok dikkatli olmak gerekiyor, az az alıp sürmek çok daha güzel sonuç veriyor yoksa şerit gibi kaşlara sahip olabilirsiniz. Sabah sürdüğünüzde siz silinceye kadar çıkmıyor ayrıca çok çabuk sabitleniyor. Seyrek kaşlarınız varsa, kaşlarınızı çok sık dolduruyorsanız, su da bile çıkmasın istiyorsanız kesinlikle bu ürüne bakmalısınız. Nokta kadar kullanımla kaşlarınızı doldurabildiğiniz için çok bereketli bir ürün. 1 senedir her gün kullanmama rağmen yarısına bile gelemedim. Jel eyelinerlara benzese de bence onlar kadar çabuk kurumuyor. Yine de ağzını açık unutmamaya dikkat etmekte fayda var. Bunu alabildiğim sürece başka bir kaş ürünü arayışım olacağını zannetmiyorum. 

  17 ocak 2018 02:42

  21. medium brown rengini ne heyecanlarla sipariş etmiştim ama bir türlü kullanmayı beceremedim :( sonra açık unutmuşum herhalde 1 aya taş gibi oldu bir daha da kullanamadım zaten brow wiz olanı candır.

  19 aralık 2017 23:04

  5

  20. Yapısıyla kaş ürünü arayışımı bitirmiş üründür ama rengini çok iyi seçemedim sanırım. Ben ashbrown rengini beautybay'den 18 pounda temin ettim. 7 iş günü aldı ulaşması. (gizlinot: türkiye'ye değil başka bir ülkeye)

  Ve fiyat olarak en uygun beautybaydi, kozmetik mağazalarında 30 euroya satılıyor. Ürüne dönecek olursak herkesin zaten söylediği gibi kalıcılığı çok iyi ve buna rağmen misel suyla kolayca temizleniyor. Temizlerken kaşımı dökmedi. Rengi ise ürünü fırçaya çok alıp fazlasını bırakmadan uygulayınca benim kaşıma uyuyor ama youtube tutoriallarındaki gibi azıcık azıcık alıp uygulayınca rengi biraz kızılımsı kalıyor, ancak minik minik ince çizilmiş kaş görüntüsü de az ürünle veriliyor.

  Fırça olarak ise ben en çok wetnwild'in türkiye'ye yeni gelen eyeliner fırçasını beğendim bu ürünle, en ince çizgiyi onunla çizebildim.

  son olarak cruelty-free bir ürün olması da makyaj çantamı hayvan testi yapan markalardan arındırmaya çabaladığım şu günlerde iyi bir seçenek oldu.

  Kısacası bu pomad sevdiğim bir ürün oldu, bitince medium brown rengini almak istiyorum.

  16 eylül 2017 22:50 16 eylül 2017 23:04

  19. sarin kozmetikten ash brown rengini edindim. önce kaşlarımı fırçayla tarıyorum sonra çok bastırmadan hafifçe bu ürünü uyguluyorum. fırçaya alırken minicik dokundurmak yeterli oluyor. ürünü fırçaya çok çok almadıkça uygulamasında bir zorluk yaşanmıyor. akşam makyajımı çıkarana kadar akmıyor, bulaşma yapmıyor.

  30 mayıs 2017 09:11

  18. Benimkinin rengi ash brown.kullu köyü kahve.gün boyunca silinmiyor,yerinden kıpırdamıyor.6 ayda görsellere ekleğim resim kadar kullandım.tek sıkıntısı uygulamanın vakit alması.acelem varsa benefit precisely my brow pencil kullanıyorum.ama anastasia kadar dayanıklı değil,gün içinde siliniyor.

  9 mayıs 2017 16:03

  17. bi türlü bitiremediğim evladiyelik boy pomade. ulta'dan 18 dolar civarı almıştım medium brown rengini. bi fırça darbesi tüm kaşı dolduruyor ben bitirmeyi başaramadan kuruyacak büyük ihtimalle, iyi ki almışım çok memnunum :)

  22 nisan 2017 18:53