yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (8)
  • medya (3)
  5

  27. kaş kalemi almaktan usanan, aldığı kaş kalemi maximum 2.5 ay giden biri olarak bu klasik ve biraz da kötü yargılanmış bu ürünü övmeye geldim.

  pomad yapıda olan bu kaş ürünü neredeyse 2 yıla yakın bir süredir elimde, bendeki rengi medium brown, brow wiz kaş kaleminde dark brown veya ebony benim sıcaklık barındırmayan koyu renk kaşlarımda güzel dururken bu üründe medium brown ile en iyi sonucu aldığımı düşünüyorum. eğer kaş kaleminden sonra bu ürünü alacaksanız bu ürünün yapısı sebebiyle bir açık rengi tercih edebilirsiniz.

  çok yönlü bir ürün olduğunu düşünüyorum, isterseniz instagram kaşı isterseniz incecik çizilmiş çok doğal kaşlar da çıkarabilirsiniz. ayrıca kaş kalemi gibi kuru bir yapısı olmadığı için kaşlarda tutuculuğu da bulunuyor, ben üstünden abh'in kaş jeliyle geçtiğimde doğal ama belirgin kaşlar elde edebiliyorum. fırça olarak kalın kaşlarınız yoksa abh'in 12 numarasını tavsiye ederim. ancak herhangi bir kaş fırçası da işe yarayacaktır. buradaki en önemli nokta doğal kaşlar elde etmek istiyorsanız kaş fırçanızın çok kalın uçlu olmamasına dikkat etmeniz olacaktır.

  ürünün kalıcılığı, skalası ve gramajı düşünüldüğünde bence en geniş kullanım alanına sahip kaş ürünüdür. ayrıca kuruduğu zamanlarda bir damla inglot duraline ile eski dokusunu yakalayabilirsiniz.

  8 kasım 2019 12:49 8 kasım 2019 12:51

  26. Bugüne kadar kullandığım en iyi kaş ürünü. Sanırım halihazırda en iyi kaş ürünü. Uygulama esnasında ne kadar ürün aldığınıza çok dikkat etmelisiniz, buda bir iki kullanımdan sonra el alışkanlığına dönüşebilen birşey. Kalıcılığı gerçekten mükemmel. Sabah sürüyorsam akşamına aynı görüntüyle dönüyorum eve. Ayrıca çok bereketli bir ürün. Hergün kullansanız dahi doğru kullanımla senelerce yetecek ürün var içinde.

  14 nisan 2019 18:17

  25. Evladiyelik kaş pomadı. Kaş ürünleri ile fazla münasebetim olmadı bu ürüne dek. Daha önce rastgele elime geçen kalem ya da kaş farları ile birkaç başarısız denemem olmuştu sadece. Çok sakil bir görüntü oluşturup kalıcı da olmadıklarını görünce çok da ihtiyaç duymadığım için uzak kaldım. Kaşlarımı aldıramadığım bir ülkede yaşarken kendi kendime cebelleşip alınmaması gereken birkaç teli aldıktan sonra oluşan görüntü düzelmedi sonra. Kalın ve koyu renk kaşta oluşan boşluk seyrek ve açık renk kaşlardaki boşluklardan daha fena bir görüntüye sebep oluyor. Dolayısıyla bu ürünü aldım o dönemler. Bendeki rengi dark brown. Mac 266 fırça ile eser miktarda ürünü kaşımdaki boşluklara değdirmek suretiye uyguluyorum. Rengi kaşımla birebir aynı, kalıcılığı çok yüksek. Her makyajda uygulamaya üşeniyorum çünkü biraz dikkat gerektiriyor ama vaktim ve uğraşacak şevkim olduğunda illa ki atlamadığım bir adım. Bir yılda ürünün %10u belki eksilmiştir. Kurumasından korksam da henüz ilk günkü gibi duruyor.

  4 mart 2019 01:54


  5

  24. kaş konusunda kendimi biraz şanslı hissediyorum. O kadar kötü ve sık aldırmama rağmen küsmediler ve bırakınca güzel bir formda çıktılar. Şimdi hiç dokunmuyorum ama arada daha yoğun ve daha biçimli bir görüntü istediğim oluyor. o zamanlarda da flormar'ın kaş kalemini kullanıyordum. (gizlinot: 403 numaralı) Bu kalem çok zor bitiyor. Ben 2. Kez satın aldım. ilkinin bitmesi 4 yıl sürmüştü. şimdi yenilemişler, boylarını uzatmışlar artık ne zaman biter bilmiyorum:) genel olarak memnundum. Yeni ve doğal bir kaş hattı oluşturamasam da en azından boşluk vs olduğunda bu kalemle kolayca halledebiliyordum ama kaşlarımı döktüğünü farkettim. Bunun üzerine kaş pomadı kullanmaya karar verdim ve bu ürünü aldım. (gizlinot: ebony rengi)Çok doğal ve güzel dolduruyor. Benim kaş rengimde Gri kalemden daha doğal durdu koyu kahve. Hiç akmıyor. Nemli bir yapısı yok ama kuru da değil biraz farklı geldi bana. real techniques Starter setinden çıkan kaş fırçasıyla uyguluyorum. (gizlinot: bu fırçayı da ilk kez amacına uygun kullandım. Önceden burun kontürü için kullanıyordum.) Başarılı bir ürün Gerçekten. Tavsiye ederim.

  19 ekim 2018 19:16 19 ekim 2018 19:18

  23. açık bırakıp kurutana kadar medium brown rengini seve seve kullandığım kaş pomadı. denize giderken bile sürüyordum çok kalıcı bir ürün. dolar düşse de tekrar alsam :(

  31 mayıs 2018 17:02

  22. Kaşlarım seyrek olduğu için sürekli doldurmaktan bıkmıştım. gözümü karartıp instagram sayfasından aldığım mükemmel kaş ürünü. Uygularken çok dikkatli olmak gerekiyor, az az alıp sürmek çok daha güzel sonuç veriyor yoksa şerit gibi kaşlara sahip olabilirsiniz. Sabah sürdüğünüzde siz silinceye kadar çıkmıyor ayrıca çok çabuk sabitleniyor. Seyrek kaşlarınız varsa, kaşlarınızı çok sık dolduruyorsanız, su da bile çıkmasın istiyorsanız kesinlikle bu ürüne bakmalısınız. Nokta kadar kullanımla kaşlarınızı doldurabildiğiniz için çok bereketli bir ürün. 1 senedir her gün kullanmama rağmen yarısına bile gelemedim. Jel eyelinerlara benzese de bence onlar kadar çabuk kurumuyor. Yine de ağzını açık unutmamaya dikkat etmekte fayda var. Bunu alabildiğim sürece başka bir kaş ürünü arayışım olacağını zannetmiyorum. 

  17 ocak 2018 02:42

  21. medium brown rengini ne heyecanlarla sipariş etmiştim ama bir türlü kullanmayı beceremedim :( sonra açık unutmuşum herhalde 1 aya taş gibi oldu bir daha da kullanamadım zaten brow wiz olanı candır.

  19 aralık 2017 23:04


  5

  20. Yapısıyla kaş ürünü arayışımı bitirmiş üründür ama rengini çok iyi seçemedim sanırım. Ben ashbrown rengini beautybay'den 18 pounda temin ettim. 7 iş günü aldı ulaşması. (gizlinot: türkiye'ye değil başka bir ülkeye)

  Ve fiyat olarak en uygun beautybaydi, kozmetik mağazalarında 30 euroya satılıyor. Ürüne dönecek olursak herkesin zaten söylediği gibi kalıcılığı çok iyi ve buna rağmen misel suyla kolayca temizleniyor. Temizlerken kaşımı dökmedi. Rengi ise ürünü fırçaya çok alıp fazlasını bırakmadan uygulayınca benim kaşıma uyuyor ama youtube tutoriallarındaki gibi azıcık azıcık alıp uygulayınca rengi biraz kızılımsı kalıyor, ancak minik minik ince çizilmiş kaş görüntüsü de az ürünle veriliyor.

  Fırça olarak ise ben en çok wetnwild'in türkiye'ye yeni gelen eyeliner fırçasını beğendim bu ürünle, en ince çizgiyi onunla çizebildim.

  son olarak cruelty-free bir ürün olması da makyaj çantamı hayvan testi yapan markalardan arındırmaya çabaladığım şu günlerde iyi bir seçenek oldu.

  Kısacası bu pomad sevdiğim bir ürün oldu, bitince medium brown rengini almak istiyorum.

  16 eylül 2017 22:50 16 eylül 2017 23:04

  19. sarin kozmetikten ash brown rengini edindim. önce kaşlarımı fırçayla tarıyorum sonra çok bastırmadan hafifçe bu ürünü uyguluyorum. fırçaya alırken minicik dokundurmak yeterli oluyor. ürünü fırçaya çok çok almadıkça uygulamasında bir zorluk yaşanmıyor. akşam makyajımı çıkarana kadar akmıyor, bulaşma yapmıyor.

  30 mayıs 2017 09:11

  18. Benimkinin rengi ash brown.kullu köyü kahve.gün boyunca silinmiyor,yerinden kıpırdamıyor.6 ayda görsellere ekleğim resim kadar kullandım.tek sıkıntısı uygulamanın vakit alması.acelem varsa benefit precisely my brow pencil kullanıyorum.ama anastasia kadar dayanıklı değil,gün içinde siliniyor.

  9 mayıs 2017 16:03