yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • medya (13)

  63. Kuaför olarak Park caddesi’nde bulunan new vogue’u önerebilirim. Çenesi düşük kuaförlerden sonra ilaç gibi geldi, sadece o anki saçla alakalı konuşuluyor, gereksiz gevşek konuşmalara girilmiyor bu +1

  Saçı isteğine göre yapıyorlar asla farklı bir saç çıkmıyor

  Renk tonları harika ötesi instagramdan bakabilirsiniz. Ben gerçekten ölene dek bu kuaföre gidebilirim, tavsiye ederim

  Fiyatlar normal, aşırı uçuk değil.

  Güzellik salonu olarak selma kuaförü önerenler olduğu için burdan bakıp oraya gittim. Kaşı 13₺’ye alıyor ama ince ince bakarak alıyor. Yani detaylı. Kaşımı da çok güzel aldı, çok temiz bir yerdi. Öneri içinde diğer süslülere teşekkür ederim benden de +1

  Edit: kalıcı oje içinde esatta “çiçekkızı güzellik salonu” çok uygun fiyata kalıcı oje yapıyor. Manikür+kalıcı oje 60₺ çok güleryüzlü ve tatlılar sohbet muhabbet ederken yapıyor. Çok nail art aramıyorsanız önerebilirim, düz renkler veya kolay modelleri güzel yapıyorlar ama zor olanları yapabilceklerini sanmıyorum. Fiyat performans olarak çok güzel, kalıcı oje sevenlere yada denemek isteyenlere tavsiye ederim

  16 eylül 16:35 17 eylül 23:28

  62. vefa borcumuzu ödeyelim; atakule karşısı weal kuaför-semih bey.

  zaten o hurra kalabalık kızılay kuaförü ortamı olmaması benim için artıydı. hem kesim hem balyaj yaptırdım. kesimi boyasından iyi-hatta kesimi baya iyi.

  balyajda biraz çılgın sarılar gösterdim sonradan koyultmak için gittiğimde hiç ücret almadan iki defa cila yaptı istediğim tona getirmek için. tavsiyedir.

  30 ağustos 14:27

  61. önceden de yazılmış olduğu gibi bellissima değildir. ben de önceden seven sonradan soğuyan bir bellissima müşterisiyim, sıra beklerken eski çalışanlardan biri denk gelsin diye içimden dua ediyorum resmen. o yüzden ağda için merkezde yeni yer önerisi arıyorum. özellikle bahçelievler veya emek civarı.

  26 ağustos 12:31

  60. dün kirpik lifting için gittiğim ama harika kaş aldığını keşfettiğim (ki ankara'da bu marifete erişmek hayli zordur), fiyatları da çevreye göre pek makul yer: like me (hoşdere caddesinde). saç için de izmir caddesi'ndeki rengarenk kuaför, şeref bey. boyası da fönü de çok iyidir ve yine muadillerine göre ucuzdur. kesimi ise hiç denemedim 

  20 temmuz 10:17

  59. O ne saçma öneri diyebilirisiniz ama ankara adliyesinin içindeki kuaför baya iyidir. Hakime hanımlar her gün fön çektirdikleri için özel getirtmişler diye duydum. Fön için yolunuz düşmedikçe gidilmez belki ama kesim/boya konusunda da iyi baya. Fiyatları da ortalamaydı en son şuan ne olmuştur bilmiyorum. 

  12 temmuz 10:15

  58. Nereye gideceğiniz konusunda bir önerim yok ama nereye gitmeyeceğinizi söyleyebilirim. Ağda için asla ama asla belissima'ya gitmeyin arkadaşlar. Ben buraya çok uzun yıllardır gidiyorum, en az 10 sene diyebilirim. Son 3-4 senedir de ağda için kuaförlere gitmeye başladım ve bildiğim yere gitmek adına buraya gittim hep. Araya birkaç farklı yer girdi ama burası fiyat/performans olarak hep daha avantajlı geldiği için geri döndüm. Komple ağda+kaş ve bıyık 20-25 tl civarında idi hep. Buranın tek kötü yanı çalışan sirkülasyonunun fazla olması. Birinin ağdasını beğendiniz diyelim, onu bir daha bulamıyorsunuz. Neyse ben yıllarca gittim buraya. Son birkaç seferde işlerini sallapati yaptıklarını fark ettim ama suçu hep kendime attım :d benim kıl yapım tuhaftır. Batık sorunum oldukça fazla ve kıllarım hiçbir zaman eşit uzamaz bu yüzden hep "bu kadar oluyor napalım" diyip geçiştirdim. Daha sonra bir arkadaşım buraya gitti ve kız bin pişman oldu. Başka bir arkadaşımdan daha aynı şikayeti duyunca artık objektif bakmaya başladım ve gerçekten bu işi beceremediklerine kanaat getirdim. Kalabalık ve parayı sürümden kazanan bir yer. Bu yüzden aceleye getiriyorlar. Hızlı alacağız diye kılları hem tam alamıyorlar hem de kırıyorlar. 1 hafta sonra sanki jiletle alınmış gibi çıkıyor. canınızın acıdığıyla ve paranızın gittiğiyle kalıyorsunuz. Buraya giderken araya soktuğum bir ağdacı "sen nereye gidiyorsun böyle, mahvetmişler kıllarını, mezbahaya mı gidiyorsun?" demişti bana. Aynı cümleyi başka bir ağdacı buraya birkaç kez giden arkadaşımın annesine kurmuş. Belli ki bir uzman gözüyle bakıldığında durum vahim :d velhasıl gitmeyin arkadaşlar. Fiyatı yüksek değil ama bu onlara işlerini kötü yapma hakkını vermez. Ucuz etin yahnisinin en güzel örneğidir bura.

  12 temmuz 10:06

  57. Ben de Kızılay Selçuk günal'dan çok memnunum. Özellikle kısa kakül konusunda fotoğrafı göstermeniz yetiyor.

  24 haziran 15:42

  56. Kızılay rengarenk kuaför. İlk kez saçlarımı şeref abi kesmişti hala ona giderim, yanında çalışanlar da çok iyidir. Benim adımı verirseniz indirim de yapar hatta. Kiwi deseniz olmaz tabi doğa dersiniz gidecek olursanız :D

  24 haziran 15:34

  55. Benim 2 önerim var.

  Birisi: studyo.v (bahçelievler) instagramdan bakabilirsiniz. Boya konusunda çok iyi. Kesim konusunda da ince ince uğraşıp güzel kesim yapıyorlar. Kaş aldırmadım o konuda bilgim yok.

  Diğeri: burcu kuaför (kızılay fantasyland binasında) daha uygun isterseniz burası derim. Bi arkadaşım sürekli burada ombre yaptırıyor ben de en son burada boyattım. Kaş konusunda da fikrim yok.

  30 mayıs 01:37

  54. Dikkat iş bu girdi, ümitköy mutlukent mahallesindeki "the change" kuafor ve Uğurcan Peker ile ilgilidir.

  Uğur bey, daha önce backstage kuaförde idi, sanıyorum şuan the change kuaför olarak kendi salonunu işletiyor. Kendisini instareklamlar ile keşfetmiştim, instagram sayfasındaki neredeyse her saçı çok beğenmiştim, uzun süre takip ettim ve sonunda gittim..gelelim değerlendirmeye:

  *hal tavır profesyonel duruş, 10/10. Kuaförün genelinde herkes gayet seviyeli ve işinde gücünde. Ki bu benim için baya önemli bir kriter, saçma muhabbetler ürün satma çabaları yok.

  *saçımdan memnum kaldim mi? 10/7 şimdi buna açıklık getirmem lazim, saçım aşırı doğal oldu, kesinlikle kötü değil ama o.kadar dogal oldu ki saçıma bakan boya var demez, bu durumda kendi saç rengimin yarim ton açığına 500 tl para vermiş oldum:( yıllardır bu doğallıkla kuaför aradim durdum, tam artik doğal olmasin o kadar dediğim yerde aşırı doğal bir boyalı saça sahip oldum.. gösterdiğim örnek model uğur beyin kendi yaptığı saçlardan biriydi ama.nedense hiç benzemedi.. Simdi biraz akmasını beklicem, akmazsa gidip açtırıcam.

  Birazcik puani da surdan kırdım, uğur bey için gittim ama saçımın çoğu ile başkası ilgilendi..hoş ilgilenen bey daha açık birakalim demisti ama dinlememiştim pişman olmadim değil..mesela kardeşimin saçı ile uğur bey daha çok ilgilendi onunki çok güzel oldu.

  *kesim için memnun kaldim diyebilirim zaten düz ve kuru kesim yaptılar, boyunu tam istediğim gibi ayarladı, fikrimi sordu kafasina göre takılmadı. Ama düz bir kesim için 100 tl bence fazla, ümitköyde olmasa daha ucuz olurdu muhtemelen.

  *kuaför müstakil bir bina, önünden cepa dolmuşları geçiyor, araba için park sıkıntısı yok. Yalniz google map sizi yanlış yerde bırakıyor, arada değil ana cadde üzerinde yeri.

  *tekrar gider miyim, bir kere daha şans veririm, ama istediğim saç yine tutmazsa o paraya bir sürü iyi kuaför bulunur diye düşünüyorum.

  Kardeşimin saçını görsel olarak ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  30 mayıs 00:27