sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (59)
  • medya (15)

  59. Ben de Kızılay Selçuk günal'dan çok memnunum. Özellikle kısa kakül konusunda fotoğrafı göstermeniz yetiyor.

  24 haziran 15:42

  58. Kızılay rengarenk kuaför. İlk kez saçlarımı şeref abi kesmişti hala ona giderim, yanında çalışanlar da çok iyidir. Benim adımı verirseniz indirim de yapar hatta. Kiwi deseniz olmaz tabi doğa dersiniz gidecek olursanız :D

  24 haziran 15:34

  57. Benim 2 önerim var.

  Birisi: studyo.v (bahçelievler) instagramdan bakabilirsiniz. Boya konusunda çok iyi. Kesim konusunda da ince ince uğraşıp güzel kesim yapıyorlar. Kaş aldırmadım o konuda bilgim yok.

  Diğeri: burcu kuaför (kızılay fantasyland binasında) daha uygun isterseniz burası derim. Bi arkadaşım sürekli burada ombre yaptırıyor ben de en son burada boyattım. Kaş konusunda da fikrim yok.

  30 mayıs 01:37

  56. Dikkat iş bu girdi, ümitköy mutlukent mahallesindeki "the change" kuafor ve Uğurcan Peker ile ilgilidir.

  Uğur bey, daha önce backstage kuaförde idi, sanıyorum şuan the change kuaför olarak kendi salonunu işletiyor. Kendisini instareklamlar ile keşfetmiştim, instagram sayfasındaki neredeyse her saçı çok beğenmiştim, uzun süre takip ettim ve sonunda gittim..gelelim değerlendirmeye:

  *hal tavır profesyonel duruş, 10/10. Kuaförün genelinde herkes gayet seviyeli ve işinde gücünde. Ki bu benim için baya önemli bir kriter, saçma muhabbetler ürün satma çabaları yok.

  *saçımdan memnum kaldim mi? 10/7 şimdi buna açıklık getirmem lazim, saçım aşırı doğal oldu, kesinlikle kötü değil ama o.kadar dogal oldu ki saçıma bakan boya var demez, bu durumda kendi saç rengimin yarim ton açığına 500 tl para vermiş oldum:( yıllardır bu doğallıkla kuaför aradim durdum, tam artik doğal olmasin o kadar dediğim yerde aşırı doğal bir boyalı saça sahip oldum.. gösterdiğim örnek model uğur beyin kendi yaptığı saçlardan biriydi ama.nedense hiç benzemedi.. Simdi biraz akmasını beklicem, akmazsa gidip açtırıcam.

  Birazcik puani da surdan kırdım, uğur bey için gittim ama saçımın çoğu ile başkası ilgilendi..hoş ilgilenen bey daha açık birakalim demisti ama dinlememiştim pişman olmadim değil..mesela kardeşimin saçı ile uğur bey daha çok ilgilendi onunki çok güzel oldu.

  *kesim için memnun kaldim diyebilirim zaten düz ve kuru kesim yaptılar, boyunu tam istediğim gibi ayarladı, fikrimi sordu kafasina göre takılmadı. Ama düz bir kesim için 100 tl bence fazla, ümitköyde olmasa daha ucuz olurdu muhtemelen.

  *kuaför müstakil bir bina, önünden cepa dolmuşları geçiyor, araba için park sıkıntısı yok. Yalniz google map sizi yanlış yerde bırakıyor, arada değil ana cadde üzerinde yeri.

  *tekrar gider miyim, bir kere daha şans veririm, ama istediğim saç yine tutmazsa o paraya bir sürü iyi kuaför bulunur diye düşünüyorum.

  Kardeşimin saçını görsel olarak ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  30 mayıs 00:27

  55. Yaşamkent nude kuaför. Migros'un olduğu sırada hemen gupse restorantin karşısı. Hayatımın saç kesimini yapmıştır. Kıvırcık saçlarını kuaför korkusundan yillarca uzatıp,kendi kesen beni bile ikna edip şaheser yarattı. Boyada hamza, saç kesiminde nihat derim. Tertemizdir, gayet ferah ve hoş bir dükkan. Çok saygılı ve seviyeli muhabbetleri vardır. Yılbaşında sıcak şarap ve kuruyemiş ikram ederler. Saçınız yapılırken piremsesler gib hissettiriyorlar. Fön 25tl ama çok dayanıklı ve çok havalı kırık fön çeker. O koltuktan tülin şahin saçıyla kalkarsınız eheh.

  Saç kesim 80 tl. bence baya tuzlu tabi ama benim gibi yılda 1 saç kestirene koymuyor .d (gizlinot: Kaş,bıyık,manikür,pedikür işlerini kendim hallettigimden ve saçlarımı da boyatmadigimdan tek kuaför masrafım bu.)

  makyaj ve manikür pedikürde naika vardı. Azerbeycanlı. Şimdi çayyolu paris kuaföre geçmiş. Güzel ve temiz iş çıkarır. Maniküre hep ona giden ablam, en son sırf maniküre 50tl bayılınca bıraktı, evde kendi yapıyor artık .d

  13 şubat 11:02 13 şubat 11:03

  54. bahçelievler'deki sosyete kuaför, kaş alımı için. ilk gidişinizde tasarım için ekstra 3 tl alıyor sonrasında 8 tl. 4 yıldır ankara'dayım ve doğru dürüst kaş alan kimseyi bulamadığımdan incelte incelte mahvolan kaşlarımı mükemmel bir şekle soktu o kadar memnun kaldım ki her yerde övebilirim. giden olursa beğenmezse beni bulsun.

  12 şubat 14:36

  53. Dikimevi Başak Kuaför kesinlikle kesim ve düğün günleri vazgeçilmezlerim. Sanırım Çayyolu’na da şube açmışlar. Asla pişman olmadım kesimlerin hakkını hep veriyorlar ve inanılmaz derecede kaliteli, eğitimli, profesyonel çalışanları var. Bi bakın derim

  18 kasım 2018 13:29

  52. bahçelievler 3.caddede lolita kuaför ve emre polat kuaför. birbirlerine yakın, ikisi de küçük dükkanlar. kesim, maşa, fön için götürdüğüm hiçbir arkadaşım da memnuniyetsiz ayrılmadı. manikür, kaş bıyık için de gidiyorum gayet memnunum. fiyatlar makul.

  lazer epilasyon için ise 7.cadde üzeri watsons mağazası üstünde minerva poliklinik. gülcan'ı isteyin tabi.

  9 ekim 2018 00:02 9 ekim 2018 00:04

  51. Dikimevi başak kuaför. Hem nispeten ucuz, Hem de disiplinli çalışırlar. Büyük sayılmaz, ama küçük de değil. Herkes çok naziktir. Çok fazla çalışan olduğu için hangi işlemi kimin yaptığı önemli. 

  Saç kesim için harun bey veya ibrahim bey bitanedir. Harun bey ne derseniz onu yapar. Santim santimine aynı keser kimseyi üzmez.  İbo bey de çok özenli kesim yapar bir tane kırık bulamazsınız ama sizin istediğiniz boydan biraz daha kısa kalır. O yüzden ben ibo beye denk gelirsem istediğim boydan biraz uzun söylüyorum ki tam istediğim yerde olsun. 

  Kaş bıyık makyajda kessssinlikle deniz. Artık hanım bile demiyorum. O kadar iyi kiiii <3 allahım asla bir yere ayrılmasın kaşlarımı asla başka kimseye emanet edemem bir daha. gelin makyajları da çok iyi, her gittiğimde dikkat ediyorum. 

  Eskiden sıhhiyede bir can vardı o çoksel keserdi saçımı, sonradan mesleği bıraktı dediler. Geçen ece targıt’ın kuaför canlı yayınında gördüm, bildiğin benim can o. Eceye keratin bakım boya falan yapıyorlar. 

  Ya da başak kuaförde cansu var, öyle kötü kaş alır ki ağlarsınız. Bir tane daha adam var mesela ismini hatırlamıyorum, istediğim kırık fönü tam çekemedi mesela geçen. O yüzden nereye giderseniz gidin mekan değil insan bulmak çok önemli bence. Benim adliyenin yanındaki küçük kat kuaföründe 20 liraya saç kesen can kim bilir capitol vassagoda kaç liraya kesiyordur?? Ama can aynı can. 

  Bence buraya mekan önerisi yazan bir de işlemi kimin yaptığını, kimden memnun kalıp kalmadığını da yazmalı. 

  Lazer epilasyon için de kızılay Meşrutiyet elmas life’ a gidiyorum. Çayyolunda da bir şubeleri var ama en çok makina burda varmış. 3. Seansım bitti şimdilik memnunum. 

  8 ekim 2018 13:34

  50. Zeki kuaför-yıldızda

  Gülten güzellik salonu-çayyolu sarnıç avm’de 

  3 ağustos 2018 22:05