girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (147)
  • medya (1)

147. whatsapp hikayelerinin kendisine atıldığını sanıyor. bu insanlar niye bana böyle şeyler gönderiyor banane sizin kahve içmenizden diye kızıyor. 150 kere anlattım ama anlamamakta ısrar ediyor :,(

17 nisan 20:40

146. Evliyim ve istisnasız her gün telefon konuşmalarımız sırasında "akşam yemekte ne var?" diye sorar, gerçi kadın haklı bekarken hiç yemek yapmamıştım, yapamam diye düşünüyor galiba, kıyamam.

Bir günlüğüne bile evden uzakta bir yere seyahat edecekse yolda ne olur ne olmaz düşüncesiyle yola çıkmadan önce evi temizler, kirli sepetinde kirli bırakmaz. Sebebi de" ölür kalırsam arkamdan ne pismiş demesinler."

Ergenlik döneminde annemle ciddi ciddi çatışırdık, çok kızardım anneme ama fark ettim ki yıllar geçtikçe annemin garip garip huyları bir bir bende de çıkıyor. Git gide anneme benziyorum afitap.

17 nisan 17:51

145. Hem ona ev işlerinde yardım etmiyorum diye şikayet eder hem de yaptığım işe müdahale etmeden duramaz.

Bu da sanırım tez canlılığından kaynaklanıyor. :) 

17 nisan 14:42


144. beyaz tenli olduğu için her üfürüğün kendisine zarar olduğunu sanııyor :)))

''beyazım ya ben bütün sivriler yiyor beni, bak tenim beyaz ya hemen kızardım, hassas benim cildim hemen kabarıyor''

16 nisan 23:55

143. Yaptığım, söylediğim, giydiğim, sürdüğüm hiçbir şeyi beğenmemesi. Yirmi senelik ömrümde bir şeyime iyi bi laf ettiğini duymadım. Beraber alışverişe çıkarız, kıyafet alırım mesela, aldığım vakit iyi güzel der bi dahaki giyişimde "ıyyy bu nerden çıktı, nasıl kendine yakışırdın da giydin bunu" der... Anlamaya çalışmayı uzun zaman önce bıraktım.

16 nisan 15:23

142. Kendisine Teyze denmesinden ölümüne nefret ediyor. Geçen gece acile gittik ayakta duramıyor ağrıdan, taş döküyormuş sonradan öğrendik. Acile girdik, yattı genç bir doktor geldi "teyzecim neren ağrıyor" dedi, "bana teyze demezseniz sevinirim, ablayı tercih ediyorum, lütfen bana bir daha teyze demeyin" diye söylenmeye başladı. Adam ne olduğunu şaşırdı, kadın canının derdindeyken bile bunu düşünüyor ya.

16 nisan 11:54

141. annelerin gözünde çocuklar hiç büyümez tamam onu anladım ama sarılırken birden kollarımın altından tutup "hoppidi yap bakalım" demek nedendir?? tam 28 yaşında ve senden 15cm uzun olduğumu kabullensek mi artık :)

11 nisan 17:28 11 nisan 17:29


140. bir rahatsizligi varsa asla doktora gorunmemek ve bir suru bahane uydurmak. gecen ay bana yasattigi korkuya hic girmiyorum bu aksam bir aradim kakara kikiri biz hastanedeyiz dedi. alerjik reaksiyon gostermis, ilac vermisler eger gecmezse serum takacaklarmis. yarim saat sonra kontrol etmek icin aradim. eve gelmis ama belli ki dil sismis, konusamiyor. e hani serum alacaktin niye eve saldilar seni diyorum, cevap yok. geri gitsene annecim diyorum, arabaya kadar yuruyemem diyor. saysaniz 10 adim etmez yaninda olsam sirtima atip goturecegim, kapinin onunde duruyor araba. neyse ki 15 dakika sonra aradi, gitmis seruma baslamislar. odumu kopariyor.

11 nisan 00:03 11 nisan 00:04

139. Sigara içtiğimi öğrendiğinden beridir hiç beklemediğim şeyler yaşatan canım anam dün ben depresyondayken en son dayanamayıp “kiskadarbeyazkiz var mı pakedin? Bak cidden var mı? Varsa iki tek yakıverelim karşılıklı diyecektim” dedi. Ben şok ben iptal ben vefad. 

10 nisan 23:38

138. EMinim klasiktir ama serzenişimi buradan da dile getirmek istiyorum. Her evladın kutsal görevi olduğu için ben de anneme Bir çok kere rehbere kişi kaydetmeyi öğrettim. Fakat Hala daha bir kayıt yapılması gerektiğinde Bana söylüyor. Anne diyorum, bunu öğrettim kendin yapabilirsin. Babamla beraber ortak cevap: biz seni telefona isim kaydet diye yaptık eşşoğlueşşek. 

İyi de, telefona isim kaydetmek için fazla masraflı bir seçim olmamış mıyım sevgili ebeveynlerim?

30 mart 14:27