girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (83)
  • medya (0)

83. ne yaptığını, nasıl olduğunu rüyasında görmek.

14 eylül 22:44

82. annem içki içtiğimi bilmiyor, hoşlanmaz bu durumdan. ayrı şehirlerde yaşıyoruz. onlar gelmeden önce evde alkollü içkilere dair alamet bırakmam. bir kere, onlar gelmeden önce tirbuşonu başka bir sürü ıvır zıvırla aynı poşete koyup, kitaplığın bir rafına, yine başka paketlerin arasına yerleştirdim. Yani o raf tamamen dağınık; kutular, şekilsiz paketler bir arada.

benim mesaimin bitmesine 1-2 saat kala geldiler. Benden anahtarı alıp eve geçtiler. Akşam yanlarına gittiğimde masamın üstünde tirbuşonu sakladığım poşet tek başına konmuş ve tirbuşon içindeki diğer ıvır zıvırdan ayrılmıştı; "bak ben bunu gördüm" manasında. evde yerinden oynayan başka hiçbir şey yokken; neden o kitaplık, neden o raf ve neden o paket? üstelik 1 saat içinde?

tirbuşon anneme konum attı galiba...

14 eylül 13:36

81. Biz anneannemden gönül ilişkilerimizi saklayamıyoruz. 3 kızı var, 2 de kız torunu var. Kızlarının ikisi görücü usulü evlenmiş, bir tanesi de üniversite okurken arkadaş çevresinden seçmiş eşini. Anneannem görücüye gelme durumları olmadan önce ve teyzem ilişkisi olduğunu ona söylemeden önce rüyasında erkek bebek görmüş, kendisine bu senin oğlun diye vermişler hep. Benim ilişkim başladıktan iki hafta kadar sonra anneannem rüyamda bana yine erkek bebek verdiler, esmer gür saçlı bir şeydi dedi. Kuzenimin mi yoksa benim mi sevgilim olduğunu sordu. Aradan 1 buçuk yıl geçti, sevgilimle ne zaman gerilsek size bir şey olmaz, 3 kere deneyimledim ben bu işi diyor. Bu sabah kahvaltıda rüyamda yine erkek bebek gördüm, beyaz bir şeydi ve bana kahkaha atıp kucağıma gelmeye çalışıyordu dedi. Kuzenimin de yakın zamanda başlayan bir ilişkisi var.

Sonumuz hayrolsun.

14 eylül 13:07


80. Anne oldum ve bana da ne zaman gelecek diye beklediğim, geleceği tahmin, termal görüş, zihin okuma, terlik isabetli keskin nişancılık gibi x-menden kalır yanı olmayan mutantımsı güçler.(gizlinot: Düşündüm de gizli x-men üyesi bile olabilirler wolvieyle puro falan dkmfndmxmm)

14 eylül 12:00

79. Ankarada üniversite okurken sürekli otobüsle gidiş geliş yapıyordum ve ankaraya döneceğim günlerden biriydi. İlk defa bana "çantana sahip çık, ağzını kapalı tut bişey filan atarlar suç sana kalır" dedi. Ben tabi "tamam anne yeaa" modunda dinledim. Neyse otobüse bindim tuhaf tipli bir kadın vardı yanımda hareket ettik ve uyudu. Çevirme oldu ve jandarma direk 24 numara diyerek yanımdaki kadını uyandırdı bagajlarını kontrol etti ve 1 poşet Esrar çıktı kadının üzerinden o_o işin daha ilginci başıma böyle bir olay gelmesine rağmen bir daha annemden öyle bir uyarı duymadım, öyle bir şey de yaşamadım. O neğdi gız anne.

13 eylül 18:28 13 eylül 18:29

78. o nasıl bi 6. histir yarebbim. en yakın kız arkadaşım nişanlandıktan sonra nişanlısıyla çok büyük kavgalar etmeye başladı artık bıktım ayrılacağım falan diyordu, sonra bir sabah sevgili anneciğim şekerparemsi rüyamda arkadaşını gördüm, teyze ben nişanlımdan bıktım artık onu eskisi kadar sevmiyorum dedi, dedi. noluyoruz dedim bi an kesin özel güçleri var.

13 eylül 18:15

77. Ağrı kesici ellere sahip olması,aradığımı hemen bulabilmesi,sevgi dolu bir çember kurabilmesi,en lezzetli yemeği yapabilmesi..

13 eylül 13:51 16 eylül 02:07


76. hayatımdaki insanlar hakkında yaptığı yorumlarda hiçbir zaman yanılmaması.

13 eylül 13:11

75. Yasama sevinci ve pozitifligi, en olmadik zamanda bile umutlu olmasi. 

13 eylül 12:18

74. - bundan hayır gelmez dediği insanın zamanla sağlam pabuç olmadığını görmem,

- süper mutluymuşum gibi mesaj bile atsam hemen canımın sıkkın olduğunu anlamasını,

- hiçbir yerde bulamıyorum dediğim eşyamı çaaat diye bulması.

13 eylül 12:06