girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • medya (11)

65. Soru cevap aparatında kullanabilen özellik. 

Eğer bir yazarın anonim yazdığından şüpheleniyorsanız sayfasına tıklayın,  Cevapları kısmına gelin orada sağ üst köşede sayfa sayısı olmasına rağmen herhangi bir entry yoksa, entry olması gereken  yerde boşluk ya da herhangi bir reklam  varsa o yazar anonimden cevap vermiş anlamına geliyor. Görselleri bu başlığa ekleyeceğim.

Eğer bu şekilde boş ya da reklam olan  sayfalar görünmüyorsa o yazar anonimden cevap vermemiş anlamına geliyor. Yani hakaret edenin, anonime sığınanın kim oldugunu bulamazsanız da en azından kim olmadığına emin olabilirsiniz. Mesela benim anonimden yazmadığım ispatlanmış oldu, darısı diğerlerinin başına. 

ilgili medya:
3
14 eylül 15:47 14 eylül 15:50

64.  LCW’den çanta alanlara gülmek ve onlarla alay etmek nedir? Ya bayramda LCW’den çanta alıp yüzü gülen çocuklar? Ya zar zor geçinip sadece LCW çantası alabilenler? Bir çantayı bulamadı diye “ siz aldınız abv sinsiler” moduna girmek.. bilemiyorum cidden.. çanta da çanta olsa bari. Elim dokunsa elimi temizlerim.. gözlerim kanadı..

Tanım: Kimliğini gizleyerek soru soran, istediği cevabı alamayınca da beddua eden insanları da içeren bir topluluk

ilgili medya:
1
13 temmuz 00:35 13 temmuz 09:53

63. Bence soru cevaptan ceza alan yazarlar ifşa edilsin. Ben istemiyorum kardeşim akışımda "memeni açarsan bakarlar" diyen bir insanın girdilerini okumak. Engellemek istiyorum bu benim en doğal hakkım. Açıklayın, sebebini de yazın, şak engelleyelim. Ona buna saldırıp cezasından sonra akışta melaikeleri oynayanları da okumak istemiyorum. Açıklayın engelleyeceğim ben yahu. Böyle zihniyetteki insanları hayatıma nasıl almıyorsam sözlük akışımda da görmek istemiyorum. Bundan doğal ne olabilir ?

22 haziran 22:00


62. Sokakta geçene bile sorabileceğin soruları burada anonim olarak soranları ve cevap verenleri anlayamıyorum. Tamam kabul anonim olma özelliği güzel. Bazı soru ve cevaplarda gerekiyor ama ota püsürüğe anonim olanları anlayamıyorum bu kadar özgüvensiz olunmamalı.

17 şubat 18:02

61. modlar dinamit yerleştirmiş diyorlar. hakikaten bazen bilerek, sırf hareket gelsin diye yapıldı diye düşünmüyor değilim. şimdi o arada adı çıkan çıktı, çekilsin bıçaklar!

10 şubat 21:19

60. istatistikler, mesaj silinememe gibi yazarlarların şikayet ettiği sorunları bin yedi yüz elli iki gündür halletmeyen sözlük yönetiminin hastalıklı fikirlere sahip terbiyesiz anonimlerin kimliğinin ortaya çıkması bugını çözme hızı <3 ben.

aman canım ne olacak, terbiyesiz anonimler ifşa olmasın, hakaret de edebilsinler........

10 şubat 20:45

59. hiç bir zaman yaşadıkları kafaya ulaşamayacağım oluşum. babasıyla arası bozuk olduğu için maddi açıdan zorlanan kişiye hayat kadınlığı yapmayı öneren mi dersin, gittiği misafirlikte yardım etme bahanesiyle mutfağın temizliğini kontrol edenler mi dersin.

ne içiyorsunuz klavye başına geçerken?

26 ocak 23:33


58. düşüncesini asla anonim olmadan yazamayan, bahanesi de her zaman "misij kıtım dılsın istimiyirim" olan yaşam formu. so oricinıl.

10 ocak 13:05

57. Allah herkese anonim cesareti versin.

9 ocak 14:45

56. Buradan soğuma sebebim resmen ya. Şu son evlilik sorusunda anonim olan kişinin her cevabı hakaret. Ne kadar süre beklicez acaba ceza alması için. Oturup dua mı edelim, mum yakıp ayin mi yapalım ?

11 aralık 2017 21:30