yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (8)

  1. Burda biraz iç dökeceğim. Derdim soru aparatında cinsel konularda ya da bitakım özel konularda kimliğini gizlemek isteyip anonim olanlarla değil. Onlara saygım var. Ama insanların sorularının/sorunlarının altında sırf onları yermek , laf sokmak,trollemek, saçmalamak için anonim olanlara anlam veremiyorum. "Ooh yazarım istediğimi, bozarım milletin sinirlerini, kimse de bir bok diyemez çünkü anonimim ya ben hehe. zerre özgüvenim yok, laf kalabalığı yapmak, vazifem olmayan şeylere burnumu sokmak hayattaki tek gayem, bayılıyorum böyle laf soktukça ama kimliğimi gizleyeyim bari düşüncelerimi savunmaktan acizim çünkü :))))) " bu ne tarz bir sosyopatlıktır ya? Başka işiniz gücünüz yok mu arkadaşlar? Neyseniz o olun. Beni eksilerler beni sevmezler adım çıkar diye kişiliğinizden bu kadar ödün vermeyin bence. Anonimliğin arkasına sığınmaktan vazgeçin de herkes görsün çirkef yüzünüzü. Neden saklıyorsunuz?

  12 aralık 2016 22:50

  2. Katıldım. Sanal ortamda nickname ardında kendini ifade ediyor olmanın yetmediği hal olsa gerek. Sevilmemekten korkmak olabilir sebebi.hepimizde var eminim. Üstelik bu korku da öyle basit mevzu değildir, hayatını şekillendirir. Korkmamak lazım; sevilmemekten, beğenilmemekten.

  31 mart 2017 00:22

  3. gerçekten de anlaşılmaz bir şey... özellikle cinsellikle ilgili sorulan sorularda ayyuka çıkan bir tutum bu. yardımcı olmuyorlar, sadece insanları yargılıyor, çemkiriyor, ahkam kesiyorlar.

  bir dokun bin ah işit, anlıyorum, cinsellik, bakirelik vs. halen bir tabu bu ülkede. milattan sonra 2017 senesi için gerçekten de içler acısı bir durum. fakat kadının kadına karşı gösterdiği acımasızlık, anlayışsızlık ve çekememezlik burada en fenası.

  biz güya erkekleri adam etmeye uğraşıyoruz, kendimiz ne ölçüde "adam" olabildik acaba, burası çok meçhul.

  6 temmuz 2017 20:14


  4. Din cinsellik gibi konuları anlayabiliyorum ama bakar mısınız soru cevap aparatında anonim olmayan 1-2 soru var sadece . Kusura bakmayın süslüler de bu kadar utanılacak sorular sormuyosunuz neyden kaçıyorsunuz anlamadım her gün birilerine yardımcı olmaya çalışırken kim troll kim gerçek ayrımı yapmak istemiyorum ben ya . Anlamıyorum ruj rengini neden anonimden soruyosunuz karaktersiz misiniz? Kusura bakmayın da öylesiniz bence bu sitede gerçek adını kullanan insan 5-10 tanedir yani zaten anonimken daha nereye kaçmaya çalışıyosunuz? Bi de bu soru cevap aparatının cevap verme kısmı var ki anonimlerin 'haksızsınız' yazmaya bile cesareti olmadığı için herkes anonim. Ya gitsin bu özellik cidden hiç artısı olmadı sözlüğe.

  20 ekim 2017 15:12

  5. anonimken verdiğim tüm cevaplar seri şekilde artılanırken,anonim olmadan verdiğim cevaplar dikkat'e alınmıyor bu yüzden %40 açık %60 anonim cevap vermeyi tercih ediyorum.

  10 şubat 2018 20:56

  6. Anonim olup cevap veren insanlara hakaret etme hakkını kendinde gören yazarı bundan sonra yakaladığım anda buraya yapıştırım. Yetmedi dimi abuk subuk kin kusmalarınız.

  ilgili medya:
  3
  10 şubat 2018 21:55

  7. bazı özel konularda gerçekten gerekli bir durum.

  anonimliğe sığınıp hakaret edenler ise cidden özgüvensiz veya kıskanç geliyor bana. eleştiri dozunda olduğu sürece iyidir hojdur(gizlinot: seviyorum hojdur demeyi) hatta yapıcıdır da hakaret neden?

  11 şubat 2018 21:48


  8. isteyen her sorusu ve cevabını anonim yapabilir, isterse çok normal bir soru olsun. ama beni en çok sinirlendiren özellikle cinsellikle ilgili bir başlıkta anonim olarak saygısızca cevap yazan, eleştirenler. tamam tabi ki troll başlıklar var, özellikle de cinsellik ve ilişki sorularında ama bu bile çirkin üslupla cevap vermeyi ve anonimliğe sığınmayı gerektirmez.

  12 şubat 2018 20:53

  9. Sorulan sorular içeriği gereği anonim olabilir ama yorum yapabilmek için asla kabul edilmemeli. Bi kuaför sorusu sordum özel mesaj harici saçma sapan, niteliksiz, ne idüğü belirsiz ve asla amaca uygun olmayan şeyler. Yapı itibariyle cevap vermezsem çatlarım bi insan olduğum için uzayıp gidiyor. Durduk yere hiç tanımadığınız birine saldırıyorsanız kusura bakmayın ama bu sadece sizin öfkeli biri olduğunuz anlamına gelir. Sebepsiz öfkenin, saldırmanın tek sebebi de bombok bi hayatınız olmasıdır.

  Anonim cevap verme özelliği kesinlikle kalkmalı. Kimse hayatın sırrını vermediğine göre kimin ne dediği bilinmeli, iyi ya da kötü, olumlu veyahut olumsuz. İyi anonim olarak ana avrat sövelim.

  10 ağustos 2019 12:14

  10. Soruların altına hep kendi kimliğim ile cevap vermeye çalışırım. ki zaten kimse kimseyi tanımıyor burada yine anonim oluyorusn o ayrı da.

  Bu anonim olarak cevap vermeyip, hakarete kadar gidecek cümleler yazanlar var.

  Arkadaşım sizler ruh hastası mısınız?

  normal bir durum değil bu. sorulan soru ile verilen cevapların alakası yok. tek amaçları yermek, rencide etmek.

  leş gibi hayatlarınızda size mutluluklar dilerim.

  29 nisan 2021 10:15