sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (2)

  14. dün akşam storylerinde biseksüel olduğunu söylemiştir. tatu sayesinde farkına varmış.

  11 mart 13:10

  13. bu kız bizim okulda gerçi mezun da olmuş olabilir ama hep görüyordum fb binasında :d zaten aşırı dikkat çekerdi anime karakteri gibi gezerdi ortalıkta biz de bakakalırdık :d yaptığı makyajlar çok güzel gerçekten ama kameradan mı yoksa değişti mi bilemiyorum fakat youtube'da daha güzel görünüyor, gerçek hayatta (gizlinot: anladınız işte kdkdkd) bu kadar güzel görünmüyordu. ama youtube kanalı kendisi gibi ilginç ve orjinal makyajlarla dolu, kuru ciltler için bakım videosundan da liste çıkardım; kendisine teşekkürlerimi sunuyorum buradan. yolu açık olsun ne diyeyim..

  23 şubat 17:33

  12. duygu özaslanla olan videosundan sonra takibe aldığım youtuber. çok sevimli ve yetenekli buluyorum. türkçe videolarını dinlerken korece konuşan birinin türkçe konuşmasını dinler gibi oluyorum. ses tonu, vurguları, konuşma temposu kısaca fonetiği öyle hissettiriyor. yadırgadığımdan değil, sadece tespit.

  22 şubat 00:27

  11. birkaç gün önce keşfettiğim acayip yetenekli ve tatlı bir kız, yaptığı makyaj değil resmen sanat. anime sevdalısı biri olarak gözlerimden kalpler çıka çıka çoğu makyaj videosunu izledim, bir de son eklediği soru-cevap videosunu da izledikten o kibar konuşma tarzını gördükten sonra instagram hesabını takipledim. kendisine bugün circle lensler hakkında yurtdışı alışverişinde sıkıntı oluyor mu diye mesaj attım, kısa sürede mesajıma samimi bir şekilde cevap verdi. takipçi kitlesi dünya genelinde olmasına rağmen asla burnu havada biri olmadığını da farkettikten sonra iyice sevdim. başarılarının devamını diliyorum umarım çok daha iyi işler başarır. kendi adıma bundan sonra youtube mecrasında sırf video çekmek için çeken kişiler yerine, böyle sanatsal gerçekten yetenekli insanları izlemeyi tercih etmeye karar verdim.

  21 şubat 18:47

  10. nyx face awards'ı kazanmasını beklediğim cosplayer/youtuber.

  son zamanlarda türkçe içeriğe önem verdiğini yaptığı içeriklerle belli ediyor, bence çok mantıklı yapıyor. anzunun yaptığı iş kesinlikle aranan kandı. ayrıca çok başarılı olduğunu düşünüyorum. you go girl!

  29 mayıs 2018 13:37

  9. ses tonu o kadar yumuşacık ki herkes videolarının altına konuştuğu dilin ne olduğunu sormuş. turkish cevabını gördükçe garip bir şekilde gururlanıyorum :d bundan sonra türkçeye kaba diyen yabancı arkadaşlara bu kızın videolarını göndericem :d

  ek olarak da bence kendi klasmanında gayet başarılı birisi, videolarına girmeden önce dijital çizim sandıydım biri de öyle bir yorum yapmış zaten. türkiyede bu tarz makyaj yapan çok kişi yok sanırım o açıdan tarzı pek bana hitap etmese de destekliyorum.

  13 nisan 2018 14:05

  8. Son derece tatlı, minnoş, yetenekli bir youtuber ve cosplayer. Farklı bir stili var ve makyajda gerçekten aşırı yetenekli. Ama kendisine çok üzülüyorum. Bu kadar başarılı ve yetenekli olmasına rağmen ülkemizde tanınmıyor ve hatta zorbalığa maruz kalıyor, hakaretlere uğruyor. Evet stili bana da uymuyor fakat saygı duyuyorum sonuna kadar da destekliyorum.

  Biz danla/sinan dramalariyla meşgulken kız gerçekten güzel ve sıradışı içerikler üretiyor ama çoğu kişinin umrunda değil. Saçma sapan videolar milyonlar izlenirken bu kız daha yuzbinlere bile gelememiş aklım almıyor! Artık sıkı takipcisiyim çünkü YouTube anasayfamda sözde makyaj vloggerlari görmek istemiyorum. YouTube Türkiye'de biraz olsun duzgun biseyler görmek istiyorsanız siz de takip etmelisiniz.

  Watsons Türkiye sayfasında bir fotoğrafı var ve yorumlar gösteriyor ki bu halk böyle bir kızı haketmiyor. Kaldıramıyor.

  6 nisan 2018 18:39

  7. başarılı bir türk (gbkz: cosplay)er.

  bilkent kampüsünde kendisine özellikle pembe peruğuyla sıklıkla rastlayabilirsiniz. yaptığı makyaj ve seçtiği kostümler o kadar iyi ki uzun bir süre kendisini japon-koreli zannetmiştim.

  10 mayıs 2017 10:16 10 mayıs 2017 10:17

  6. Benim son senemde galiba döneme başladı sanırım bu kız. Kampüste giyim tarzı farklı kişiler olsa da onunkisi çok daha başkaydı ve oldukça dikkat çeken biriydi. Bu açıdan özgüvenini, cesaretini ve ingilizce içerik üretmesini takdir ediyorum. Günlük hayatta da bu şekilde dolaşmak bakışlara maruz kalmak herkesin kaldırabileceği bir şey değil. Bilkent'te bu hoşgörü ortamı yeterince var, yine de kolay olmadığını düşünüyorum. Kanalı olduğunu bilmiyordum ta ki instagramda keşfette görene kadar. Nyx face awards konusunda başarılı olacağını az çok tahmin ediyordum yolu açık olsun.

  10 mayıs 2017 09:37

  5. keske bu kizdan daha fazla olsa dedigim youtuber. ingilizce icerik kullanmasini basarili buldum akilli kizmis ki kime hitap edecegini biliyor. gunluk hayatinda nasil giyindigi makyajini yaptigi da onu ilgilendirir. eli de yetenekli. supersin kiz, devam boyle.

  9 mayıs 2017 22:29