sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • medya (0)

1. Sinyal vermeden önünüze kırdığı için son ses "hıyar oğlu hıyar" diye bağırdığınız adamın üniversiteden hocanız çıkması.

3 aralık 2015 09:02

2. Sabah işe gelmeye çalışırken, turan güneş caddesinde trafik tam açılıp hızlanmaya başlamışken öndeki arabadaki tatlış kızın attığı kola kutusunun arabaya çarpmasıdır. yanından geçerken kafanızı çevirdiğinizde aynı kızın parmağını bademciklerine kadar uzatarak dişlerini karıştırdığını görmenizdir. eşimle beraber uzun bir sure sessizlik içerisinde yolculuk yapma sebebimizdir.

3 aralık 2015 10:01

3. yolculuk esnasında gelen kusma (gizlinot: gerçi kusma her yerde her zaman dumur ediyor ama... )

4 aralık 2015 02:06

4. (yazar: elapinar ) a katılıyorum.Bir de park edememek.Bir tanıdığım mağaza otoparkında hiç abartısız 20 dakika oyalanmıştı millet bize laf söyleyip duruyordu.Çok utanç vericiydi.(gizlinot: swh )

13 aralık 2015 01:14

5. otobüste giderken yanınızdan geçen burnunu karıştırmakta olan otomobil sürücüsüyle göz göze gelmek. hep istisnasız olur mu, oluyor.

13 aralık 2015 01:19

6. geçen kış başıma geldi ki allah düşmanımın başına vermesin diyorum. çok yağmurlu bir gündü. öyle böyle değil aşırı derecede yağmur yağıyordu. bir arkadaşımı alacaktım, sağa çekip durdum, bekliyorum ki gelsin. dörtlüleri de yakmışım. yani öylece duruyorum.

bir an ölüyorum sandım. tam benim oturduğum yere arabanın sol ön kapısına kocaman bir servis geldi çarptı. (gizlinot: yok böyle bir korku ) neyse bir şekilde indim ve şoku atlattıktan sonra adama bağırmaya başladım. (gizlinot: ki normalde asla böyle bağıran çağıran bir insan değilim )

''duruyorum ben burda ya, dörtlüleri yakmış duruyorum! duran arabaya çarptın, bildiğin durmuş arabaya çarptın!'' diye sinirli sinirli söylendim.

lafım bitince servis şoförünün bana verdiği cevap aynen şudur: abla çok yağmur yağıyor ya.

(gizlinot: haa o zaman tamam ) (gizlinot: ondan yani peki bye )

13 aralık 2015 23:46 13 aralık 2015 23:56

7. bi kış günü koşa koşa arabaya bindim, elimde genelde çok eşya olur benim deve yüküyle işte akşam işten bir yere gideceksem üst baş, kuru temizlemeye gidecekler, kahvaltı, bilgisayar vs. neyse bindim elimdekileri yan koltuğa attım ve sonra kapımı kapattım. yani arada iki üç saniye uzun açık kaldı o kapı. arabayı çalıştırdım parktan çıktım, siteden falan çıktım, üç dört dakika yol gittim yani. bi an sanki böyle iki ayağımın arasına hırkamı falan düşürmüşüm gibi yumuşak yumuşak bişeyler değdi :) ama çizmeden tam anlayamadım, ilerde kırmızı ışıkta bi durdum ay kedi girmiş!! otoparkın yüzsüz kedilerinden biri kapı açıkken çaktırmadan girmiş, gaza frene basınca da rahatsız olmuş prenses, koltuğun altına girmeye çalışıyormuş. haydiii bi daha ayağımın altında kımıl kımıl kediyle allahım kafasını ayağımın altına sokmaz inşallah diye söylene söylene eve dönüp otoparka kış kışladım. zaten hep geç kalırım iyice geciktim.

14 aralık 2015 00:00

8. Kuzenimin arabası var. Beraber geziyoruz. Kuzenim arabayı kulanıyor. Ben yan koltukta oturuyorum. Annem arka koltukta. Yurtiçi kargo yakınlardaydı oraya gidelim de kargomu alayım dedim. Kapıda bekleyin dedim. İçerde bayağı uzun sürdü isim. Paketimi alıp kargodan çıktım. Arabaya geri bindim bismillah diyerek. Oturdum hadi gidelim dedim. Başımı sola çevirdim ki benim kuzenle alakasız biri koltukta. Yakışıklı ötesi yemyeşil gözlü bir adam bana bakıyor. Şoka uğradım. Ama inesim de gelmedi. adam da sokda. Hemen çıktım arabadan. Baktım kuzenin araba arkada. İçinde annem ve kuzenim yerlerde yatıyor. Gözleri kızarmış gülmekten. Küfür ede ede kuzenin arabaya bindim ama hala aklıma gelir utanırım ve gülerim.

14 aralık 2015 00:02

9. arabayı adam gibi kullanamazken, yalnız olduğum ve acele ettiğim sırada önümde tın tın giden arabaya selektör yapma niyetiyle sürekli dörtlüleri yakmak.

Arkadan gelen trafik polisinin "küçükanım oyuncak değil bu, basıp durma" diye rencide etmesi :(

Sonra selektör yapmanın doğrusunu öğrendim tabi.

19 aralık 2015 23:52

10. Teyzemler arabayı yeni almış kuzenler olarak bizi bilim ve sanat parkına götürüyor (Eskişehir'deyiz). Arabayı park ediyor, iniyoruz, geziyoruz, geri dönme vakti geliyor. Biz kuzenle önden gidiyoruz, diğer kuzen yani teyzemin kızı ve Teyzem arkamızdan geliyor.Teyzem anahtarı çıkarıp uzaktan açıyor arabayı, biz önden giden 2 kuzen biniyoruz.O da ne?! Arka koltukta bir çocuk araba koltuğu!(hepimiz 20 li yaşlardayız çocukla alakamız yok) arabadan iniyoruz hemen. Meğerse aynı model aynı renk ikisi de 34 plaka arkalı önlü olunca arabalar ve uzaktan anahtarla açılınca ee biz karıştırmayalım da napalım hala o anahtar başka bir arabayı nasıl açtı, teyzem de arabaya binip arabayı çalıştırsa çalışır gider miydik bir gizem

26 nisan 2016 00:45