aras kargo

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (64)
  • medya (1)

64. Kitapyurdundan verdiğim siparişimi önce adres yetersizliği var diyerek getirmediler(bir yıldır sitede kayıtlı aynı adrese defalarca kere getirmelerine rağmen) ertesi gün geldik not bıraktık dediler(kimse gelmedi not falan yok) ve en sonunda siparişinizi teslim ettik dediler (teslim etmediler)sabah 11de bana teslim edilmiş güya. iki gündür haftasonu olduğu için ulaşamıyordum bugün hem aras kargonun hem kitapyurdunun musteri hizmetleriyle konuştum.sistemde boyle hatalar olur dedi hanımefendi.Haber vereceklermis . Dört gözle bekliyorum . On günlük tatilimin basında sipariş etmiştim rahat rahat okurum diye.Tatil bitti. Teşekkürler aras kargo

12 şubat 18:08 12 şubat 18:17

63. Az önce kargocu geldi, zile bastı. Bizim diafon kameralı, adamı görüp açtık. Yine bastı yine açtık. Kapı zaten açıktı adam geldiğinde de. Adam bir kez bile kapıyı itmesi ve geri döndü. Annem arkasından seslendi, bakmadı. Adamı aradık neymiş şubeden alıcakmışız. Hemen müşteri hizmetlerine şikayet ettim, sanırım tekrar göndericekler. Bu sefer kapı açmayi bile birini yollayın da yazdım. Şaka gibi valla. 

22 ocak 16:49

62. evde bulamamalari, hirsizlik olmasi, musteri hizmetinde calisanlarin musteriyi takmamasi, vb gibi adina sikayetler barindiran bir sirket nasil olur hala is yapabilir, nasil olur kendisini duzeltmez ben hayret ediyorum. anlam veremiyorum..

11 ocak 21:35


61. daha önce yazmamışım sanırım ama bir yıl kadar önce yaptığım bir lcw alış verişim için kargoya verildiği maili geldi.ertesi gün aras kargo arayıp paketimin çalındığını ve lcw'nin ödememi iade edeceğini söyledi. (gizlinot: wtf)

ben tabi içinde çocuk pijaması, donu bulunan paketi kim ne etsin deyip inanamadım. lcw'ye mesaj attım. onlar da olayı teyit edip siparişimin bulunduğu "kargo aracının çalındığını" yazmışlar. paramı iade ettiler.

allah aşkına o çalınan araçta önemli evrakı, manevi ya da maddi değeri yüksek eşyası olan insanlara ne dediniz? siz daha aracınıza sahip çıkamıyorsunuz kaldı ki bizim olana sahip çıkacaksınız.

11 ocak 15:52

60. Kargo kolilerinin canına okuyan firma. Ne zaman burdan alsam koli parça pinçik olmuş halde. O yüzden o an imkanım varsa görevlinin yanında açıyorum ki bir şey olmuşsa hayatlarını kaydırayım:d

11 ocak 15:26

59. 8inde sabah yola çıkan kargo istanbul içinde hala gelemedi. son hareket güncellemesi de 9unda yapılmış, şubede mi nerede belli değil. akıbetini bilmiyorum artık gelirse benimdir gelmezse hiç olmamıştır sanırım?

tanım: süper kargo şirketlerinden biri.

11 ocak 15:26 11 ocak 15:26

58. Kendisine ithamda bulunacağım hatta yaşadığımız olay sayesinde iftira atacağım kargo şirketi. 

Eşimin şirketi yılbaşında bana hediye paketi gönderdi. Evde yoktuk alamadık. Büroya gittik. Kocaman bir kutu ve üstünde mutlu yıllar yazıyor. Büroda başka arkadaşımıza gelen pakette vardı. İkiside açılmış içi açılmış. Baya 3 kat bant kesilmiş ve söylediğimizde açılmıştır denildi. Yersen Muhtemelen yeni yıl paketi olduğu için içi kontrol edildi. 

Yine eşime gelen bir yeni yıl paketin teslim edilemeyince ne gönderen şirkete geri gitti ne de büroda ortaya çıktı. Tamamen kayboldu. İçinde alkol çikolata vs varmış. 

11 ocak 15:19


57. Cuma günü teslim için yola çıkan paket hala yollarda. Bugün beni aradılar sizin adresiniz nerede diye. Gayet açık yazmış olmama rağmen nerede olduğunu şubeden çıkıp nasıl gelebileceğini falan düzgünce anlattım. Bu arada adresi bilmeme imkanı yok diye düşünüyorum çünkü şube evden 100 metre ilerde arka caddede hey allahım. Ve ben de cadde olarak geçen bir yerde oturuyorum. İnsan hemen dibindeki caddeyi nasıl bilmez tuhaf.  Ve bana ne dese beğenirsiniz? Bu bölgeye onlar bakmıyormuş kargom yanlış şubeye teslim edilmiş. Diğer şubeye transfer edeceklermiş oradan bana ulaşacakmış. Yahu o civarda olsam şu an gidip kendim alacağım 3 adımlık yerdesin zaten. Evimin dibindeki kargo burdan gönderemeyiz diyor mantığa bakar mısın? muhtemelen onu diğer şubeye teslim edeceğinden daha az efor sarfedersin eve getirsen. Şimdi kargom kimbilir ta nereye gidicek. Sonra bunlar gelicekler evde bulamayacaklar da vs vs uğraş dur. 

8 ocak 16:58 8 ocak 16:59

56. dün gece rüyamda çalıştığım kargoydu. işleri çok zor süslüler 1 günde 1500 teslimatım vardı sksjsjka

rüya bir yana yurtiçiden daha çok severim kendilerini, en azından diğerleri gibi zili çalıp kaçmıyor bunlar.

6 ocak 12:37

55. yurtiçi gibi bir ''şey'' varken, öpüp başa konulasıdır.

6 ocak 01:06