yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (125)
  • medya (4)

  125. Bu Kargo şirketlerinin ilden ile bu kadaaar büyük fark olması beni çıldırtıyor. Şu an küçük bi ildeyim o kadar düzgün çalışıyorlar ki kargonuz birazdan gelecektir diyor 10 dakika içinde geliyo ben hep Aras olsun Aras olsun Kargo diye dua ediyorum. Yurtiçi de öyle arıyorlar evde misiniz diye. 5 dakika sonra kapımda. Amaaa okuduğum ilde Aras Kargo kadar belasını görmedim evdeyken evde değilsiniz dedi sonra mecbur gittim dağıtımda diye benle tartıştı falan çok ilginç. Bi standart sağlamaları lazım.

  27 kasım 15:04

  124. Paketimi getirmemeye resmen yemin etmiş kargo firması. 3 gündür yarın teslim edilecek diye geçiştiriliyorum. Canlı destek zaten ayrı bir olay. Bulunduğum şehre paket gelmiş fakat kurumsal şubeye gitmesi 1 gün alıyor. PTT bile sizden daha hızlı, üzgünüm.

  Edit: paket 4 gibi elime ulaştı. Hani yarındı? Kendinizden haberiniz yok...

  27 kasım 10:42 27 kasım 18:21

  123. bu şirketten evinizden kargo alım hizmeti almak isterseniz yapmanız gerekenler:

  1- internet sitelerinden form doldurun

  2- form doldurduktan sonra sokaktan bi aras kargo aracı bulup görevliye adresten alım yaptırmak istediğinizi hatırlatın

  3- görevliden tamam abla geliriz lafını duyduktan sonra pencereden kargo arabasının evinizin önünden geçip gidişini izleyin

  4- genel müdürlüğü arayarak tekrardan adresten teslim kaydı oluşturun, biz şubeye ilettik artık unutulmaz kesin gelir alırlar desinler

  5- ertesi gün olsun akşama kadar bekleyin

  6- bi gün daha bekleyin

  7- şubeye kargonuzu kendiniz götürün :))

  arkaaşlar işiniz ne ayağınız bile kırık olsa karantinada bile olsanız siz kim aras kargoyu ayağınıza çağırmak kim ya bi kendinize gelin!!! gerekirse 3 tane otobüs değiştirip gidin kendiniz şubeye verin kargonuzu lütfen sizinle mi uğraşacaklar!!

  21 kasım 17:51


  122. izmir'deki depremzedelere yapilacak bireysel yardimlari ucretsiz gonderecegini bildiren kargo firmasi

  1 kasım 20:44

  121. Pandemi döneminde şubeye gitmeyeyim kurye çağırayım dedim sağolsun zahmet edip gelmediler.arayıp sorduğumda ya Cevap alamadım ya da en kısa sürede gelecek dendi. Gelmedi,iade etmem ürün elimde kaldı. Teşekkürler.

  6 ekim 19:22

  120. kargomu başka şubeye götürüp dağıtıma çıkaran eve gelmeyip kargo kabul edilmediğinden teslimat şubesine gönderildi yazan kargo firması. gelmesi gereken şubeye gittiğimde de, kargonun farklı şubeye gittiğini söyleyip bana oranın yerini tarif eden çalışanları var. pandemi dönemindeyiz, evim iş yerime yakın yürüyerek gidip geliyorum ve marttan beri toplu taşıma kullanmadım, ama sizin yaptığınız bir yanlış yüzünden kargo peşine mi düşeceğim? patlayıp kargo ile istemenin amacı eve gelmesi zaten ben gidip alacaksam neden internetten isteyeyim dedim. müşteri hizmetlerini arıyorsun, sistemde güncelleme var 1-2 saat sonra tekrar deneyin diyor, ki bence yalan. en son şikayetvar'a yazdım kargoyu doğru şubeye yönlendirip getirdiler. ülkede başka bir yerde rezil etmeden, konuşarak derdini çözebildiğin bir firma yok neredeyse.

  6 ekim 10:46

  119. Apartman kapım ismimin yazılı olduğu etiketlerle dolu. Kapıya gelip zil çalmaya zahmet etmeden yapıştırıp geri dönüyorlar. Lanetli kargo şirketi.

  5 ekim 21:30


  118. bu şirketle yaşadıklarımı uzun uzun anlatmıcam.

  Ama özetle en en en berbat kargo firması. Diğer hepsi ne kadar kötü biliyorsunuz, ama bunlar başka bir boyuttalar...

  5 ekim 19:21

  117. Beykoz'daki merkez şubesi rezalet ötesi rezalettir.

  Bakın Beykoz'da Celal Aras lisesi var, Aras holding var. Yani baya baya merkez, işlerini en iyi yaptıkları yer olması gerekmez miydi? Ama hayır! Kargomu teslim etmediler, en sonunda da hızlı konuşan aptal bir kadın çalışan aradı beni. Kargonuzu gelin alın, iadeye gidiyor, bakın ben kendi inisiyatifimle aradım dedi. Şaka gibiydi.. Gelemem dediğimde de 'Kargonuz zaten hasarlı' dedi. İadeye gitsin dedi. Eee? Zaten gelemiyorum diyorum mecbur iadeye gidecek. Kargom watsons'tan geliyordu. Hemen watsonsla iletişime geçtim, durumu izah ettim. Kargom depolarına ulaştığında öğrendim ki sapasağlam kargoymuş. Şimdi tekrar gönderilmesini bekliyorum. Bu sefer teslimat beklemeyeceğim, gidip kargomu alıp kadını bulup suratına karşı ne kadar ahmak olduğunu kibar bir dille anlatacağım. Cimer'e de şikayet ettim. Gereği yapılır inşallah.

  Özet: Tercih etmeyin!

  5 ekim 17:34 5 ekim 20:21

  116. Az önce şikayetvar'a yazdığım, yayınlanmasını beklerken sizlere de göstermek istediğim hadise:

  "30 Eylül 2020 tarihinde Harbiye Aras Kargo şubesinden yola çıkıp Koşuyolu'ndaki evime getirilmesini beklediğim alıcı ödemeli kargom, 1 Ekim 2020 perşembe günü eksiksiz/yanlış adres diye belirtilerek evime ulaşmadı. Ancak kimse arayıp adres konusunda bir şey sormadı. Ertesi gün şubeyi defalarca aramama rağmen kimseye ulaşamadım ve şubeyi arayıp kargo numarasını tuşladığımda her sefer (halen daha) "böyle bir kargo bulunamamaktadır" mesajını aldım (şube ve call center aramaları fotoğraflarda mevcut), call center'ı arayarak alıcı ödemeli kargonun ücretini ancak evime gelirlerse ödeyeceğimi, ben kargo şubesine geldikten sonra bir de dağıtım için benden para alamayacaklarını açıkça söyledim. Bunun üzerine Harbiye şubesine ulaşarak adresin doğru olduğunu teyit ettim ve gün sonuna kadar teslimat yetişmeyince sisteme böyle girerek ertesi gün dağıtıma devam ettiklerini mutlaka gün içinde kargomun ulaşacağını öğrendim. Ama konuşmanın olduğu saatlerde ikinci sıradaki bilgi sisteme düştü ve ben açıkça kargonun evime gelmesi gerektiğini söylerken "alıcının talebi üzerine firmadan alınacaktır" yazıldı. Bunun üzerine tekrar tekrar arayıp böyle bir şey söylemediğimi ve kargonun evime gelmesi gerektiğini söyledim. Bütün bunlar olurken oturduğum sitenin güvenlik görevlileri de bana hiçbir kargonun gelmediğini teyit ettiler ve ertesi gün (3 Ekim, cumartesi) için Aras Kargo gelirse kapıda benim için bekleteceklerini (şubeye asla ulaşamıyorum çünkü) söylediler. Cumartesi günü dağıtım yapılacağını call center ile tekrar teyit etmeme rağmen kargocular güvenlik tarafından durdurulup annemin onlarla konuşmaları için fırsat oluştuğunda (ben dışarıdaydım), anneme bağırarak ve hakaret ederek "kargon margon yok burada" deyip çekip gitmişler. Bugün (05.10.2020, pazartesi) itibariyle de sistemde "kargo kabul edilmedi" yazısını görüyorum. Günlerdir beklediğim kargoyu "kabul etmemişim"! Şimdi ise kargo göndericiye geri gidiyor ve oradan tekrar kendi şubeme döndüğünde vermedikleri hizmeti çift kargo bedeli olarak yansıtacaklar. Yani firma kargo bedeli artırmak için İstanbul içinde kargoyu paslaşarak oyun oynuyor. Bu sebepten ötürü Tüketici Hakları hakem heyetinde ve sosyal medyada hakkımı arayarak bu firmanın hak ettiğini bulması için elimden geleni yapacağım!"

  (oraya eklediğim fotoları buraya ekleyemedim tabi eksiz olarak koydum metni)

  5 ekim 17:07

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar