yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (38)
  • medya (1)

  38. Arctic Monkeys üyeleri Beyoğlu’nda bir bakkalın saldırısına uğruyor ve Esnaf'a dünyaca tanınan sanatçılar olduklarının hatırlatılması üzerine 'fark etmez' yanıtını veriyor.

  Bir keresinde yanımda kamu kimliği olan bir kişi ile kimliğini gösterince toz olmuştular. Bu ülkenin insanı böyle. Kavga öncesinde kimlik gösterince de kavga başlamadan bitmişti. Bu ülkenin insanı sadece güce tapıyor herhangi bir tanrıya değil.

  Karanlıkta yaşayıp ışığa hizmet etmeye çalışıyoruz. Ama dibimize bile ulaşmıyor artık o ışık.

  Daha geçen burada bir şarkısını paylaştım grubun. Senin ben o cibilliyetini ıslak tuvalet terliği adam.

  11 ağustos 23:12 11 ağustos 23:17

  37. Bugünki konseri için biletim olan grup. uygun fiyata vermek istiyorum ilgilenenler mesaj atabilir

  10 ağustos 08:25

  36. konserlerine gitmeyi aşırı istiyorum ama biletler çıkana kadar dolar her gün yükseliyor kenara 1000 tl koydum artık en arkadan mı bilet alırım bilemem

  edit: sahne önünden aldım

  18 kasım 2021 21:58 1 nisan 14:37


  35. Eskiden boyle gruplar surekli gelir ve butcemizi bu kadar asacak korkusu yasamazdik. En arka biletleri gayet makul seviyelerde ogrenci halimizle alabilirdik. Simdi is hayatinda para kazaniyor halimizle dahi butcemizi asacagi korkusuyla biletleri bekliyoruz. Welcome to new turkey

  17 kasım 2021 21:46

  34. Yurtdışında olsaydım koşarak gideceğim bir grup olmazdı büyük ihtimalle. Bu haftasonu ne yapalım diye düşünüp bir şey bulamazsak giderdik. 

  Şu an aylar öncesinden bilet alacağız. Çok değil 10 yıl önce kimler kimleeer geliyordu. Fantezilerinde bile geçmişte değil gelecekte yaşayan, sürekli gelecek hakkında düşünen, gelecek yıllarda yaşamak isteyen biri olarak bi 15 yıl önce şu anki kafayla yaşasaydım keşke diyorum. Çok üzücü.

  17 kasım 2021 14:45

  33. Hayatta gidemeyeceğim bilet fiyatları muhtemelen 500₺ falan olacaktır.

  17 kasım 2021 10:59

  32. Geliyorlarmış 2022'de Türkiye'ye. Henüz biletlerin ne kadar olacağı belli değil ama hani olur ya biletler nispeten alınabilir bir seviyede belirlenir ve bizim her hıyarım var diyene elinde tuzla koşan influencerlarımız birden bire Arctic monkeys hayranı olup biletleri tüketmezler ise belki biz de şirinlerini görebiliriz.

  16 kasım 2021 15:50


  31. humbug gibi bir albümün, daha da önemlisi (gbkz: crying lightning)'in sahibi ingiliz grup. üstünden 11 yıl geçmiş.

  11.koca.yıl.

  vay be.

  1 ekim 2020 00:14

  30. Çok çok sevdiğim bir grup. nasıl biz şimdilerde bazı seksenler yemişler gruplarını efsane buluyorsak ileride de bu adamları öyle efsane bulacaklar gibime geliyor. Lakin son albümlerini çok "asansör müziği" kıvamında buldum. Ayrıca nedense dinleyicileri arasında tranquility base h&c sevenler gerçek arctic monkeys fanıdır; sevmeyenler am albümüyle gelen poser'lardır falan diye bir algı oluştu. Bence son albümü sevenlerin yarısı, eğer bu albümü arctic monkeys yapmamış olsaydı yüzüne bakmazdı. Ben grubu favourite worst nightmare ile keşfeden ve tüm albümlere bayılan biri olarak son albümün hiç arctic monkeys'lik bir iş olmadığını düşünüyorum ve sadece albümle aynı isimdeki şarkıyı beğendim. Onun dışında beyimiz alex'in her albümle yeni bir personasının ortaya çıkmasını da seviyorum (gizlinot: Swh) ama bu yeni hali o kadar yavaş konuşuyor ki röportajlarını izleyemiyorum. Ha bu kadar mızmızlandım, hala deli gibi de seviyorum. Türkiye'ye gelin de bi konser verin maymunlarım benim <3

  29 ocak 2019 00:21

  29. Punk is dead, save rock'n'roll, alternative elden gidiyeaaaah

  2018 chillbeat/Smooth jazz genrelarının zirve yaptığı bir yıl, haliyle bu yıl çıkacak albümlerin çoğundan chillbeat tadı alınacak olması çok olası,bu albümde de alternatif çizgisinden uzaklaşılarak yılın trendi genrelara ağırlık verilmiş, bu her ne kadar günümüz gruplardan beklenecek bir hareket olsa da eski tüfek alternatifçileri üzmüştür. Yine de güzel bir albüm, yalnız bu albümden riff beklemeyin, çünkü yok. Neredeyse tamamı slow şarkılardan oluşmakta, lofi hiphop stream ile am albümünün çocuğu bir albüm olmuştur. E hani alternatif diyenler için ise, humbug var yen mi?

  Edit: alex turner gitgide 90lardaki almancı dayılara benzemektedir.

  Edit:imla

  16 mayıs 2018 20:58 16 mayıs 2018 23:36