4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • oylar (4)
  • medya (2)

31. En iyi dudak kremidir benim için.

Fiyatı çok uygun ve bir tüp arko krem dudaklarım için bir yıldan fazla gidiyor gingersaman abartma bir yıl oldu diyorum elime koluma sürüp bitiriyorum :)

26 mayıs 16:24

30. Dudaklarımın parçalandığı, resmen deri değiştirdiği dönemde konuşabilmemi sağlayan muhteşem krem.

Bunu sürüp üstüne vazelin sürürek 1 aylık acı dolu zamanları atlattım.

25 mayıs 17:46

29. Klasik olanını babamla özdeşleştiriyorum. Her traş sonrası sürerdi, mis gibi de kokardı. Ellerimize filan o çatlaklara müthiş iyi geliyordu.

Sonraları babam bile nivea men ler filan alınca şimdi el altında değil ama her evde olmalı bence. Hem uygun fiyatlı, hem avantajlı hem de nostaljik :)

25 mayıs 16:21


28. pek sevmedim, aşırı yağlı geldi benim için.

6 mayıs 18:35

27. sert geçen kışlarda ellerin bir numaralı dostu, norveçli balıkçılar arko'yla tanışmış olsalardı (gbkz: neutrogena)'nın esamesi okunmazdı. (gizlinot: swh)

13 nisan 23:02 13 nisan 23:04

26. classic olanı anne kremidir. annem bunu eline ayağına, etme eyleme dediğim halde yüzüne gözüne bile sürer. eğer üretimden kaldırılırsa bunu kullanan anneler bir olup bunun üretildiği fabrikayı falan basabilir bence. aşırı yağlıdır, o yüzden uyumadan önce el ve ayaklara az miktarda sürülüp iyice yedirilmelidir böylece bulaşma sorunu olmadan mikemmel nemlendirir. kışın el ve dudaklardaki çatlakları önler, oluştuysa da en kısa zamanda yok eder. ellerimin üzerinde kanayan çatlakları ve nezle olunca burun çevremde oluşan yaraları ne kadar denediysem başka herhangi bir yolla iyileştiremedim. yağlı olması bu kremin özelliği biliyorum ama bu kadar yağlı olacak ne vardı demekten de kendimi alamıyorum :(

22 mart 16:01 22 mart 16:05

25. En çok nemlendiren uygun fiyatlı krem. Çöl gibi olan dudaklarımı müthiş nemlendiriyor bittikçe alınmalı.

10 şubat 11:34


24. Yapısından dolayı yağlı bir his bıraktığı için haz etmiyorum. sivilce yapmışlığı da var birkaç kez.

4 şubat 21:12 14 mart 06:13

23. Bana her zaman çocukluğumu hatırlatan kremdir. Babamın elleri çok kuruydu ama özellikle kış aylarında çok çatlardı, uyumadan önce bu kremi bembeyaz bir tabaka halinde ellerine boca ederdi. O dönemlerde kardeşim emdiği için annem genelde onunla yatardı, ben de babamla yatardım. Arko kremin kokusunu içime çeke çeke uyurdum, çok da severdim, bana huzur verirdi. çok ciddi sanrıları olan ve bunlarla mücadele edemeyen bir çocuktum bu yüzden o "arko kokusu" benim için babamın varlığı demekti, babamın yanında olmasının verdiği güven demekti, kötülükler benden uzak olacak demekti. Yalnız uyuduğum gecelerde Saçma sapan sanrılarım yüzünden tuvalet ihtiyacı için uyandığımda tuvalete gidemezdim hatta göreceğim şeylerden korkup gözlerimi dahi açamazdım fakat babamın yanında uyumuşsam arko kokusunu duyduğumda gözlerimi açmaya cesaret edebilirdim. Babamın kremiydi o benim için, küçücük tüpteki o krem çok fazla şey ifade ederdi. Babamın memlekete gittiği bir dönem peçeteye arko krem sürüp onu koklayarak uyumuştum, Niye kendim sürmemiştim bilmiyorum. Nitekim o günler çok eskide kaldı ben ise sanrılarımla mücadele edebilmeyi öğrendim. Simdi senede 1-2 ay eve gelip de o kremi daimi yeri olan vestiyerde gördüğümde çocukluğuma dönerim, güçlü hissederim ve mutlu olurum. Kısacası fiyat/performans oranı tahmin edemeyeceğiniz kadar yüksektir. (gizlinot: düzenlemek isterken yanlışlıkla sildim ilk göz ağrım, ilk girdimi)

Not: geçtiğimiz günlerde evdeki kremin görselini de eklemiştim, krem yarılanmış. bugün yenisi alıp koydum oraya. Hala daha bitmesinden korkarım çünkü, ne diyebilirim ki çocuk aklı işte.

25 ocak 2017 20:30 25 ocak 2017 20:34

22. Piyasada neredeyse tekel olduğu günler ne güzeldi(bir de nivea falan vardı ama Nivea tüylendiriyor diye niveayı hiç yüzüme sürmezdim)... o misss kokusuyla kuruyan yerlerime sürdüğümde verdiği yumuşaklık şimdikinin hiçbir kreminde yok... şimdikiler sadece koku olarak aştı kendisini ama bunlar varken öyle her bir bölgeye 10bin çeşit krem sürülmez, tek bu kremle her işimiz görülürdü. Elimdeki kremler bitmez tekrar buna dönmeyi düşünüyorum özellikle o küçük boyları ne de güzel tam da çantaya Atmalık, ohh misss ne yer kaplıyor ne ağırlık yapıyor, her nereye gidersek hep yanımızda<3

16 ocak 2017 15:28