4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (1)
  • medya (1)

17. çok da olayı olmayan diş macunudur. 3 ton beyazlatma vaadi olan (düzenli kullanımda) bende işe yaramamıştır.

12 mart 22:32

16. Dün Gratis indirimiyle birlikte aldığım, beyazlatma vaadinde bulunan diş macunu. Normalde senelerdir Splat’ın çeşitlerini kullanıyorum. Çok da memnunum. Fakat hangi çeşidi olursa olsun diş bir süre sonra alışınca aynı etkiyi vermiyor. Dün bir değişiklik yapıp almaya karar verdim ve akşam da denedim. Bildiğiniz karbonat tadı geliyor ama hemen arkasından ise tatlı bir tat. İçerik bakımından mavi renkli ki bu beni üzdü. Ayrıca çeyreği hava dolu. En ucundan sıkmamla şoka uğradım ve baya çeyreğine kadar sıyırmama rağmen macun gelmedi. Etkisini ise ilerideki günlerde güncelleyip ekleyeceğim.

Edit: Diş macunlarının altında yer alan renkli kareler, o diş macununun içeriği hakkında bilgi vermiyormuş. Tamamen makinenin kesimi algılamasıyla alakalı oluşturulan renklermiş. Bu bilgi için (yazar: minimini) adlı yazara teşekkürler.

Macuna gelirsek, birkaç gündür kullanıyorum. Gün içerisinde sadece bunu kullanırsam bir hassasiyet oluşturduğunu fark ettim. Çoktandır hiç böyle bir sorun yaşamazken diş etlerim çekilip hassaslaşmaya başlamıştı. Bu yüzden başka bir diş macunuyla dönüşümlü olarak kullanmaya karar verdim. Öyle aman aman bir temizlik hissi vermiyor. Ayrıca beyazlatma konusunda ise kullandığım süre boyunca şu anlık bir değişiklik olmadı. Fakat dişleri parlattığı doğrudur.

10 şubat 10:49 12 şubat 23:03

15. internette diş beyazlatmayla ilgili uzun araştırmalarım sonucu bulduğum diş macunu. Beklediğim etkiyi alamasam da beyazlatma olmadı diyemem. Bir süre kullandıktan sonra diş etlerimde hassasiyete sebep oldu bu yüzden başka bir diş macunuyla dönüşümlü kullanmakta fayda var.

26 eylül 2017 01:29


14. Şimdiye kadar hiçbir diş macununda diş hassasiyeti sorunu yaşamama rağmen bu macunu ilk kullandığımda agzımı calkalarken bile dişlerimdeki hassasiyet rahatsız etti. Öyle "vaoov ne kadar da beyaz dişlerin var" etkisi de bırakmadı. Tavsiye etmem

18 eylül 2017 13:34

13. iki gün önce aldım ben bundan. günde en az 4-5 defa dişlerini fırçalayan biri olarak söylüyorum gerçekten diş etlerinde hassasiyete yol açıyor ancak ben bu sorunun üstesinden şimdilik uzun zamandır kullanmadığım listerine ile geldim. ilk iki kullanıma göre bu yöntemle uyguladığımda gerçekten fark olduğunu gördüm. tadı bildiğiniz karbonat gibi zaten yanlış hatırlamıyorsam ikinci içeriği karbonattı. karbonatın diş beyazlatmada rol aldığını da araştıran herkes bilir. o karbonat diş etlerine zarar veriyor diye düşünüyorum. ha bu arada bugün annem dişlerin ne kadar beyazlamış dedi :))

18 eylül 2017 13:21

12. Asla tavsiye etmiyorum. İçeriğinde her ne varsa bilmiyorum, diş etlerinizi tahriş ediyor ve beyazlatma etkisi bence hiç yok. Advance white filan hikaye. Colgate Gelişmiş Beyazlık 14 Günde beyaz dişler bundan çok daha ucuz ve etkili. Diş etleriniz de size kalıyor. 

16 ağustos 2017 15:58

11. merak ettiğim için küçük boyunu aldığım ve sadece 2 kez kullanabildiğim diş macunu. dişlerimin renginde az miktarda açılma farkettim. tavsiye eden arkadaşım da etkisini daha ilk kullanımda görmüş. dişleri şu an bembeyaz. 2. kullanımımda maalesef diş etlerimi yara yaptığı için kullanmayı bıraktım.

5 nisan 2017 10:27


10. watsons'tan seyahat boy advance white extreme whitening with baking soda olanı hiçbir fikrim olmadan tatil için sepete atmıştım. tatilde kullanırken o kadar memnun kaldım ki döndüğümde sensodyne biter bitmez gidip tam boyunu aldım. dişlerim zaten inanılmaz parlak beyaz, mineli değil, (hollywood smile :( ) dişçiye gidip beyazlatma vs de yaptırmadım şimdiye kadar. bu macunun dişleri temizleme hissine vuruldum ben aslında. beyazlatma konusunda da muhteşem diyemem, sensodyne daha iyi gibiydi.

8 kasım 2016 01:03 ed.23 kasım 2016 22:48

9. advanced white 6 aylık kullanımda gerçekten beyazlatıyor. lezzeti de güzel. ama anlık çözüm beklememek lazım.

26 nisan 2016 11:45

8. advanced white hakkında çok iyi yorumlar okuyarak almıştım ama ben pek memnun kalmadım. yapı olarak brilliant sparkle daha çok seviyorum. indirim zamanı yakalasam stoklayacağım.

27 aralık 2015 21:59