sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (20)
 • oylar (2)
 • medya (1)

20. belki de 10 15 tüp bitirmişimdir en çok verdiği temizlik hissini seviyoruz eşimle birlikte, indirimsiz fiyatı 25 tl civarı , diş etlerimizde ne bir hassasiyet ne başka bir şikayetimiz oldu.

beyazlatıyor mu bence kendi beyazlığını çıkarıyor yapay geçiçi bir beyazlık vermiyor bu eşim ile benim fikrimiz :) eğer evde stoklar tükendiyse ve indirimde değilse vay halimize :( keşke daha büyük gramajlarda satılsa..

14 ağustos 10:59

19. uzun zamandır bu diş macununu kullanıyorum. gittiğim diş hekimi sensodyne,parodontax ve bunu önermişti sırasıyla hepsini denedik ama eşim en çok bunu beğendiği için bunda devam ediyoruz dişlerimi resmen güçlendirdiğini hissediyorum, asla hassasiyet olmuyor diyor kendisi, hassasiyet bende de olmuyor.

indirimsiz fiyatı 22,90 tl indirimlerde 16 tl civarına düşüyor, o şekilde alıyorum ama tüpün yarısı boş zaten yani indirimsiz de alsam pek bir avantajı olmuyor.

beyazlatma konusunda şöyle söyleyebilirim rengi ekstra açmıyor bence ama düzenli kullanımda dişin rengini koruyor.

kötü tarafı ise nasıl tarif etsem diş etlerim resmen ip ip soyuluyor başka diş macunlarında bunu yaşadığımı hatırlamıyorum.

fiyatı daha da arşa çıkmazsa almaya devam edeceğim bir macun.

17 temmuz 15:32

18. Bir yerlerde çok övülmesi sonucu alıp en azından 5-6 adet bitirdiğim diş macunum.Beyazlatıcı özelliği hakkında nedense bir yorum yapamıyorum.Beyazlatıp beyazlatmadığını da bilemiyorum çünkü arada başka diş macunlarınıda kullandım.Bende öyle WOW etkisi yarattığını söylemem.Gratis indirimlerinde 14 ya da 15 tl ye düşüyor.Şuan tekrar kullanıyorum bu tüp bitince CREST markasını deneyeceğim.Bakalım umarım beklentilerimi karşılar.Eğer WOW etkisi yarattığını düşündüğünüz diş macunu varsa lütfen söyleyin :(ömür boyu duacınız olurum.

Not:dişlerimi hergün mutlaka en az 2 kere fırçalıyorum.Bahsettiğim etki düzenli kullanım ile tespit edilmiştir.

17 temmuz 14:33


17. bir süredir extra white care olanını kullandığım diş macunu markası. ben de sürekli ''aman öyle güzel, yok böyle beyazlatıyor'' tarzı duyduğum yorumlardan gaza gelerek almış bulundum. Ha çok beyazlatıcı diş macunu kullanmaya da ihtiyacım yoktu, ayrıca bende pek bir işe de yaramadı, ya da belki yaradı ama ben göremiyorum... Hem beyazlatma(ma?)sından hem de toz karbonatı ıslatıp yere dökmüş ve onu yalıyormuş gibi hissettiren tadından ötürü bir daha almayı düşünmüyorum. Bundan sonra tercihim gerçekten dişlerimi ve ağzımı ferah ve fresh hissettiren mentollü,naneli diş macunlarından yana.

2 mayıs 10:53

16. çok da olayı olmayan diş macunudur. 3 ton beyazlatma vaadi olan (düzenli kullanımda) bende işe yaramamıştır.

12 mart 22:32

15. Dün Gratis indirimiyle birlikte aldığım, beyazlatma vaadinde bulunan diş macunu. Normalde senelerdir Splat’ın çeşitlerini kullanıyorum. Çok da memnunum. Fakat hangi çeşidi olursa olsun diş bir süre sonra alışınca aynı etkiyi vermiyor. Dün bir değişiklik yapıp almaya karar verdim ve akşam da denedim. Bildiğiniz karbonat tadı geliyor ama hemen arkasından ise tatlı bir tat. İçerik bakımından mavi renkli ki bu beni üzdü. Ayrıca çeyreği hava dolu. En ucundan sıkmamla şoka uğradım ve baya çeyreğine kadar sıyırmama rağmen macun gelmedi. Etkisini ise ilerideki günlerde güncelleyip ekleyeceğim.

Edit: Diş macunlarının altında yer alan renkli kareler, o diş macununun içeriği hakkında bilgi vermiyormuş. Tamamen makinenin kesimi algılamasıyla alakalı oluşturulan renklermiş. Bu bilgi için (yazar: minimini) adlı yazara teşekkürler.

Macuna gelirsek, birkaç gündür kullanıyorum. Gün içerisinde sadece bunu kullanırsam bir hassasiyet oluşturduğunu fark ettim. Çoktandır hiç böyle bir sorun yaşamazken diş etlerim çekilip hassaslaşmaya başlamıştı. Bu yüzden başka bir diş macunuyla dönüşümlü olarak kullanmaya karar verdim. Öyle aman aman bir temizlik hissi vermiyor. Ayrıca beyazlatma konusunda ise kullandığım süre boyunca şu anlık bir değişiklik olmadı. Fakat dişleri parlattığı doğrudur.

10 şubat 10:49 12 şubat 23:03

14. internette diş beyazlatmayla ilgili uzun araştırmalarım sonucu bulduğum diş macunu. Beklediğim etkiyi alamasam da beyazlatma olmadı diyemem. Bir süre kullandıktan sonra diş etlerimde hassasiyete sebep oldu bu yüzden başka bir diş macunuyla dönüşümlü kullanmakta fayda var.

26 eylül 2017 01:29


13. iki gün önce aldım ben bundan. günde en az 4-5 defa dişlerini fırçalayan biri olarak söylüyorum gerçekten diş etlerinde hassasiyete yol açıyor ancak ben bu sorunun üstesinden şimdilik uzun zamandır kullanmadığım listerine ile geldim. ilk iki kullanıma göre bu yöntemle uyguladığımda gerçekten fark olduğunu gördüm. tadı bildiğiniz karbonat gibi zaten yanlış hatırlamıyorsam ikinci içeriği karbonattı. karbonatın diş beyazlatmada rol aldığını da araştıran herkes bilir. o karbonat diş etlerine zarar veriyor diye düşünüyorum. ha bu arada bugün annem dişlerin ne kadar beyazlamış dedi :))

18 eylül 2017 13:21

12. Asla tavsiye etmiyorum. İçeriğinde her ne varsa bilmiyorum, diş etlerinizi tahriş ediyor ve beyazlatma etkisi bence hiç yok. Advance white filan hikaye. Colgate Gelişmiş Beyazlık 14 Günde beyaz dişler bundan çok daha ucuz ve etkili. Diş etleriniz de size kalıyor. 

16 ağustos 2017 15:58

11. merak ettiğim için küçük boyunu aldığım ve sadece 2 kez kullanabildiğim diş macunu. dişlerimin renginde az miktarda açılma farkettim. tavsiye eden arkadaşım da etkisini daha ilk kullanımda görmüş. dişleri şu an bembeyaz. 2. kullanımımda maalesef diş etlerimi yara yaptığı için kullanmayı bıraktım.

5 nisan 2017 10:27